Burak Elmas'ın Seçim Vaatlerini Takip Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
- 140 milyon dolarlık sponsor desteği. stat isim hakkı da dahil.

yanlış.

10 yıllık sponsor 100 milyon dolar.

40 milyon dolar kasa kolaylığı, bu hibe değil ve gerçekleşip gerçekleşmediğini biz takip edemeyiz.
Düzenleyelim o halde. Yanlis anlasmalar olmasin. Kisaca Sponsorluk vaatleri diye kisaltabiliriz. Kasa kolayligi kismini silelim yani 140 milyonun 40 milyonunu silelim.

eurolig katılımını söyledi mi takip etmedim keza. orası kapalı lig yani bu bence bir vaat olamaz. istersen her sene ligi kazan, almayabilirler.
Eurolig katilim sayisi artacak ve ikiye bölünecek gibisinden birseyler okumustum. Kapali lig konusunda haklisin neye deginerek söyledi bilmiyorum

WHAT ARE BURAK DIAMOND ( :LOL: ) PROMISES?​

– Euroleague participation in basketball, a hall with a capacity of 11 thousand will be built.

Eurolig katilim sayisi artacak ve ikiye bölünecek gibisinden birseyler okumustum. Kapali lig konusunda haklisin neye deginerek söyledi bilmiyorum

WHAT ARE BURAK DIAMOND ( ) PROMISES?​

– Euroleague participation in basketball, a hall with a capacity of 11 thousand will be built.
O iş zor ya; sponsorluk ve bütçe vaat etmek gerekiyor. Nef yılda 5 milyon euro verecekse o parayı da baskete harcamayalım zaten, manyaklık olur.

Vaatlerin yarısını gerçekleştirmesi bile büyük başarı
Transfer 10gunde bitmez o konuya takılmaya gerek yok bizim hedefimiz zaten Avrupa değil lig ,mevcut rakiplerin hicbirisini bu ligten bir takım eleyemez polyanna olmaya gerek yok lig kat be kat onemli
Katiliyorum vaatlerin 100% gerceklesecek diye bir durum söz konusu olmamali zaten. Yanliz kisa vadeli önemli hamlelerin yakindan takipcisi olacagim. PSV macina kadar kadromuz hazir olacak dendi mesela. Bu cok önemli bir söylem bence. Eski yönetimlerde transferlerimiz kampa yetismiyordu.

Üst Alt