Bülent Korkmaz, Rizespor'da - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Korkmaz, Rizespor'da

Rize ile olan husumet bir yana bu vizyonsuzluk yahu. Ayrıca gündem bu kadar bizken ekmeğe yağ sürmek de yani gayet de tartışılır bir durum. Rakiplere malzeme verdiği de bir gerçek. Kırgın, kızgın olan kişileri anlıyorum kendi adıma. Şu da bir gerçek onun da böyle bize kırgın olduğu videolar dolanıyordu, sırf bunun için bile yaptıysa yeterince GS ne anlamamış demektir. Ben açıkçası böyle algıladım. Bizde hatrı olduğu için ağır konuşmuyorum ama bir daha böyle isimlerin de biz de işler yapmasını istemem, istememekle de ne kadar doğru yaptığımızı göstermiş olduğumuzu savunurum hatta. Zamanlama, tercih epey manidar.

ah kaptan şu oyuna alet olmasaydın... Bu şerefsizler futbol gücü yetmediği için psikolojik olarak bize üstün gelmek için herşeyi deniyorlar... en azından bizim maç geçene kadar oyalamanı beklerdim... Madem bu kadar profesyoneldin keşke oyuncuyken de cebine göre davransaydın... içim biraz daha rahatlardı

Son düzenleme:
Terim biraz hocaliktan anlasa onu alırlardı herhalde
27037.jpg
20091.jpg
8781.jpg

Profesyonel. Taraftar gibi duygusal olamaz. Zaten uzun zamandır iş kolluyordu. Bulunca balıklama atladı... Gençlerbirliğindeyken bize çektiği kol hareketini herkes unutmuş.

Futbolculuğunu tartışmaya bile gerek yok en iyilerin başındaydı teknik direktör olarak da Bülent Korkmaz'a kızmamak lazım bizim seviyemizde bir hoca değil hiçbir zaman da olmayacak. Zaten büyük takım kapasitesi olan hocalar kendilerini bir şekilde Anadolu kulüplerinde de belli bir sürede gösteriyor. Bülent Korkmaz'ın gittiği tüm takımlar başlangıcı çok iyi yapar devamında düşüşe geçer. Ayrıca oynattığı futbol da hiçbir zaman büyük takım futbolu olmayacaktır genel de geride karşılayıp hızlı hücumlarla skor almaya çalışır.

O yüzden Rize'ye gidip gitmemesi önemli değil Hamza da gitti Bülent de gitti çok sorun değil ikisinin de Galatasaray'da senelerce başarılı olabilecek bir teknik anlayışı yok.

Üst Alt