Bu Takıma Bir Çilek Lazım! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Takıma Bir Çilek Lazım!

Çilek değil Berghuis tarzı bir saha içi akıl lazım, bu olsa takımın kalitesi % 30 artar. Bunu şu an yapabilecek topçu yok.

Gedson da bunu çözemez ama o da tek başına % 20 arttırır performansı.

Kısacası iki transfere takımı ciddi yükseltebiliriz.

Gedson Berkan Cicaldau ideal bir orta saha üçlüsü olur, sağda Morutan da yetenekli ve potansiyeli yüksek bir orta saha özellikli kanat zaten. Bir çilek alınacaksa Kerem’in yerine çok daha etkili golcü bir kanat forvet olmalı

onyekuru gibi hızlı ve defans arkasına kaçmayı seven sol kanat dedim ama aklıma yabancı sınırı geldi çilek alamayız ocakta turfanda olur zaten.

Bence yine aynı hataya düşüyoruz.
Çilek diye tabir ettiğimiz futbolcular genelde en iyi dönemlerini yaşamış, yüksek maliyetli, ya sakat yada çok disipline girmeye meyilli olmayan oyuncular oluyor %90 ihtimalle. Konuşulan oyunculara göz gezdirdim de bunların hiç biri şu genç ve aç kadronun içinde bizi tatmin etmez.

Bize futbolu aklıyla oynayan, kariyer potansiyelinin en iyi noktasına henüz ulaşmamış, diri ve uyumlu isimler lazım.
Cicaldau ve Nelsson profillerini duvara assınlar. Bu kulübe yapılacak min. transfer bu adamların seviyesinde olsun her manada.

pascal grossu keşke alsak müthiş bir adam, adamı izlerken bayılıyorum.

Çilek bize hep lazım. Takıma liderlik yapacak ağırlığını koyacak oyuncular gerekiyor.

2013 den bu yana Sneijder yapmıştı. O gittikten sonra karakter koyacak oyuncu olmadı hiç.

Kim gelirse gelsin bize ağırlık koyacak bir oyuncu getirmeliler. Hem taraftarı heyecanlandıracak hem rakibi korkutacak hem de gerektiğinde ağırlığını koyacak.

Şu an alabilme potansiyelimiz olan bu şekilde 2 oyuncu var. Millet öldü bitti diyor da bu yaşta ligi sallar ikisi de. Biri James biri İsco.

Bize en az 2 tane kreatif oyuncu lazım. Özellikle birinin oyun sıkıştığında çalım atabilen, frikik kullanabilen, ara pası atabilen özellikli olması lazım. Diğerinin de kanattan içe hız ve çalımlarla girebilen pas ve gol katkısı yüksek olması gerekiyor.

Üst Alt