Bu Sezonun Tek Sorumlusu Sayın Fatih Terim'dir | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Sezonun Tek Sorumlusu Sayın Fatih Terim'dir

-Konya, Ankaragücü ve Gaziantep'i kendi sahasinda yenemeyen takimin sampiyon olamayacagini herkes bilir. Bunlar büyük takim bile degil. Ikisi yüksek ihtimalle düsecek hatta. Özellikle Ankaragücü kalemize her geldiginde gol buldu. Baya üstün oynuyorduk. Gaziantep'e karsi ilk yarida bariz bir sekilde üstündük. Geri cekildigimiz her ic saha macinda fire verdik.

-Sivas ve Malatya maclarinda öne gecip koruyamadin. Sivas ve Malatya maclarinin ilk yarilarinda cok cok iyi oynamistik. Göztepe macinda hic bir sey oynamazken tesadüf eseri beraberligi yakalayip sonra kullandigimiz kornerin birinden sonra kontra ataktan gol yiyip puansiz ayrildik. O maci yata yata 1 puanla gecmen lazimdi en kötü.

-Rize macinda calinan ucuz penalti ve akabinde ikinci yari oynadigimiz tek kale oyunda golün bir türlü gelmemesi. Besiktas macinda Feghouli'nin kacirdigi akil almaz gol ve bariz üstün oynadigimiz macta gol atamamamiz. Basaksehir macinda ortada bir sey yokken Lemina'nin halt yiyip gol yedirmesi, ki o dandik kadro secimine göre yine Basaksehir'e karsi üstünlügümüz vardi pozisyon olarak. Yine BJK deplasmaninda Umut hiyarindan yenilen cok basit gol var, ki ilk yarida Besiktas'tan daha iyidik.

-FB macinda bizim penaltiyi vermemek icin pozisyonu 1 dakika geri sarip izleyen VAR hakemleri, Denizli macinda Selcuk'un kacirdigi penalti. Babel veya Belhanda kullansa muhtemelen gol yaparlardi ve en kötü 1 puan alinirdi.

-Bir de Gencler deplasmaninda Babel'in atamadigi %100'lük gol. Tüm bunlari topladigin zaman kendi sahasinda derbi kazanamayan, 3 kücük mactan galibiyet bile cikaramayan, deplasmanda iyi oynasa bile kazanamayan aciz ve kirilgan bir takim yaratan Sayın Fatih Terim TEK SORUMLUDUR. Transferlerin cogu karavana, maliyetin karsiligini hic bir sekilde vermeyen futbolcu ve antrenör ekibine sahibiz!

hocayin:
#transfer stratejisi
#genc oyuncular
#idman ve kondisyon mevzulari

gibi seyleri gozden gecirmesi sart haline gelmis bir vaziyettir.
Hocanın kafasındaki sisteme ne diyorsun ahbert? Sezonun genelinde uygulayamadık ama corona mevzusu olmasa baya akıyorduk. Tabii Seri o sistemin en önemli adamı seneye kalacak mı ya da muadili bir adam bulabilir miyiz belli değil.

Dediğin gibi idman ve kondisyon mevzuları net eleştri konusu. Genç oyunculardan Ali Yavuz Kol var benim gözümde direkt 11 oynayabilecek. Transfer konusunda da marcao-luyi yolundan gitmemiz lazım diagne-babel yerine.

ben problemin büyük çoğunluğunun iş ahlakı olmayan yetersiz futbolculardan dolayı olduğunu düşünüyorum.
Sene başında kendi adamlarını getirmesi ve yetersiz sağlıkçı ve kondisyonerler tutması ile en fazla terim'in payı yüzde 15 suçludur.
yüzde 20 de diagneyi zorla linç ettirip gönderttiren taraftar grubunu suçlu buluyorum.
yüzde 65 futbolcular+ yüzde 15 terim + yüzde 20 taraftar...

Hocanın kafasındaki sisteme ne diyorsun ahbert? Sezonun genelinde uygulayamadık ama corona mevzusu olmasa baya akıyorduk. Tabii Seri o sistemin en önemli adamı seneye kalacak mı ya da muadili bir adam bulabilir miyiz belli değil.

Dediğin gibi idman ve kondisyon mevzuları net eleştri konusu. Genç oyunculardan Ali Yavuz Kol var benim gözümde direkt 11 oynayabilecek. Transfer konusunda da marcao-luyi yolundan gitmemiz lazım diagne-babel yerine.

ben de 2. yaridaki oyunu begeniyordum ztn cogu cimbomlu da memnun idi tabi araya abuk subuk seyler girince takim follos oldu, bahsettigimiz fixler yine ilk yarida takimin domalmasini engellemek icin sart hususlar bilhassa takimi duzgun kurmak ve kim nerde oynayacak zart zurt degistirmemek

Hatanın büyüğü kendisine yazar. Ama yönetim de masum değil tabii. Futbolculara bir şey diyemiyorum, çünkü onları alıp oynatan, deli maaş bağlayıp kontrol edemeyen başta Terim ve ekibi. Çakne devesi silah zoruyla mı transfer ettirdi kendini? Keza Şener, Jimmy zorla mı gelip oturdular? Hatta pastacı bozuntusu zorla mu uzattırdı sözleşmesini? 10 numara bozuntusu İçin “giderse problem yaşarız, satılmasın” diyen Terim değil miydi?

Futbolcular karaktersiz ise o karaktersiz kadroyu kim kurdu ona bakmak lazım.

rahatsız etme birader milleti
Sabah aksam ben konyada sunu iciom bunu iciom ben boyleyim ben soyleyim uayim ulan alkolluyum ictim sictim batirdim diyen adamsin.

Terimcilerin destegine terimciler gelirmis ;) biraz Galatasaray olsak hocanizi biraz elestirseniz belki kendini yeniler.

Abdullah avci gibi bir cöpun kazanma serisi yaptigi yerde Terim seri yapmis diye ovuluyor.

Üst Alt