Burak Yılmaz mı, Moussa Sow mu? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz mı, Moussa Sow mu?

Cevap: Burak Yılmaz mı , Moussa Sow mu ?

Bizim gibi savunma ve güç ağırlıklı oynanan bir ligte 75 maç 55 gol muhteşem bir orandır , Burak Yılmaz'ın bitiriciliği çok gelişti , Burak diyorum.

Türkiye de burak yabancı sınırlamasından dolayı avrupa da sow

ama burak bize daha uygun sistem açısından orası da başka konu

Farklı tip oyuncular. Ama ikisi de kendilerine uygun sistemlerde oynarlarsa Sow daha verimli olur bence.

objektif olarak cevap vereyim sow buraktan 2 gömlek üstun ve daha genc adam şikecilerde oynuyo diye görmezden gelemem sow şu an türkiyenin en iyi forvetidir bizde oynada 25-30 gol atması icten bile değildir.

millet kendi takiminin oyuncusunu konusuyor...

bizler elalemin oyuncusunun anketini yapiyoruz

Sow la burak kıyaslanamaz. Sow tam bir golcü. Ben hala nasıl bu yaşta tr ye geldi şaşırıyorum. Sonucta hazard gervinho sow 3lüsü yakıyodu ortalığı. 3üde premier ligin buyuklerine gider diye konuşuluyodu. Çünkü kaliteleri orayı hedef gösteriyodu. Hazard chelsea geervinho arsenal oldu zaten. Sow un o ayar bi takıma gitmeyip fenere gitmesi cok ilginç zaten. Çok kaliteli bi golcü sow. Ceza sahasında cok net bi adam sağ sol kafa farketmez. Burak yılmazla sow arasında direk kalite farkı var kıyaslanamaz.

Üst Alt