Bordeaux Analizi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bordeaux Analizi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Bordeaux Analizi

Saint-Étienne Fransa kupasinda, Girondins Bordeaux'i , 1-0 maglup ederek Frans kupasinda Girondins Bordeaux'i eledi ve yoluna devam etdi.

Çok güçlü bir takım olduğunu herkez biliyor zaten ama biz de en az onlar kadar güçlüyüz.

Bordeauxtan ancak köy takımı olur ne taraftarı taraftar gibi ne topcusu topcu gibi 1-2 odun topcu yüzüne elendik su takıma ya orası tuhaf ümit karan ve nonda gibi iki işe yaramaz adam o kadar golü kacırdıki şalvarspor olsa onlara bile yenilirdik cünkü gol atamıyorduk ama simdi bu 2 adamın yerine baroş var ama onların hala kadroda olması gereksiz

Bence sen önce adam gibi yorum yap.Senin Bahsettiğin oyuncular kötü de olsa iyi de olsa yüzyıllık kutsal formamızı terletiyo.Adamlara saygın yoksa formaya saygın olsun.

Önce sen kendin adam ol millete laf dalaşı yapıp durma her mesajıma atlayıp bana laf atma

formaya saygım oldugu icin öyle adamların bu forma icinde olması zorumuza gidiyo ya ;)

Önce sen kendin adam ol millete laf dalaşı yapıp durma her mesajıma atlayıp bana laf atma

formaya saygım oldugu icin öyle adamların bu forma icinde olması zorumuza gidiyo ya ;)

Adamlığı senden öğrenceksem ne günlere kaldık.:rolleyes:Formaya saygın olduğu Nonda ya,Ümit e,Meira ya saydırmandan belli zamanında Baros a da saydırıyodun bu senin iyi gün taraftarı olduğunu gösteriyor.En azından ikisinin geçen yılki emeklerine saygı göster,bu oyunculara güvenip bu formayı verenlere sonrada bu renklere saygı göster.Bir GS klübü sporcusuyla ilgili adam gibi yorum yapmayan herkese laf atarım.Neyse uzatma sende en azından hata yaptığının farkına var...

Adamlığı senden öğrenceksem ne günlere kaldık.:rolleyes:Formaya saygın olduğu Nonda ya,Ümit e,Meira ya saydırmandan belli zamanında Baros a da saydırıyodun bu senin iyi gün taraftarı olduğunu gösteriyor.En azından ikisinin geçen yılki emeklerine saygı göster,bu oyunculara güvenip bu formayı verenlere sonrada bu renklere saygı göster.Bir GS klübü sporcusuyla ilgili adam gibi yorum yapmayan herkese laf atarım.Neyse uzatma sende en azından hata yaptığının farkına var...

Bak adamım bi laf söylüyosun adamlık ögretmeye kalkıyosun formaya saygım senden katlarca fazla işte o adam yatarak para kazanıyosa bu benim zoruma gider sen nondayı izle adam 4 aydır aynı halt 35 yasında belki daha yaslı afrikalı belli olmaz bu adamdan ne medeti umuyum? sana kalsa cihandanda medet umardık orhan akdanda baroşa ne saydım kalitesini biliyorum ama kalas gibi oynuyor bizde dedim su anda nasıl golcü gibi oynuyor laf sayarken senin gibi karsımdaki adamı asagılamıyorum terbiyeni takın bak herkesin amacı galatasaray zorla laf isteme ya ;)

Sen daha bir oyuncuyu eleştirmekle, hakaret etmek arasındaki farkı ayır ondan sonra yorum yap.Sana eleştirme diyen yok ama ne söyliyeceksen adam gibi söyle bu formaya giyen birini aşağılamak, Hıncal uluç,Erman toroğlu gibi yorum yapan insanları görmek beni sinir ediyo.Birtek beni değil bu klübü seven herkesi rahatsız eder.Daha iki üç yıl öncesine kadar bu kadroda kimlerin oynadığını hatırlayın da sonra oyunculara laf atın.

Lafın özü şu bu formaya giyen insanlara saygılı ol!!!!

Sen daha bir oyuncuyu eleştirmekle, hakaret etmek arasındaki farkı ayır ondan sonra yorum yap.Sana eleştirme diyen yok ama ne söyliyeceksen adam gibi söyle bu formaya giyen birini aşağılamak, Hıncal uluç,Erman toroğlu gibi yorum yapan insanları görmek beni sinir ediyo.Birtek beni değil bu klübü seven herkesi rahatsız eder.Daha iki üç yıl öncesine kadar bu kadroda kimlerin oynadığını hatırlayın da sonra oyunculara laf atın.

Lafın özü şu bu formaya giyen insanlara saygılı ol!!!!

Nonda sahada otursun catır catır parasını alsın saygımı duyalım formaya saygımız tartısılmaz ancak nondaya saygı tartısılır yorum yapmayıda kimse senden ögrenemez konustugun lafı bil bu forumda her yorumunda birilerine laf atıyorsun kendini padisahmı sanıyorsun sen? Galatasarayı sevsen keriz gibi paramızın böyle adamlar tarafından yenmesine razı gelmezsin ama cokda takmadıgın icin böyle davranıyorsun neyse genc ben bişey yazmıyorum bidaha sende laf atma akıllı davran delikanlı sözü sana bişey yazmıycam sende delikanlıysan yazmassın cenene hakim olursun hadi bakalım ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt