Burak Doğru İsim Mi? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Doğru İsim Mi?

Cevap: Burak Doğru İsim Mi?

Burak'ın yerli yersiz kendini yere atmasını hakemle çok oynamasını hiç beğenmiyorum.

Ama futbol yeteneklerine ve sporcu fiziğine laf ederseniz taş olursunuz.

CL için golcü alınmalıydı falan yazanlar var.

Adam gol kralı beyler. :asd:

oha,bunu ciddi ciddi tartısacakmıyız yani,sampiyonlar ligi gol kralı,ligde gol kralı,attıgı kadar da attırıyor,takımı benimsedi,kusları catır catır catlatıyor,heralde dogru isim yani....

Drogba oyuna girene kadar takım ileride çoğalamıyordu, ileri uç bölgede top bizde kalamıyordu.Bu da takımın oyuna hükmetme yetisini azaltıyordu.İleri uçta top tutabilmek için 1.şart forvette oynattığın elemanların oyun zekalarının ve teknik özelliklerinin bu konuda yeterli olmasına dayanır.Eğer mevcut oyuncularında bu yoksa oyunu rakip alana yıkma şansın azalır.Rakibin Akhisar bile olsa bunu yapamazsın, Drogba oyuna girene kadar da yapamadığımızı gördük.Sezon başından beri takımımızın en büyük ihtiyacı bu tarz bir oyuncuya sahip olmaktı.Bu tarz oyuncularla çok rahat oyun oynayabilirsin, örneğin topu ayağında tutar takım 10 kişiyle rakip alana yerleşir ve top kaybedilse bile dönen topu kapma süren azalır, müdahale şansın çoğalır ve en önemlisi orta alan ile savunma arasında geniş yakalanıp kontra yemezsin.Burak ve Umut'ta malesef bu özellik yok, Elmander de fiziksel açıdan bu sezon çok kötü olduğu için istediğimiz gibi yapamadık bunu.Drogba ile daha rahat maçlar izleyeceğimizden şüphem yok.

Dün maçı Akhisar tribününde izledim. Burak a o kadar kötü moral bozucu şeyler söylüyorlarki. Maç boyunca durmadanda "Hırsız" diye bağırdılar. Devre arasında soyunma odasına giderken gene "hırsız", "sahtekar diye bağırdılar. Oda duydu "ben ne yaptım" gibisinden bi el hareketi yaptı. Halbuki neredeyse ayağı kırılıyordu.

Eğer her deplasmanda bu tepkilere mağruz kalıyorsa bizim ona diğer futbolculardan daha çok sahip çıkmamız lazım.

Siz bile böle saçma sapan konular açıyosanız dicek başka sözde bulamıyorum açıkcası.

Aynı şeylere Arda da maruz kaldı. Sonuç ortada..

Dün maçı Akhisar tribününde izledim. Burak a o kadar kötü moral bozucu şeyler söylüyorlarki. Maç boyunca durmadanda "Hırsız" diye bağırdılar. Devre arasında soyunma odasına giderken gene "hırsız", "sahtekar diye bağırdılar. Oda duydu "ben ne yaptım" gibisinden bi el hareketi yaptı. Halbuki neredeyse ayağı kırılıyordu.

Eğer her deplasmanda bu tepkilere mağruz kalıyorsa bizim ona diğer futbolculardan daha çok sahip çıkmamız lazım.

Siz bile böle saçma sapan konular açıyosanız dicek başka sözde bulamıyorum açıkcası.

Hay yasa,cok üzerine geliyolar Burak ın,yalnız oldugunu hissettirmemeli taraftar,millet pusuda bekliyor ona sallamak icin...

Lan Akhisar kümeye. Birinci ligde oynadığınızı bile kimse hatırlamayacak. Bize karşı kutsal ittifak var.

yaw bildigin fb'den bjk'den kovulan burak iste birebir aynı topcu

gitsin trabzona geri iste orda bol bol ofsayt hamagında sallanabilir.

burak'ta is yok aga

bir onceki sezon 33 gol atmıs topcu bu kadar rezil bir futbol koymaz ortaya demekki takımla ilgiliymis bu. bi umut'a bak bi buraga utanmasam umut pl'de oynar falan derim sadece teknigi eksik. burak'ta bi numara yok + selcuk inan'ı mental olarak cokertti hamit'le beraber saolsun.

yaramaz bize gercek bi golcu sart bu takıma.

Futbolu bilgisi süper arkadaşın :trollface:

Burak bu sezon bizde başarısızdır diyorsanız bende başka birşey demiyorum :) Adam Avrupa'da da Türkiye'de de en fazla gol atan kişi daha ne yapsın

Üst Alt