Bu forma da olay yaratacak - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu forma da olay yaratacak

Cevap: Bu forma da olay yaratacak

Bence güzel olur, hatta bir tane alırım da.Her sene alternatif bir renk çıkması da doğru bir strateji.Beğenmeyenler için de, kimse almak zorunda değil ki.Sonuçta 1 tane değil 4 forma çıkarıyoruz her yıl.Almak isteyen 4'ünün arasından en çok hoşuna gideni alır, olur biter.

Erim bende bunu anlamıyorum sen hayrına her yıl 5000 adet forma falan mı alıp dağıtıyorsun ne bu tavırlar arkadaşım? 25-30 yaşında bir insanın hayatında 3-4 resmi forma alması bence doğal bir durum Türkiye'nin ekonomik şartlarına göre. Pembe formayı eleştirmeden önce en az 25 tane forma alınması gerçeğini bizlere anlattın sağol(!) Maça gitmiyorsun Rijkaard'ın yanlışlarını eleştirme, Arda'ya hayran değilsin Arda'yı eleştirme, bu yıl 25-30 forma almamışın pembiş formayı eleştirme haklısınız insanlar günlük yaşantılarında tamtekmil forma, şortla dolaşıyor bu yüzden 3-4 forma insanın üzerinde çürür.

Sen benim dediğimi komple yanlış anlamışsın ama.Türkiye şartları,forma alabilme koşullarını tartışmak yersiz olur şimdi.Çünkü çok uzun bir konu sayfalar sürer.Ama dediğim şey insanların forma almamak için bahane üretmesi.Renklerimizden uzaklaşıyoruz,kadın rengi falan filan.

Bu takımın her yıl parçalı forması çıkıyor mu?Sarı-kırmızı renklerde formamız çıkıyor mu?Çıkıyor o zaman git onu al.Öyle bir hava estiriyorlarki, sanırsın adamlar forma alıcakmışda,yok pembe olduğu için almıyorlarmış.Yok parçalının renkleri tersmiş,yok beyaz forma çok basit duruyormuş.Böyle bahaneler bulmayın arkadaşım.Taraftarsan eğer (olağanüstü koşullar dışında) formalar çıktığında alıcaksın bu kadar basit ve net.

Ha almıyorum,beğenmedim diyorsan da.O zaman öyle feyslerde şurlarda burlarda çıkıp da laf ebeliği,en çok taraftar bizde geyiği,Galatasaray için ölürüm ulan! garipliklerini yapmıcaksın.Bugün Liverpool taraftarı her yıl aşağı yukarı aynı kırmızı formaya rağmen, çıktığında gidip alıyorsa.Real Madrid taraftarı her yıl beyaz formaya para veriyorsa, sende gidiceksin o zaman parçalı alıcaksın.

Ülke koşullarından bahsetmeyelim.Ben satılması gereken forma adetinin 4-5 milyon olmasından bahsetmiyorum.250.000 satsalar bizim için efsanevi başarıdır.

erim bence kulüp çok doğru yolda beyenmeyen arkadaşlar elbetteki çıkacak ama formanın pembe ile uzakdan yakından alakası yok olmayan bir şeyi neden tartışırlar bilmem somon rengi farklı evet biraz palermoyu andırıyor.ben sarı kırmızımı her sene alan birisyim yanında turuncu aldım mor aldım bu senede inşallah somon alacam çünkü birdaha galatasaray armasını somon renkli bir formada nezaman görebilirizki bence bunun keyfini yaşamak en güzeli.

Bu bana yazılmadı ama şahsen bir İzmir'li olarak bu cevabı vermem lazım. Özür dileriz ya pardon İstanbul dışında yaşayanlar maça gitmeyenler fikir belirtmesin. Bizim formalar veya takım üzerinde maça gitmediğimiz için söz hakkımız yokmuş... Bu nasıl mantıktır ya. Maça gitmiyorsun sus forma konusunda da beğenmiyorsan konuşma. Olur olur peki...

İyi yorum yapmak için okuduğunu iyi anlamak lazım.O mesajın devamı vardı editlendi, bende ona istinaden yazdım.Sen kendi üstüne gereksiz yere alınmışsın.Bende Ankara'da oturduğum için böyle bişey söylemem zaten.Arkadaş çok atarlı bir şekilde maç'a gitmem, forma almam dediği dediği için yazdım.Bizim sevdamız yönetim'e değil, armaya.Beğenmeyen gider öbür formayı alır, bu kadar polemik konusu yapmaya gerek yok.

Beğenmeyip almayan herkes'e saygım sonsuz ama, kalkıpta ona buna sövüp sayarak kendini rahatlatmaya çalışanlara değil.

onur polemik olsun gündemde kalsında forma satışımız bu seneki moruda geçsin.bence iyi oldu medyaya böyle yansıması yine satış rekorları kıracağız bu sene.

Somon

somon.png

Siyah

dossantos.png

Beyaz

beyazr.png

Kirmizi

kirmizi.png

Sari Kirmizi cubuklu

sarikirmizi.png

Sari

sari.png

Sari Kirmizi Baklava

sarikirmizi11.png

Hollanda

hgollanda.png

Bu forma olayını çok abartıp ta kompleks haline getirmemek lazım. 4 tane formadan bir tanesinin her sene değişik olması bence güzel bir olay. Üstüne bir de forma satışlarımız artıyor. Zaten 1 tane sarı-kırmızı, 1 tane de beyaz her sene var.

O zaman mavi de erkek rengi mi oluyor? Peki diğer renkler?... Mavi rengi bayanlar giyemeyecek mi? Pembe rengi barındıran kıyafetlerimizi çöpe mi atmalıyız? Atmazssak ne olacak? Pembe renkli kıyafetlerimizi bayanların mavi renkli kıyafetleriyle mi değiştirmeliyiz? Peki hem pembe hem de mavi renklerin her ikisi de olan kıyafetlerimiz varsa ne yapmamız gerekecek ? Lacivert, mavinin bir tonu sayılacak olursa bayanlara bu kıyafetlerr yasaklanacak mı? Pembe rengini oluşturan renkler de bu kapsam içine dahil edilecek mi? Bugüne kadar almış olduğumuz çiçeklerden birinin içinde yanlışlıkla pembe tonlarında bir çiçek olmuşsa ne yapmamız gerekecek? Elimize hiçbir zaman pembe eli değmemeli mi? Yanlışlıkla pembe bir kalem, kitap, vazo kavanoz, bardak, çömlek, tas, fincan, tutarsak ne yapmamız gerekiyor? Pembe panjurlu evleri olanların nasıl bir yol izlemeleri gerekiyor? Binamızın dışında pembe renk varsa derhal taşınmamız mı gerekiyor yoksa yöneticimizle bir toplantı yapıpmamız mı? Pembenin tonlarını içeren paralar olduğunda kabul edilmeyecek ve geri mi iade edilecek? Bir yarışmada pembe bir Ferrari hediye edilecek olsa ve kazansak kabul etmememiz mi gerekecek? Pembe tonlarındaki kap kacaklarımızı ne yapmamız gerekiyor? Peki yanakları pembe pembe olanlarımız ne yapmalı?

Pembe hayaller kuranlarımız bundan sonra mavi renkli hayaller mi kurmaya başlamalı?....

Hepimizin pembe hayallerinin gerçek olması dileğiyle...

Daha basılan formayı (tasarımı, dokusu /rengin tonunu ) görmeden, ele almadan somon rengi ve bu rengin pembe'yi çağrıştırması üzerine çıkarılan bu yaygara gariptir. Bu bir alternatif formadır aynı ticari bir amaç güdülerek tasarlanan mor forma gibi. Farklılık iyidir bazen (renkler ve tasarımlar tartışılır) tutar yada tutmaz zaman gösterir ki mor formalar tutmasaydı böyle birşeyi denemezlerdi.

Üst Alt