Burak Doğru İsim Mi? - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Doğru İsim Mi?

Cevap: Burak Doğru İsim Mi?

Adam'daki tek Problem Teknik, Umut 5 tane, Drogba 10 tane, Burak 20 tane atar, Burak 24 Mac'ta 18 Gol atmis 5 Asisst yapti simdiye kadar süper bir rakam, hakkini asla yemek istemem, ama teknik acidan Drogba'nin sag bacagi etmez, net.

Drogbanin sag bacagini 5 milyona getir ,ben sana orta bacagini da gondereyim...

herkesin lafini soktu bi tarafimiza burak ,daha yok o degil yok bu degil demek ,barcelona taraftarligidir...

Ya artık şu konuları kapatsak

Hala burak hala burak

TAktığı kapaklardan tekerlekli sandalye alınacak boyuta geldi ama hala burak

Burak konusunda fazla aceleci davranıyoruz. Genel bir kanıya varmak için günübirlik performanslarına dayanarak yorum yapmamak gerekiyor, aksi halde sonuçları bu başlıkta tezahür etiği gibi oluyor.

2 gün sonra yine yerin dibine sokarsınız, 5 gün sonra yine översiniz. Bazı futbolcular böyledir maalesef, dikkat edin kendinize bu yüzden. :)

Forumda ki futbol dahileri ,imparatora taktik öğretip iyi bir taktisyen değil yeaaaa diyenler, burak topçumu amrabat amatör vs vs vs şu ilk sayfalarda ki yorumları okuyun ve artık susun siz taraftarsınız takıma destek olup tribünleri dolduracaksınız ok...

Evet ben bunu her defasında söylerim. Fatih Terim teknik direktördür,taktisyen değildir. ikisi çok başka şeylerdir. Bu sözde kötü birşey yok. ikincisi Senin kimseye karşı böyle konuşma hakkın yok. ''Fatih terime taktik öğretenler'' diye söze başlıyorsun,sonra taraftarlık öğretmeye kalkıyorsun. Takımını eleştirmeyen (üslubunu bozmadan) taraftar olmaz zaten. Her neyse polemik yaratmaya gerek yok.

Evet ben bunu her defasında söylerim. Fatih Terim teknik direktördür,taktisyen değildir. ikisi çok başka şeylerdir. Bu sözde kötü birşey yok. ikincisi Senin kimseye karşı böyle konuşma hakkın yok. ''Fatih terime taktik öğretenler'' diye söze başlıyorsun,sonra taraftarlık öğretmeye kalkıyorsun. Takımını eleştirmeyen (üslubunu bozmadan) taraftar olmaz zaten. Her neyse polemik yaratmaya gerek yok.

Melih kardeş seni takip ederim tarzını üslubunuda beğenirim taktisyen kısmından üzerine alındın galina ama kastettiğim sen değilsin sen olsan zaten direk mesajını alıntılar ve cevap veririm kaçak güreşen bir adam değilimdir ,haddini aşan imparatora olan hazımsılığından eleştirmeye yer arayan taraftarcıklara yazdım onu istersen isim isimde ifşa edebilirim ,kimseye bir şey öğretmekte haddime değil ...

Melih kardeş seni takip ederim tarzını üslubunuda beğenirim taktisyen kısmından üzerine alındın galina ama kastettiğim sen değilsin sen olsan zaten direk mesajını alıntılar ve cevap veririm kaçak güreşen bir adam değilimdir ,haddini aşan imparatora olan hazımsılığından eleştirmeye yer arayan taraftarcıklara yazdım onu istersen isim isimde ifşa edebilirim ,kimseye bir şey öğretmekte haddime değil ...

Eyvallah hocam. Direk isim vermeden söylediğin için haliyle üzerime alındım kusura bakma.

türk statüsünde olması ve bu performansı suanda onu en iyi forvet haline getiriyor(turkiyede) topla bareber giderken genelde top arkasında kalıyor kendi gidiyor :) onun haricinde komple golcu olmaya aday yanında drogba var cok sey ogrenecek ve cok daha iyi olacak tartısılması bile abes

neyi ifsa ediyosun kardesim teroristmiyiz biz ? elestirilecek bir mevzu gordugumuzde konusamayacakmiyiz o mevzu hakkinda bu tur forumlar niye var ozaman ? taraftarcikmis sensin taraftarcik. git gor gectigimiz sezon sampiyon oldugumuzda neler yazmisiz cizmisiz. ne hazimsizligi dedemin arazisini mi caldi terim hazmedemeyelim, element uydurup konum yaratiosun kendine. elestirilecek yerde elestiririz, ovgu gereken yerde ovgu yapariz kimse allah degil. kullandigin sozcuklerin tonunu ayarla biraz.

Üst Alt