Bordeaux Analizi - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bordeaux Analizi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Bordeaux Analizi

Bordeaux Zirve Takibini Sürdürdü

Galatasaray'ın UEFA Kupası'ndaki rakibi Bordeaux, Nantes deplasmanında, Gourcuff ve Chamakh'ın golleriyle 2-1 galip gelerek ligdeki üst üste 5. galibiyetini aldı.

Karşılaşmanın 11. dakikasında Yoann Gourcuff ile 1-0 öne geçen Bordeaux, 71. dakikada Marouane Chamakh ile bir gol daha bularak farkı ikiye çıkardı. 88. dakikada ise Nantes maçtaki tek golünü buldu.

Fransa liginde 21. hafta sonunda Bordeaux, lider Lyon'la arasındaki 1 puanlık farkı korurken attığı 37 golle ligin en golcü takım olma unvanını da Marseille ile paylaşmaya devam etti.

Kaynak: Galatasaray.org

Gourcuff seriye bağladı.Bordeux'un en iyi oyuncusu olduğunu ki bu yaşta takımı sırtlayarak gösteriyor.

Lig'de aldığı üst üste galibiyetlerin UEFA kupasında Galatasaray karşısında malübiyete dönüşmesini dilemekten başka söyleyecek bir şeyimiz yok. İnşaallah, Galatasarayımız zorlanmadan geçerde bizde ölüp ölüp dirilmeyiz. Yoksa maçı izlerken baya bir kalbimiz yorulur gibime geliyor. Ben şimdiden, korkusuzca Bordeaux'a fotbol dersi verircesine bir oyunu sergilemesini, takımızdan bekliyorum ve temenni ediyorum..

Bordeaux Zirve Takibini Sürdürdü

Galatasaray'ın UEFA Kupası'ndaki rakibi Bordeaux, Nantes deplasmanında, Gourcuff ve Chamakh'ın golleriyle 2-1 galip gelerek ligdeki üst üste 5. galibiyetini aldı.

Karşılaşmanın 11. dakikasında Yoann Gourcuff ile 1-0 öne geçen Bordeaux, 71. dakikada Marouane Chamakh ile bir gol daha bularak farkı ikiye çıkardı. 88. dakikada ise Nantes maçtaki tek golünü buldu.

Fransa liginde 21. hafta sonunda Bordeaux, lider Lyon'la arasındaki 1 puanlık farkı korurken attığı 37 golle ligin en golcü takım olma unvanını da Marseille ile paylaşmaya devam etti.

Kaynak: Galatasaray.org

Gourcuff dursun artık.:D

Bordeaux çok formda

Galatasarayımızın UEFA Kupası 3. turunda kozlarını paylaşacağı Bordeaux, Fransa 1. Ligi’nde fırtına gibi esiyor.

Galatasarayımızın UEFA Kupası 3. turunda kozlarını paylaşacağı Bordeaux, Fransa 1. Ligi’nde fırtına gibi esiyor... Son olarak Nantes deplasmanında Gourcuff (Dk.11) ve Chamakh’ın (Dk.71) golleriyle sahadan 2-1’lik galibiyetle ayrılan Lacivert-Beyazlı ekip, üst üste 5. zaferini kazandı ve 1 puan farkla Lyon’u takip ediyor. Özellikle Milan’dan kiralanan Gourcuff’un performansı Avrupa’daki futbol otoriteleri tarafından bile ayakta alkışlanıyor.

Fransız temsilcisini yakından takip eden Skibbe’nin Bordeaux’nun önemli silahlarına özel önlem alacağı öne sürüldü. Takımımız Bordeaux ile ilk maçı 18 Şubat’ta Fransa’da, rövanşı ise 26 Şubat’ta İstanbul’da oynayacak.

Kaynak: Fanatik

Bordeaux sıkıntısı

Cim Bom´un UEFA´daki rakibi Fransa´da üst üste 5. galibiyetini alırken, ortaya konan performans Michael Skibbe´de endişe yarattı.

Galatasaray’ın UEFA Kupası 3. turunda kozlarını paylaşacağı Bordeaux, Fransa 1. Ligi’nde fırtına gibi esiyor... Son olarak Nantes deplasmanında Gourcuff (Dk.11) ve Chamakh’ın (Dk.71) golleriyle sahadan 2-1’lik galibiyetle ayrılan Lacivert-Beyazlı ekip, üst üste 5. zaferini kazandı ve 1 puan farkla Lyon’u takip ediyor. Özellikle Milan’dan kiralanan Gourcuff’un performansı Avrupa’daki futbol otoriteleri tarafından bile ayakta alkışlanıyor. Fransız temsilcisini yakından takip eden Skibbe’nin Bordeaux’nun önemli silahlarına özel önlem alacağı öne sürüldü. Sarı-Kırmızılı ekip Bordeaux ile ilk maçı 18 Şubat’ta Fransa’da, rövanşı ise 26 Şubat’ta İstanbul’da oynayacak.

Avrupada Uefa da 4 maçta bir gol yedik haklısın çok kötü bir defansımız var...

Senin o güvendigin defansı bordeaux'un gencleri elek yapar istatistikler her zaman işe yaramaz kusura bakma ben gördügümü söylüyorum kalitesiz bir defans kurgumuz var her duran toptan gol yiyoruz hicbir duran topu iyi kullanamıyoruz biz önce bir duran toplara calısalım :)

Senin o güvendigin defansı bordeaux'un gencleri elek yapar istatistikler her zaman işe yaramaz kusura bakma ben gördügümü söylüyorum kalitesiz bir defans kurgumuz var her duran toptan gol yiyoruz hicbir duran topu iyi kullanamıyoruz biz önce bir duran toplara calısalım :)

Ezelden beri duran toptan gol yiyoruz zaten.Yeni bişey değilki.

Malatyaspordan iki gol yedik diye hemen kötü yaptınız.Duran toplarda eskisi kadar kötü değiliz hatta iyi bile sayılırız artık.İçim daha rahat Meira,Servet ve H.Balta üçlüsü çok iyiler yan toplarda...

İşte Bordeaux raporu!

Teknik Danışmanımız Feldkamp, Bordeaux hakkındaki raporunu Skibbe´ye sundu.

Teknik Danışmanımız Karl Heinz Feldkamp, bir süredir takip ettiği UEFA Kupası 3. turundaki rakip Bordeaux hakkındaki raporunu, teknik direktörümüz Skibbe’ye sundu. Kurt hocanın, özellikle Fransız ekibinin hücum oyuncularıyla ilgili olarak çarpıcı ifadeler kullandığı ve hayli tehlikeli özelliklere sahip olduklarını ilettiği öğrenildi.

Kalli’nin, başta Gourcuff olmak üzere Bordeaux’nun silahlarını tek tek analiz ettiği, ayrıca eksik yönlerini de belirleyerek raporuna eklediği belirtildi. 18 Şubat’taki ilk maç öncesi, Skibbe ile yardımcısı Burak Dilmen de Fransız temsilcisini izleyecek ve karşılaşmanın taktiği buna göre belirlenecek.

İşte Bordeaux raporu!

Teknik Danışmanımız Feldkamp, Bordeaux hakkındaki raporunu Skibbe´ye sundu.

Teknik Danışmanımız Karl Heinz Feldkamp, bir süredir takip ettiği UEFA Kupası 3. turundaki rakip Bordeaux hakkındaki raporunu, teknik direktörümüz Skibbe’ye sundu. Kurt hocanın, özellikle Fransız ekibinin hücum oyuncularıyla ilgili olarak çarpıcı ifadeler kullandığı ve hayli tehlikeli özelliklere sahip olduklarını ilettiği öğrenildi.

Kalli’nin, başta Gourcuff olmak üzere Bordeaux’nun silahlarını tek tek analiz ettiği, ayrıca eksik yönlerini de belirleyerek raporuna eklediği belirtildi. 18 Şubat’taki ilk maç öncesi, Skibbe ile yardımcısı Burak Dilmen de Fransız temsilcisini izleyecek ve karşılaşmanın taktiği buna göre belirlenecek.

Geçen seneki gibi olmasın aman.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt