Bülent Ünder'den Açıklamalar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Ünder'den Açıklamalar

Cevap: Son Dakika l Bülent Ünder'den Açıklamalar

Doğru söylüyor.Yorumlar kendini belli eder.Anadolu takımı olmsa yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Bülent Ünder 'i niye bu kadar savunuyorsunuz anlamıyorum. Zateb sezon sonu gidici. Oldu olacak takımı destekleyelim, Adnan Polat 'a istifa diye bağırmayalım.

Çok büyük haksızlık ediyosun sabret biraz Bülent Hoca herkese çalışmalarına göre görev verir içinde kuşku olmasın bence..

Bülent Ünder 'i niye bu kadar savunuyorsunuz anlamıyorum. Zateb sezon sonu gidici. Oldu olacak takımı destekleyelim, Adnan Polat 'a istifa diye bağırmayalım.

Niye bukadar eleştiriliyor cahillikle suçlanıyor bende onu anlamıyorum.8 hafta için böyle bir adama şans verilmeliydı olursa olucak olmazsa zaten herkes gibi gidecek.Ki her türlü gidecek kalıcı olduğundan korkmasın kimse.

Merih çok önyargılısın az sabret yahu ilk 3 maçında dediklerin çıkarsa dök yine içini.Adamın sadece yorumlarını dinlemissin oda büyük ihtimalle maç performanslarını takımın içinde daha farklı olacak belki bir dur hele soluklan.

Bülent Korkmaz'dan tecrübeliyiz çok şükür...

İnanamıyorum ya aklımızı iyi kaybettik hocam hepimiz.

Yok be hocam biliyorum bu adamın yazılarını.Scout ekibini başına geçtiğinde de yuh lan artık falan demiştim:eek: Futbolcudan bu kadar anlamayan bi adam nasıl scout ekibinin başı olur diye.Bülent ünder inşallah farklı düşünüyodur.İşimiz Cüneyt tanman'a kalırsa yetersizlerin hepsi seneye bizimle olur.Cana'yı falan satarlar tutup hiç belli olmaz:eek:

Yok be hocam biliyorum bu adamın yazılarını.Scout ekibini başına geçtiğinde de yuh lan artık falan demiştim:eek: Futbolcudan bu kadar anlamayan bi adam nasıl scout ekibinin başı olur diye.Bülent ünder inşallah farklı düşünüyodur.İşimiz Cüneyt tanman'a kalırsa yetersizlerin hepsi seneye bizimle olur.Cana'yı falan satarlar tutup hiç belli olmaz:eek:

Veklaten gelmiş hocam zaten sezon sonuna kimse kalmıyacak.Orada predüsür gereği bir isim olması gerekiyormuş yönetim ilk onu görmüş tutmuş getirmiş bakmıyorki insanların özelliklerine okadar :) Pazar gününe kadar bile kimsenin yeri garanti değilki :)

Cüneyt Tanman gelecek sezon için hayati kararlar alacağını o yetkinin olacağını sanmıyorum o konuma herhangi bir isim lazımdı onlarda tutmuşlar efsane kaptanı getirmişler sezon sonuna kadar göstermelik olarak okadar.

Cevap: Bülent Ünder'den Açıklamalar

Su takimi diriltirse,seneyede kalmasini isterim,Samsunsporun ucak kazasi gecirdikten sonra Samsunda ücret almadan calismasi ne kadar karakterli oldugunu gösteriyor.

2 Bülentin Hocalığı hocalık yönlerinden karşılaştırılması

Hagi ve Lucini karşılaştırılmasından farkısız olur heralde.

Ne alaka. Ben oyunculara bilenip göreve gelmeleri açısından söylüyorum Cüneyt Tanman'ın da Bülent Ünder'in de. Eğer söylendiği gibi bazı yabancılara daha önceden takmışlarsa onlara önyargı ile yaklaşıp yerlileri gazlayacaklardır gene. Bülent Korkmaz'dan buna tecrübeliyiz. Direk Lincoln'ün üzerine oynamadı mı? Umarım şu durumda gene geçmişteki gibi küçük hesapların peşinden koşmazlar ama olacaklar da şimdiden belli. Yerliler gazlanacak yabancılara 2. sınıf muamele. Sanki takımı bu duruma yabancılar getirdi.

Hayırlısı olsun.

Sezon sonuna kadar başarılar Bülent Ünder'e.

Ama şu Nezih Boloğlu yine arada kaynamış arkadaş, hayret bir olay..

Ne alaka. Ben oyunculara bilenip göreve gelmeleri açısından söylüyorum Cüneyt Tanman'ın da Bülent Ünder'in de. Eğer söylendiği gibi bazı yabancılara daha önceden takmışlarsa onlara önyargı ile yaklaşıp yerlileri gazlayacaklardır gene. Bülent Korkmaz'dan buna tecrübeliyiz. Direk Lincoln'ün üzerine oynamadı mı? Umarım şu durumda gene geçmişteki gibi küçük hesapların peşinden koşmazlar ama olacaklar da şimdiden belli. Yerliler gazlanacak yabancılara 2. sınıf muamele. Sanki takımı bu duruma yabancılar getirdi.

O kısmı ben yanlış analdım pardon hocam . Neyin ne olduğu hiç bişey belli değil çoğumuz kulaktan dolma konuşuyoruz Bu bülent hoca hakkında atıp tutanlar daha önceki hocalar hakkında ve başka isimler hakkındada komplo teorileri ürettiler kimseyi beğenmiyolar8 hafta için en ideal seçenek bu .Ön yargı olmasına üzülüyorum ben tamam çok zor zamanlar geçiriyoruz kimseye güvenemiyoruz ama Bülent Hoca çok daha farklı eleştiriliyor adamı direk yabancı düşmanlığıyla suçlayıp diğer arkadaşlarmızı yanlış yönlendirip yanlış bilgilendiriyoruz.Lafım size değil hocam sadece.

Biraz saberedelim ozaman görelim gerçekten yabancı düşmanımı...

O kısmı ben yanlış analdım pardon hocam . Neyin ne olduğu hiç bişey belli değil çoğumuz kulaktan dolma konuşuyoruz Bu bülent hoca hakkında atıp tutanlar daha önceki hocalar hakkında ve başka isimler hakkındada komplo teorileri ürettiler kimseyi beğenmiyolar8 hafta için en ideal seçenek bu .Ön yargı olmasına üzülüyorum ben tamam çok zor zamanlar geçiriyoruz kimseye güvenemiyoruz ama Bülent Hoca çok daha farklı eleştiriliyor adamı direk yabancı düşmanlığıyla suçlayıp diğer arkadaşlarmızı yanlış yönlendirip yanlış bilgilendiriyoruz.Lafım size değil hocam sadece.

Biraz saberedelim ozaman görelim gerçekten yabancı düşmanımı...

Benim Bülent Ünder'in çalışkanlığına veya futbol bilgisine lafım olamaz. Kimseninde olmamalı övündüğümüz başarılarda Bülent Ünder ismini de yadsıyamayız. Ama Cüneyt Tanman konusunda aynı şeyi söylemeyeceğim maalesef. Onun da tarihimizde yeri ayrı ama spor yazıları bende olumlu intiba bırakmadı.

Beklemek ve görmek en doğrusu olacak zaten 8 maç kaldı. Umarım şu dönemi daha fazla üzülmeden kapatırız.

Yok bu Nezih Boloğlunda var birşey ama çözemedim 72 tane TD geldi gitti.Adam sabit duruyor çok enteresan!

Üst Alt