Bordeaux Analizi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bordeaux Analizi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu takım kene gibi yapıştı üstümüze ya şampiyonlar liginde bu çıkar Uefa'da bu çıkar hep de yeniliriz :) ama bu sefer hiç şansları yok aksine severim de bu takımı

devre arası bakalım bir de. yapacakları 2-3 transferle kupanın favorisi bile olabilirler.

Bizim yapacağımız transferler?

Ayrıca, Cavenaghi de etkili adamlarından birisi. Eğer deplasmanda onlara yenilmemek istiyorsak, ilk önce forvetleri durduracağız. Kaliteli bir forvet hatları var.

İyi oldu bu kura, çok avantajlıyız fikstür olarak.

Bazı genç kaliteli oyuncularının dışında bildiğiniz klasik kalas bir takımdır biz daha önceki maçta bunlara farkı kaçırıp üstüne yenilip geldik ümit karan sagolsun ama bu kez onun yerinde baroş var görücek fransızlar günlerini bence :)

Bazı genç kaliteli oyuncularının dışında bildiğiniz klasik kalas bir takımdır biz daha önceki maçta bunlara farkı kaçırıp üstüne yenilip geldik ümit karan sagolsun ama bu kez onun yerinde baroş var görücek fransızlar günlerini bence :)

Baros a da kalas diyodun gördün sonunda ne olduğunu;)

Bourdeoux un kadrosunun bizden kalır yanı yok.Kim daha iyi takım oynu oynarsa o kazanır.

Gruplarda kazanılan 3 maç özgüvenimiz açısından büyük bir avantaj.Ben korkmuyorum.Fransa'da yenilmezsek,Sami Yen'de geçeriz bence biz Bordeux'u.

Elememiz için dedigin gibi ''Ümit Karan ve Nonda kazmasının yerinde hafifden teknik birisi'' lazım.

Tek forvetli sistemde 3 benzer forvet cok zaten, sonra oynamıyoruz diye mutsuz oluyorlar. Umit ve Nonda'yı gonder, bir forvet al, bir de Kewell'ın sag ayaklısını bul, sagacık/forvet oynayan birini F.Bahçe'li DEİVİD gibi birini.

Deivid benzeri rolu C.Degado yapabilirse...Cesar Delgado'yu O.Lyon'dan kiralayalım sezon sonuna kadar. Anderlecht'ten Frutos 5m euroya gelir. Nonda ve Umit yolcu.

----------Baros/Frutos----------

Kewell/Arda---Lincoln---Delgado-

----Linde/Ayhan--Topal/Barıs----

Deivid benzerleri (hem sag acık hem sag forvet oynayabilenler):

M.Rosales(R.Plate eski ajaxlı)

E.Hadji Diouf

Holosko:)

R.Babel (sol ama:) )

Dişimize göre bir kura oldu.

Kadro kalitesi bakımından da benzer takımlarız.Bizden daha disiplinli ve sert oynuyorlar ancak hücumda bizim kadar efektif değiller.

İlk maçın orda olması avantajımız.

Rövanşı alacağımızı düşünüyorum.

Bu kura dişimize göre olsa da bu kuradan sonra Nijemegen-Hamburg galibiyle yapacak olmamız ilk 8 yolunu kolaylaştırdı gibi gözüküyor.

Saygılarımla

Baros a da kalas diyodun gördün sonunda ne olduğunu;)

Bourdeoux un kadrosunun bizden kalır yanı yok.Kim daha iyi takım oynu oynarsa o kazanır.

Yigen zorla canın laf istemesin insanı insanlıgından cıkarma terbiyelice bana laf atmadan yorumunu yaz ;)

Baroş'un bundan 1 ay evvelki bütün maclarda oynayış tarzı kalas gibiydi bunu simdide söylerim ancak

oynadıkca kendini buluyor bunuda ayrıca söylerim.

sampiyonlar ligi grup maçinda yalniz nonda 5 pozisyon harcamis o maçi 2-1 kaybetmistik insallah bu sefer boyle olmaz yakaladigimiz pozisyonlari gole çeviririz

Yigen zorla canın laf istemesin insanı insanlıgından cıkarma terbiyelice bana laf atmadan yorumunu yaz ;)

Baroş'un bundan 1 ay evvelki bütün maclarda oynayış tarzı kalas gibiydi bunu simdide söylerim ancak

oynadıkca kendini buluyor bunuda ayrıca söylerim.

Bize gelince birden kalas kesildi diyen sendin bilader...Neyse uzatmayım nasıl olsa futbol cahiliyim;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt