Burak Doğru İsim Mi? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Doğru İsim Mi?

Cevap: Burak Doğru İsim Mi?

Erman Toroğlu'nun dediği bişey dikkatimi çekti.Gençler maçında staddaymış ve anlattığı olay şu;

Erman T : Siz topun olmadığı yerleri göremediniz tabi, Elmander delirdi ya!!Adam Burak'a bir türlü laf anlatamadı.Elmander diyor şurda dur yok illa ortada duracak uzun paslara koşacak.Bir süre sonra Elmander'de bıktı.2. yarı Umut girdi, Elmander rahatladı tekrar oyuna döndü.

Burak'ın kalitesine kısmen güveniyorum.Ama burası Ts değil.Öyle şişirme toplara, frikiklere merakın kariyerini bitirir.

Bende maçtaydım umut girdikten sonra elmander ve amrabat yuzde yuz değişti ve takım kendine geldi burağı hiç istemedim ama bu saatten sonra bizim topçumuzdur mecbur kalmadığımız sürece yedek kalmalı çünkü sistemi en uçta sekteye uğratıyor.

Erman Toroğlu'nun dediği bişey dikkatimi çekti.Gençler maçında staddaymış ve anlattığı olay şu;

Erman T : Siz topun olmadığı yerleri göremediniz tabi, Elmander delirdi ya!!Adam Burak'a bir türlü laf anlatamadı.Elmander diyor şurda dur yok illa ortada duracak uzun paslara koşacak.Bir süre sonra Elmander'de bıktı.2. yarı Umut girdi, Elmander rahatladı tekrar oyuna döndü.

Burak'ın kalitesine kısmen güveniyorum.Ama burası Ts değil.Öyle şişirme toplara, frikiklere merakın kariyerini bitirir.

Olay bu işte istediği kadar gol atsın önemi yok...Takım Burak'a uymaz Burak takıma uymalı....

Attığı gollere bakarsanız Guiza da İspanya'da gol kralı olmuştu zamanında. Atmak önemli değil, nasıl attığı daha önemli. Bizim oyun yapımıza hiç uymayan bir oyuncu Burak, onu gördük.

Olay bu işte istediği kadar gol atsın önemi yok...Takım Burak'a uymaz Burak takıma uymalı....

Belki uyacak, belki de uymayacak. Daha çok erken

Burak BJK de olmadı, FB de olmadı. Trabzon'a gittiğinde herkes Burak da topçu mu dedi, Şenol Hoca adama çok şey kattı. Belki Fatih Hoca da bir şeyler katacak yada katmaya çalışacak. Baktı olmuyor gönderirsin gider. Ama beklemek zorundayız

Belki uyacak, belki de uymayacak. Daha çok erken

Burak BJK de olmadı, FB de olmadı. Trabzon'a gittiğinde herkes Burak da topçu mu dedi, Şenol Hoca adama çok şey kattı. Belki Fatih Hoca da bir şeyler katacak yada katmaya çalışacak. Baktı olmuyor gönderirsin gider. Ama beklemek zorundayız

Bu konuda haklısınız umarım ben dahil kendini eleştiren herkesi yanıltır ancak 2 metre yanında ki adama pres yapmamak bana kalırsa çok değişicek bir durum değil ki başta Fatih Terim gibi bir Hoca var ve 10 maç geçmişken yapmadıysa ben öyle çok değişiceğini sanmıyorum açıkçası...

milli takımda 11 de başlamadı diye kız gibi küsen Selçuk , tüm yaz boyunca kavun karpuz büyütüp yatan Melo , çeyrek futbolcu Hakan ,topun şeklini bile unutan topla alakası olmayan Hamit varken Burak'a haksızlık bu başlık.

Heceleyim o zaman bu-rak, zorlanmadan oknuyor, doğru isim.

:D Özür

Burak yerliler içinde alınabilecek bir futbolcuydu, ama tam bizim istediğimiz bitirici santrafor tipinde birisi değil bence, Trabzon da, çok gol atması bizi yanılttı, bizde de yine işe yarayacaktır, beklentileri yüksek tutmassak faydalı futbolcu.Sene sonunu beklemekten başka yapacak bir şey yok, her şey o zaman daha net olur.

Baros yok, Sercan'i zaten sil, Umut'da berbat oynuyor, Elmander-Burak idealdir haftaya. Elmander oynayabilir insallah.

Umut doğru isim mi?

Elmander dopru isim mi?

Emre Çolak..?

Hakan Balta..?

Sabri.. ?

beyler elimizde ki malzeme bu.. eleştirmek yerine kimden nasıl maximum verim alırım? diye düşünsek daha iyi olmaz mı?

Burak tamamlayıcı santrafor olarak oynarsa doğru isim.

Ama takımın gol umudu olarak görürsen yanlış isim.

Bizdeki bütün santraforlar tamamlayıcı santrafor.

Baros dışında nokta santrafor yok... O da kadroda değil zaten.

Son vuruşlarda iyi, yabancı nokta bir santraforun yanına Umut'la beraber Türk kontenjanında oynayabilecek en iyi oyuncu, fazlası değil. Elmander-Umut-Burak'ın ŞL'de yetersiz olacağını sezon başında söylemiştik..

İbretlik bir konu olmus. Sıkıldıkca gel konuyu bastan sona oku.

Konuda sayfadan sayfaya dolaş dalganı geç eğlen. :yenieek:

İlk başta da ne çok Jose Mourinholar varmış.Hemen anlamış adamlar Buraktan futbolcu olmayacağını.:D[h=3][/h]

Milan Baros'dan sonra bu kadar istikrarlı bir golcü bulmuşuz.Hemi de yerli,hemi de kariyerinin zirvesinde.daha ne isteyelim ki.Allah'tan belamızı mı?Allah nazarlardan saklasın Kral'ımızı

Üst Alt