Branislav Jovanovic İstanbul'da! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Branislav Jovanovic İstanbul'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Jovanovic Galatasaray'da!

HABERİ DİKKATLİ OKUYUN:D:asd:

Galatasaray transferde yeniden Balkan Pazarı'na döndü. Beklenen ön libero transferi gerçekleşti ve Sarı kırmızılı yönetim, efsane futbolcularından Cevat Prekazi'nin önerisi sonrasında Partizan'ın ön liberosu Branislav Javonoviç'in transferini gerçekleştirdi.

MARKO JOVANOVIC -Foto Galeri

Bu akşam gizlice İstanbul'a getirilen Sırp yıldız, transfere öncülük eden Cevat Prekazi ile birlikte Florya Metin Oktay Tesisleri'ne getirildi.

24 yaşında, 1.88 boyundaki Javanoviç, 750 bin Euro bonservis bedeli karşılığında Sarı kırmızılı formayı giyecek.

MARKO JOVANOVIC KİMDİR?

Marko Jovanovic henüz 22 yaşında ve bir defans oyuncusu. Sert futbolu, mücadeleci yapısı ve teknik futbolu ile dikkatleri üzerine çeken Jovanovic 2005-2007 yılları arasında Teleoptik'te forma giydi. Bu takımda 54 maça çıkan ve 1 golün altına imza atan genç futbolcu, 2007 yılında ise Partizan'a transfer oldu. Partizan'da 44 maça çıkan Marko Jovanovic Sırbistan U21 Takımı'nda ise 22 kez forma giydi.

MARKA JOVANOVİÇ > CEVAD PREKAZİ

Branislav mı acaba diye de ilk ben yazdım ama değilmiş. Kafalar karışmasın.

Ne alaka onla bu kıyaslanır mı iyi bi oyuncu olsa onuda Tothenam alırdı biz değil.Avrupada olmayan takıma 3.lig topçuları dışında oyuncu gelmez.

Ya, bir kez de biz alalim iyi oyuncuyu... Ribery'yi nasil aldiysak bunu da oyle aldik, Insallah denildigi kadar iyi cikar. Simdiden kimse bilemez. Bu lige sonradan dunyaca unlu olmus o kadar oyuncu geldi. Avrupadan elenen takim Galatasaray yahu. Elendiysek sonsuzadek elenmedik ya.

Cevap: Jovanovic İstanbul'da!

Yalnız bu adam eğer helvacının bahsettiği 2 adamdan biriyse yazıklar olsun,diğeride annan dır haydi gel o zaman cümbüşe.Biz misimovic ibricic diyoruz adam prekazinin verdiği video kasete göre jovanovic i getiriyor.Youtube den yapın bari bundan sonra transferleri.

Evet..Oyuncu profilerinde branislav jovanoviç te pozisyon olarak vezni yazıyor ... orta saha oyuncusu demek miş..

Diğerinde odbrana - štoper yazıyor...

Ben de transfermarkt profiline girdim. Oynadigi bolge olarak aut cizgisinde orta cizgisinin biraz onune kadar kirmiziya boyamislar. Demek ki, ortasa ve defansin her bolgesinde oynayabiliyor. Bir de Jovanovich oynayacaksa, ortasahaya mutlka bir Turk oyuncu almamiz lazim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt