Burak Elmas'tan Muslera, Bürki ve Diagne Açıklaması! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas'tan Muslera, Bürki ve Diagne Açıklaması!

Muslera' nın sakatlığının uzama ihtimali göz ardı ediliyor. Öyle bir durumda Fatih Öztürk' e de güvenilemeyeceğini bilmeyen var mı?..İsmail' in bu kadroda zaten hiç olmaması gerekirdi...Forumun giderek aklı selimden uzaklaştığını üzülerek ve hayretle izliyorum...

muslera mi kaldi yav herif 30 yasindan sonra ust uste elinden sakatlandi, ayagi kirdi, simdi de bağlarda ileri derece yırtık var.
20 yaşında olsa bile bir herifi yari yariya geri götürür bu olaylar.
buyur bürkinin sakatlik gecmisi

Burki çöp diyen tek ben değilmişim. Dortmund'ta boşuna 4. kaleci olmamış demek ki, eskiden potansiyelli idi ama sonrasında iyice kovalaştı. Yabancı kaleci lüksümüz yok. Bence Samsun'dan Nurullah'a verelim bonservis alalım.
nurullar refleksleri iyi kaleci olmasina ragmen herif kova ismailin fabrikadan cikma.
Net olarak kalede durmayı bilmiyor çok içe gömülüyor herif zaten belirli yasa kadar saha içi oyuncusuydu bundan kaleci olur diye kaleye aliyorlar ayni ismail gibi.
Biri tam kova olurken digeri kendi i gelistirip refleksleri gelistiriyor.
Arasindaki tek fark bu. Ha bu arada nurullah tokatta falan kendini gelistirirken bizdeki herif ekmek elden su gölden Galatasaray gibi bir markada muslera gibi bir kalecinin arkasında kendini gelistirmek yerine antep fıstığı yiyerek kaleciye maclarda kaleciyi degerlendirmiş sanırsam.

Bu arads nurullahi bu haliyle paran olsa da alamazsin.
Transfer donemi baslamadan olay kendi kalecimizi bonservis vererek alacagiz ona dogru gidiyor demistim net oraya gidiyoruz hayirlisi artik

gomis, gedson ve 6 numaradan bağımsız olarak kalan maçlar için yabancı kaleci düşünülüyorsa alınabilir. yok yabancı sınırı, uefa'ya 3 isim bildirme kuralı vs. sebebiyle yabancı kaleci alıp bu 3 oyuncudan biri alınmazsa aşırı saçma bir hareket olur. zaten düşmemeye oynuyoruz. 4-5 maç seri yakalasak yeter. mesela trabzon maçında kalecilik bir pozisyon yoktu, yenildik. ama orta sahada gedson ve 6 numara olsaydı kesinlikle yenilmezdik. olay bu kadar basit.

sene başında da bas bas yırtındık bu takımın 1 numaralı eksiği 6 numara diye ama bizim gördüğümüzü terim göremedi. ptt 1. lig seviyesi orta sahayla ptt 1. lige doğru gidiyoruz

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

buyur bürkinin sakatlik gecmisi
kariyerinde 2 seneye yakin oynayamamis musleraya guvenebiliyorsun hepi topu en uzun sakatligi 4 sene önce 60 gün olan iki ele sahip herhangi bir kaleciye burun mu kıvırıyorsun. Olay ayrıca burki değil sizin kaleciniz kim mesajina karsilik olarak muslera yazmak.
Son 4 senede herifin basina gelmeyen kalmadı, selçuk sendromuna sahip olsa 32 yasinda emekli olurdu azminden dolayi sadece oynuyor ama muslera da bitik artik kabul etmek gerekiyor. Son sakatliklar sonrasi yerden atilan toplara atlamiyordu bule herif, şimdi birde diz bölgesinden sakatlanmis halde.

Kendisine yazik ediyoruz baska birsey degil.

Muslera misyonunu tamamlamıştır. Bu seneki performansı ortada, eski çevikliğinden eser yok. Romantizmi bırakın, sene sonu yollar ayrılmalıdır.

Muslera' nın sakatlığının uzama ihtimali göz ardı ediliyor. Öyle bir durumda Fatih Öztürk' e de güvenilemeyeceğini bilmeyen var mı?..İsmail' in bu kadroda zaten hiç olmaması gerekirdi...Forumun giderek aklı selimden uzaklaştığını üzülerek ve hayretle izliyorum...

Avrupa'dan baska hedefimiz kalmadigini dusunenler var hala. Kume dusme potasina indik iyice. Bugunki skor bile cok sey soyluyor. Acilen takviye gerekiyor takima ve bunlar hazir isimler olmali. Yazin bakariz genel resime kim kalir kim gider vs.. suan takviye gerekiyor ve transfer donemi icindeyiz henuz gelen yok..

Elmas Bey artık ağzıyla kuş tutsa benim için bitmiştir ama Burki yerine Fatihi koyarım Kaleye diyenler var, ne desem bilemedim. Renktaşlar, Bundesligada hiç bir Kaleci iyi olmazsa o Kalede seneler duramaz. Elmas beyin çapında çok üstünde bir Kaleci, ha süper mi hayır değil ama Elmas Bey süperin s sini bile getiremez.

Üst Alt