Bordeaux Analizi - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bordeaux Analizi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Bordeaux Analizi

Bakın ne diyoruz Meira ve Servet duran toplarda iyi olursa,top vermezse,gourcuff'u durdurursak,Cavenaghiyi durdurursak gibisinden şeyler

Meira'nın hiçbirini yapabilecegine inanmıyorum

Servet de birebirde hepsini yer ancak hava toplarında oda anca bakar

Böyle izlenim veriyorlar biz 10 frikik kullanırız 1'i belki tehlikeli olur

Rakipler 3 kullanır hepsi tehlike olur

Duran toplardan tek umudum Lincoln'un kullanıyor olması

Bakın ne diyoruz Meira ve Servet duran toplarda iyi olursa,top vermezse,gourcuff'u durdurursak,Cavenaghiyi durdurursak gibisinden şeyler

Meira'nın hiçbirini yapabilecegine inanmıyorum

Servet de birebirde hepsini yer ancak hava toplarında oda anca bakar

Böyle izlenim veriyorlar biz 10 frikik kullanırız 1'i belki tehlikeli olur

Rakipler 3 kullanır hepsi tehlike olur

Duran toplardan tek umudum Lincoln'un kullanıyor olması

Katılıyorum,ben bu açıdan Bordoux'u bir adım önde görüyorum,İnşallah eleriz..

Rüyamda bordo maçını gördüm,Bordonun topla oynama oranı bizden çok daha fazlaydı,hatta diyordum,Bu atakların sonu mağlubiyet falan Ama bilinçaltıdır herhalde,biraz ürktüğüm rakip olması yüzündende olabilir

Çekirge bir zıplar,iki zıplar üçüncüde yakalanır demiş atalarımız.Umarım boşuna söylememişlerdir :ka25:

Bordeaux bugun de PSG ye 3 tane salladi, Fransa liginin en iyi atak yapan takimi cok dkkat etmemiz lazim afife almamaliyiz

Kadromuz yetersiz... İyi oyuncu olarak Sol Kanat ve Gününde olursa gerçekten etkili 10 numaramız var..Forvetlerimiz arasında en iyisi Baros ama tek başına yada top alamadığı zaman pek etkili olamıyor, digerleri formsuz. Ortasahanın göbeginde sürekli geripas yapan bir ayhan,gününde olursa iyi oynayan m.topal var ve bunların yedegi m.güven ve barış...biliyorsunuz barış sakatlandı oynaması zor...

Bir sagbekimiz bile yok...hadi gülümse...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt