Bruma Transferindeki Detaylar KAP'a Bildirildi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma Transferindeki Detaylar KAP'a Bildirildi!

Anlaşma rezalet. Bu Leipzeig şampiyonalar ligi ya da uefa' ya gidemezse 14 milyona gitmiş olacak.

Fiko 25. E satar bir daha ki satıştan %25 alırdı

Dursun Bruma'yi aldigimiz paraya veya üstüne satarsa 1 ay Dursun avatari kullanacagim demistim, yillar sonra efsane Heisenberg avatarimi ilk defa degistrecegim ve bu gerizekalinin resmi ile süsleyecegim simdi 1 ay boyunca mecburen.

Tekrardan Allah belani versin senin, sömürdün ulan koskoca kulübü. Sadece 2 sene de ömrümüzü yedin ömrümüzü, lanet olsun sana HAIN.

Son düzenleme:
Dursun Bruma'yi aldigimiz paraya veya üstüne satarsa 1 ay Dursun avatari kullanacagim demistim, yillar sonra efsane Heisenberg avatarimi ilk defa degistrecegim ve bu gerizekalinin resmi ile süsleyecegim simdi 1 ay boyunca mceburiyetten.

Tekrardan Allah belani versin senin, sömürdün ulan koskoca kulübü. Sadece 2 sene de ömrümüzü yedin ömrümüzü, lanet olsun sana HAIN.

Bu eziyeti bize yaşatma Can istirham ederim...

Hani O gider de yerini kimsenin dolduramayacağını bilirsin ya , boş boş bakarsın maziye.. İşte böyle bir şey be aga , adamı resmen göz göre göre ellerinden kaçırdılar. İzlerken keyif aldığımız bir allahın kulu vardı , onu da bitirdiler.

Dursun Bruma'yi aldigimiz paraya veya üstüne satarsa 1 ay Dursun avatari kullanacagim demistim, yillar sonra efsane Heisenberg avatarimi ilk defa degistrecegim ve bu gerizekalinin resmi ile süsleyecegim simdi 1 ay boyunca mecburen.

Adı gecen transferler yapılır sneijder sutlanırsa kendısı efsane baskanlar arasında yerını bulacaktır

Uyum diye buna derim

Baa mı bakdun sen

Adamin hayatinda yaptigi en yakisikli fotosonu nereden buldun yaw ?

yalnız bu adamın az kalsın 7 milyona real sociedada gitme durumu vardı da sociedad vazgeçmişti demi

Sadece bu nedenden dolayı bile dursun ve çetesinin anlayışına tükürebilirsin hatta sıçabilirsin. Sociedad da salak olmasaydı adam yarı fiyatına gitmişti bile taa geçen seneden ve biz de henüz geride kalmış sezonda muhtemelen ilk 5e bile girememiştik.

Unal Aysal'in scouting dehasi sergileyerek gsye armagan ettigi Bruma'yi uc bes kurusa sattilar hainler. Bir kac sezon icinde bu degerin 3 katina buyuk bir kulube gidecektir.

Üst Alt