Bülent Ünder'den Açıklamalar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Ünder'den Açıklamalar

Cevap: Bülent Ünder'den Açıklamalar

Ünder iyidir.Oyuncudan anlar;Terimin 2. döneminde dikiş tutturamamasını onun olmayışına bağlayanlar vardı basında,benim çok itibar ettiğim...Alınacak yerli-yabancı oyuncuları izleyip referans veren Bülent Hocaydı Terimin ilk döneminde..

Tabi bu kısa sürede ne katkısı olabileceği meçhul...Rijkaard geldiğinde yanında olmasını istediğim akil adamdı kendisi,bu mümkün olabilse Rijkaard bu kadar bocalamazdı.Çok da olgun ve mütevazi bir kişiliğe sahiptir...1. adam olarak değilse de yardımcı olarak yararlanılabilecek bir formül iyi olur önümüzdeki sene için...

Cevap: Son Dakika l Bülent Ünder'den Açıklamalar

Yok be hocam biliyorum bu adamın yazılarını.Scout ekibini başına geçtiğinde de yuh lan artık falan demiştim:eek: Futbolcudan bu kadar anlamayan bi adam nasıl scout ekibinin başı olur diye.Bülent ünder inşallah farklı düşünüyodur.İşimiz Cüneyt tanman'a kalırsa yetersizlerin hepsi seneye bizimle olur.Cana'yı falan satarlar tutup hiç belli olmaz:eek:

Hocam bu adam dediğin,

Monaco ve Neuchatel zaferleri de dahil yıllar yılı takımın kaptanlığını yaptı.

Yıllardır efsane diye tanımlanan - Bülent Korkmaz dahil - bir çok futbolcuyu efsanelik konusunda cebinden çıkarır,

Bir Cana'ya ya da Pino'ya olumsuz görüş bildirdi diye böyle bir değer cahil diye tanımlamayı haketmiyor bence.

Lütfen biraz yavaş..

takımdaki çürük elmalar canını dişine takıp oynayacaklar, yabancılar küstürelecek. Klasik yerli zihniyeti.Bülent Ünder'in yapacağı bu.

Nasil bu kadar tutarsiz olunu bilemiyorum. O agzinizdan ballar akitarak övdügünüz Rijkaard'in Galatasaray'inda Mustafa Sarp maestro konumundaydi. Yine begenmediginiz Servet ve Hakan Balta da bankoydu. Hocanin ismi degisince henüz isbasi yapmdan baslamissin sallamaya. Bu oyunculari oynatmaya baslayinca da yerden yere vuracaksin. O dönem söylenen "Kadro kalitesiz, hocanin istedigi oyuncular alinmadi" gibi bahaneler bir köseye birakilacak.

Nasil bu kadar tutarsiz olunu bilemiyorum. O agzinizdan ballar akitarak övdügünüz Rijkaard'in Galatasaray'inda Mustafa Sarp maestro konumundaydi. Yine begenmediginiz Servet ve Hakan Balta da bankoydu. Hocanin ismi degisince henüz isbasi yapmdan baslamissin sallamaya. Bu oyunculari oynatmaya baslayinca da yerden yere vuracaksin. O dönem söylenen "Kadro kalitesiz, hocanin istedigi oyuncular alinmadi" gibi bahaneler bir köseye birakilacak.

Yooo ben adamın zihniyetini, izlediğim programdan gördüğümü söylüyorum.Olayı halen rijkaard, hagi ekseninde incelemeye devam edersen daha çok ağlarsın.

Çöplerden yine kurtulamadık, kurtulamayacağız, BAM BAHAMAS BALTA hepsiyle devam.

umarım pino cana hakkında söylenenler doğru değildir. ikisi de faydalı oyuncular bence.

Cana da oynamaz bundna sonra artik, zor. Hagiyi bile arariz gibime geliyor.

Hayirlisi.

Yooo ben adamın zihniyetini, izlediğim programdan gördüğümü söylüyorum.Olayı halen rijkaard, hagi ekseninde incelemeye devam edersen daha çok ağlarsın.

O zaman pesin kesip atmayacaksin. Hele aradan birkaç maç geçsin bakalim. Olaylar dedigin gibi gelisirse oturur hep beraber elestiririz elbette.

O zaman pesin kesip atmayacaksin. Hele aradan birkaç maç geçsin bakalim. Olaylar dedigin gibi gelisirse oturur hep beraber elestiririz elbette.

Bülent Korkmaz da gelmeden salladığı adamları yorumcuyken geldiği an harcamıştı.Kişilerin konuştukları yapacaklarının aynasıdır Serhat.

Nezih nasıl kalır ya.İnş Bülent hoca BAM ı oynatmaz ama bu Bülent hoca bizim Baltaya iyi oyuncu demişliği var ondan korkuyorum biraz.

Valla Hagiyide arayacaz gibime geliyor. İlk maçta BAM ve Baltayı sahada görürsem hepsine ana avrat düz gidecem valla.

Hocam bu adam dediğin,

Monaco ve Neuchatel zaferleri de dahil yıllar yılı takımın kaptanlığını yaptı.

Yıllardır efsane diye tanımlanan - Bülent Korkmaz dahil - bir çok futbolcuyu efsanelik konusunda cebinden çıkarır,

Bir Cana'ya ya da Pino'ya olumsuz görüş bildirdi diye böyle bir değer cahil diye tanımlamayı haketmiyor bence.

Lütfen biraz yavaş..

Boşuna uğraşma, ölüye laf anlatılmaz !

Bu arada Cüneyt tanman denen futbol cahili herifin her yazısında Cana'ya salladığını biliyorum:eek: Ben Bülent ünder ne dedi merak ettim daha çok.O da mı yerlileri övdü.

Cana'yı eleştirdiği için kimse futbol cahili olmaz sanal Guardiola. Çok sevdiğin, taptığın Rijkaard'da oynatmıyordu Cana'yı, o da mı futbol cahili o zaman ? Her teknik direktörün belli bir oyun sistemi vardır ve buna göre futbolcuları belirler. Cana, Rijkaard'ın oyun sistemine uymayan bir futbolcuydu ve bu nedenden ötürü şans vermiyordu ona. Mesela Hagi'de fizik-mücadeleye önem veren bir teknik direktördü, Cana'da vazgeçilmez futbolcusu olmuştu.

Üst Alt