Burak Yılmaz Rekoru Kırdı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz Rekoru Kırdı

Cevap: Burak Yılmaz Rekoru Derbide Kırdı

golü atti ama genel olarak bence hic iyi degildi

ama fenerde iyi cözmüstü buraki, yani daha cok fener etkisiz hale getirdi buraki bugun.

bencil oldugu bir gercek. bugun macta gol pozisyonunda topu halile vermeyip calima gitti yobo topu calibilirdide.

yuh arkadaş, o topu çektiği yönden geliyor zaten halil, şaka mı yapıyorsun? o çalımı atmadan nasıl dönecek halil'e? eleştirmek için eleştiriyorsunuz ya.

Ceza sahasına atılan her topa atlarsan ve herkes de sana çalışırsa 40 gol de atarsın.

Yalniz cok klas bir gol atmis ama isteyerek mi atmis bilmiyorum, bana sanki tesadüfen top oraya gitmis gibi geldi.

kesinlikle bilerek, istiyerek vurdu oraya

cok net görünüyor bu, herkes volkan da dahil volkanin sol kösesine vuracak, yada üstüne vuracak derken derken, burak zor köseyi secti ama cok klas gol oldu

bence bilerek vurdu ama girecegininden cok emin bir sekilde mi vurdu, bence hayir, denedi, süper bir gol oldu, o kadar.

halı sahada daha iyilerini gördüm :S açıkcası o golü atması beni çok mutlu ettiği içni seviyorum burakı

Ceza sahasına atılan her topa atlarsan ve herkes de sana çalışırsa 40 gol de atarsın.

he he tamam, kesin öyledir.

Burak'i elestirmekten baska ne yapalim Abi ?

Adam iyi olsa susacagiz da bunun neyini elestirmeyeceksin ?

neyini eleştiriyorsun anlamadım? yahu adama kötü oynadı dersin anlarım da golde bencildi denir mi arkadaş? allah allah ya, şaka gibi.

yuh arkadaş, o topu çektiği yönden geliyor zaten halil, şaka mı yapıyorsun? o çalımı atmadan nasıl dönecek halil'e? eleştirmek için eleştiriyorsunuz ya.

evet calim daha gerekliymis smk :005:

40pun.jpg

burak bu sene futboldan anlama turnusolu oldu

burağı beğenmeyenler=futboldan anlamayanlar

bütün takım ona çalışıyo diyenler=futboun f'sinden anlamayanlar

burak büyük takımlara gol atamıyo diye onu beğenmiyolarmuş

ikicnci yarı bütün derbilerde gol attı

psvye gol atamamış

takımın arka tarafı pozisyon üretti de burak mı harcadı

ya da yıllardır türkiyedeki hangi topçu avrupada leblebi gibi goller attı ?

madem küçük takımlara gol atmak kolaysa hadi baros da atsın elmander de atsın 30 tane

burağı beğenmeyenlerin psikolojisini çözdüm artık

esas sebep önyargılarınız

bu adam eskiden kazma olduğu için kabullenemiyosunuz kendini bu kadar geliştirdiğini

daha önce böyle bir örnek görmediğimiz için önyargı duvarınıza takılıp kalıyo burak

ama biraz objektif düşünen ve futbolu bilenler burağın başarısını gözardı etmez

yahu sizde sevdiginiz adamin kusursuz oldugunu zannediyosunus.

ben buraki begenmiyorum demiyorum ki adam 32 gol atmis kim ne diyebilir. bencil oldugunu oldugu br gercek dedim, kaleye yakin topu aldiginda sadece golu dusunuyor e buda zaman zaman normal ama bazen sde maci kaybettiriyor. mantik.

Bugunku mactan sonra Burak hakkindaki dusuncelerim pekisti. Solda olcan bos,alanzinho olcana veriyor ama burak araya girip topu aliyor kendi alacak ya,topu kaybediyor dogal olarak.

Colman arkaya volkana pas atiyor ama burak kendine atildigini saniyor duvar pasi yapmak isterken top gene ayagina dolaniyor.

Bu iki pozisyon ozellikle ilki kesin gol olabilecek bir atakti.

Elmander 30 gol atsinda gorelim demek yanlistir. Elmander suanda en onemli oyuncumuz ve Buragi 10 ,belkide 15e katlar.

Herkesin fikri kendine,kimseye kendi yargilariniz dogrultusunda futboldan anlamiyor diyemezsiniz.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

elmander bizim için hatta 4-4-2 oynamak isteyen her takım için çok çok değerli bi oyuncu

ama hani çok kolay ya küçük maçlarda gol atmak bazılarına göre

onun saçmalığına vurgu yapmaya çalışıyorum

baros 22 maçta 7 gol attı

eğer 12-13 gol atsa kral muamelesi görecekti

burak dediğimiz adam 32 gol attı

trabzon forumuna dondu burasi vahh vahh

bence yakinda buradan bazilari burak fanclub acarsa hic sasirmam..

evet calim daha gerekliymis smk :005:

40pun.jpg

Hastayım böyle fotoğraflara. :) Aynısını zamanında Ayhan için de yapmıştınız.(Mertan'a pas vermedi, kellesini uçuralım.) Her neyse, Burak orada çalıma girmedi güzel kardeşim. Topu çok iyi kontrol edip, Yobo'yu ekarte etti. Ekarte ettikten sonra pas verebilirdi ama vurmayı tercih etti.

trabzon forumuna dondu burasi vahh vahh

bence yakinda buradan bazilari burak fanclub acarsa hic sasirmam..

Sitenin misyonunu öğren önce güzel kardeşim ve daha sonra millete burada ahkam kes.

Tek yonlu gelistiriyorlar topculari,bende iki yila yakin profesyonel olarak top oynadim. Adama vucut calistiriyorlar,dirennc guc hersey tamam. Ama adamin vucut hantallasiyor ,sprint ve patlama gucu kayboluyor nedense. Burakta kendini sadece son vurusta gelirmis,mental olarak bitik bi oyuncu. Tek amaci gol atmak,takim gol atsin degil,takim kazansin degil,ben atayim ben kazaniyim seklinde.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

konu o degil ahmet kardesim, smk calim atmasi gerekiyodu ya getirmis. bencil abi adam bunu gormek zor degil, neyse futbolun ilahlari burada, histiyim boyle soylerin mis ihihihihi

Üst Alt