Bu forma da olay yaratacak - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu forma da olay yaratacak

Cevap: Bu forma da olay yaratacak

Yav bu muhabbetleri anlamıyorum.Tamam beğenmeyen arkadaşlarım var,beğenen arkadaşlarım da var.Ama yok fenerliler dalga geçiyo yok şu bu ne demek bu ya.Ozaman siz hayatınızda çok sevdiğiniz ancak biriler idalga geçer diye yapmadığınız onlarca şey vardır.Dostlar geçin bunları onlar açsınlar bi taraflarıyla dalga geçsinler.O kadar ki acınacak haldeler.Sizin korkunuz fenerliler dalga geçer korkusu görüyorum ve çok saçma ,bu korku yüzünden umarım o forma çıkarılır.Üzerinde GALATASARAY arması olan herşey benim için gurur kaynagıdır...,

Yav bu muhabbetleri anlamıyorum.Tamam beğenmeyen arkadaşlarım var,beğenen arkadaşlarım da var.Ama yok fenerliler dalga geçiyo yok şu bu ne demek bu ya.Ozaman siz hayatınızda çok sevdiğiniz ancak biriler idalga geçer diye yapmadığınız onlarca şey vardır.Dostlar geçin bunları onlar açsınlar bi taraflarıyla dalga geçsinler.O kadar ki acınacak haldeler.Sizin korkunuz fenerliler dalga geçer korkusu görüyorum ve çok saçma ,bu korku yüzünden umarım o forma çıkarılır.Üzerinde GALATASARAY arması olan herşey benim için gurur kaynagıdır...,

Bu.

Oldu olacak bayanlar seviyor diye şortları da etek yapalım, hatta diyelim ki etek giyene bakanlar biz etek giydik diye laf ederler. Korkmayalım giyelim :) asıl siz kendinizi kandırmaya devam edin.

Hepimiz gün gibi biliyoruz ki günümüzün popüler sporu futbolun oyuncuları erkek. Madem o kadar cesaretliydik niye çıkamadık Kadıköy'e mor formayla ? Çünkü biliyorduk ki yenildiğimizde daha da alay konusu olucaktık. Korku denmez buna mantık denir.Türkiye'de yaşıyoruz herşeye müsait, biz miyiz sanki moda akımcısı. Turuncuya eyvallah, mora da hadi eyvallah dedik. Mordan da pembeye geçersen olmaz artık.

Bu takımın bayan taraftarını düşünüyorsan ayrı bir kreasyon yaparsın olur biter.Zor değil o kadar.Bayan taraftarımız sarı formaya hayır dermiş gibi konuşuyoruz bol keseden. O zaman Beşiktaş taraftarı atsın kendini köprüden.

Tamam, sen haklısın.

Kadıköy mevzusunu da bilmeden konuşma, ne kadar futbola hakim olduğunu belli ediyorsun. Onların forması Sarı-Lacivert olduğu için bizim Mor formayla çıkma şansımız yok, fifa kuallarına, federasyon kurallarına vs. aykırı. Benzer tonda formalarla iki takım sahaya çıkamaz. Bunun cesaretle alakası yok.

antuya girde bi bak istersen.daha cıkmadan dillerin düştük malların, cıktığında düşünemiyorum

Tamam o zaman, arayalım yönetimi. Antudaki iki-üç tane bebeliğin lafına alındık formayı değiştirin diyelim.

Gidin işinize ya, antuymuş, yaş ortalaması ne ki oranın da ciddiye alıyorsunuz.

Beyler formayı sevmediyseniz, sevmedim diyip geçersiniz.Olayı büyütmeyin daha 2 tane daha forma olucak,gidin de onlardan birini alın.Ömründe aldığı Galatasaray formasının sayısı 3-4 olan kişiler, gelipde burda forma eleştirmesin.

Ne saçma bir tartışmadır bu arkadaşlar....

seven giden bu formayı alır,sevmeyen gider diğer formalardan birini alır...

olay budur yani fenerbahçe dalga geçecekmiş...yapmayın arkadaşlar onlara göre mi hareket edelim...

BIRAKIN ONLAR BİZİ KONUŞSUN HER ZAMAN Kİ GİBİ...BİZ ONLARI DEĞİL....

Ana renkler öyle zart diye kullanılmaz 3rd formalarda. O yüzden mor, somon, yavruağzı, su yeşili, kaplumbağa kahverengisi falan kullanılır.

Su yeşili veya kaplumbağa kahverengisi olsun seneye yada cam göbeğide olur o zaman seneye.3 sene sonra gökkuşağına dönecek tribün.

Cevap: Bu forma da olay yaratacak!..

galatasaray1011away.png
gssari.png

İkisini yapın huzura erelim :eek:

Tek kelime ile mükemmel.

Bu malların 2001 de giydiği açık pembe vardı.Bu pembe değilmi?

Ekli dosyayı görüntüle 2173

Şu tasarımlardaki renk bunu katlar. :)

Antu'da dalga geçiliyormuş. . Sormak lazım gol mu varmış acaba Bursa'da¿ Rakip taraftarlarız biz, her şekilde birbirimizle dalga geçeceğiz zaten. Tabi antu'daki yorumların çok ama çok büyük bir çoğunluğu saçmalıktan ibaretken kim takar, o da var.

Genelde siyah ve tonlarda giyinmeyi seven biri olarak hiç hazetmediğim mor/turuncu/somon renklerini neden almak istediğimi sorguladığımda cevabım tek kelime oluyor: Arma.

Herkesin kendi düşüncesi ve zevki tabiki.

Önceki sene Turuncu, geçen senede Mor Formaları aldım bu senede ne çıkarsa almayı düşünüyorum bnce güzelde olur :)

Pembe forma çıkarırsa bu yönetim bu sene ne forma alırım, ne de maçları izlerim. Savunulacak hiç bir taraftarı yok.

Pembe forma çıkarırsa bu yönetim bu sene ne forma alırım, ne de maçları izlerim. Savunulacak hiç bir taraftarı yok.

Yönetim, sen forma almazsan karalar bağlar, yapmayın böyle.Oturduğun yer İzmir değil mi? Gören duyan da her hafta maçlara gidiyosun zanneder.Beğenmeyen gider klasik formayı alıp, bahaneler üretmeye gerek yok.

Üst Alt