Bugün Galatasaray Lisesi Önünde Protesto Var! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bugün Galatasaray Lisesi Önünde Protesto Var!

Isabetli bir karar , gereksizdi zaten .. elli kere soyledim , bizim yonetimler boyle seyleri umursamaz , baski geldikce daha da inatlasir ,gecmiste bin kez ornegi var

ulrtaslandan tık yok demek ki memnunlar ! sıradan taraftar yani bizler tepki göstersekte sallamıyorlar sosyal medyayı geçen yaz salladıkta ne oldu ! daha dinazoruslar sanırım 30 bin kombine satıp bileklikten mağazacılıktan gelen paralarla mutlu mesut yaşar transferin son günüde 2 dallama alıp taraftarı uyutup işimize bakarız düşüncesinde :mad:

nevizade mac günü gibi.helal size cesuryürekler.dursunu tekmüklücez gibi ya.sonun geliyor ulan kulaklı eskortcu

CgQBUX8WsAAVWkW.jpg:large

CgQA_fVW8AQOrjy.jpg

Bir taraftar, "Cebine G.Saray sayesinde para girenler değil, son parasını G.Saray uğruna harcayanlar kazanacak" pankartı açtı.

ulrtaslandan tık yok demek ki memnunlar ! sıradan taraftar yani bizler tepki göstersekte sallamıyorlar sosyal medyayı geçen yaz salladıkta ne oldu ! daha dinazoruslar sanırım 30 bin kombine satıp bileklikten mağazacılıktan gelen paralarla mutlu mesut yaşar transferin son günüde 2 dallama alıp taraftarı uyutup işimize bakarız düşüncesinde :mad:

yahu ultraslan kimki zaten hepsi satılık köpek açlıktan ağzı kokan ergenleri topluyorlar her işi yaptrıyorlar işte adınada galatasaray sevdası diyorlar.

Ultraslan organizasyonun iptali için çok uğraşmış, belli ki. Ama yinede oraya giden her sarıkırmızılıya helal olsun. İşte gerçek taraftar bunlar.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
istanbulda olan ve protestoya gitmeyenlere (ciddi bir mazereti olmadan) yaziklar olsun.

iste bu yuzden bu ulkede $ike "aklandi", iste bu yuzden dursun geldi, iste bu yuzden koskoca Galatasaray'in bir anadolu takimindan farki kalmadi. bir sene once bunlar daha iyi gunlerimiz diye yazmistim. hala diyorum. bunlar daha iyi gunlerimiz.

Galatasaray taraftari burjuvadir (maddi anlamda olmasada kafa anlaminda). boyle seylere tenezzul etmez.

rezillik.

Son düzenleme:
Üst Alt