Branislav Jovanovic İstanbul'da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Branislav Jovanovic İstanbul'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Jovanovic Galatasaray'da!

Prekazi bize BRANİSLAV JOVANOVİC'i önerdi.24 yaşında ön libero olanı.Bu adam MARKO JOVANOVİC,defansın ortasında ve sağında oynayabiliyormuş.Yani adamın önerdiğini değil Adnan Sezgin'in beğendiğini aldık büyük ihtimal.

Yanlış bilgi vermeyelim lütfen. Prekazi, Marko Jovanovic'i önermişti.

Prekazi bize BRANİSLAV JOVANOVİC'i önerdi.24 yaşında ön libero olanı.Bu adam MARKO JOVANOVİC,defansın ortasında ve sağında oynayabiliyormuş.Yani adamın önerdiğini değil Adnan Sezgin'in beğendiğini aldık büyük ihtimal.

O adam olsa gerek Prekazi de gelmiş onunla birlikte.

22 yaşında genç,iyi bir alternatif.Üstelik kendisini öneren de Prekazi.Misimovic ve Annan'ı da alıp transferi kapatırız bence.

Prekazi'nin önerdigi adam Branislav Jovanovic'dir, bu degil yani. OFK belgrad-GS maci elimde var, dakika 84'de Branislav diyor Prekazi.

Prekazi kefil oldu ve henüz 22 yaşında. Ayrıca çokta cuzi bir miktara alınacaktır. Bu transferi beğenmemek yanlış olur. Medyada dönen isimlere kesin gelecek gözüyle bakıp tutkuyla bağlananlar açısından hayal kırıklığı olabilir ancak. Jovanovic resmen açıklanırsa çok sevinirim, 1 transfer daha olursa ne ala.

Makoun, Ledesma, Emana, Annan derken menejer tavsiyesiyle böyle bir son dakika, panik transferi yapmak bana eski günlerimizi hatırlattı. Demek ki olay gerçekten de Adnan Sezgin'deymiş. Prekazi'nin tavisye ettiği oyuncu olup olmadığı da belli değil, oyuncuları karıştırmış bile olabiliriz (!). Bu adam stoper-ön libero'ymuş. İkinci bir çapa ön liberoya hiç mi hiç ihtiyacımız yoktu. Box-to-box'u, iki yönlüyü geçtim geçtim Cana'nın yanındaki oyuncunun sadece biraz dinamik ve hareketli, atletik olması yeterliydi. Ama görünen o ki bu adam bu tabire hiç mi hiç uymuyor. :eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt