Burak Yılmaz Rekoru Kırdı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz Rekoru Kırdı

Cevap: Burak Yılmaz Rekoru Derbide Kırdı

Burak'ı beğenmem ama attığı golde yapacağının en iyisini yaptı. Fotolarla anlatıldığında her gol için her şey söylenebilinir. Eminimki atılan bir çok gollerde (burak'ın golleri için demiyorum) daha müsait birileri mutlaka vardır. Ama gol olduğu zaman pek görünmez bunlar. Kaçtığı zaman irdelenir. Burak ın bu şutu gol olduğu halde irdelemişsiniz saçma olmuş.

Buradada arkada bom boş adam var. Kaleci burada burak'a daha yakın onun şutuna kaleci yetişebilirmiş ama arkadan gelenin şutuna yetişmesi imkansız. Bunu nasıl düşünememiş burak.. :coffee:

ayni sey degil yahu bos kalenin resmini koymus adam. neyse. benim anlatmaya calistigim baska anlaatamadik o ayri.

servetin forvet hali başka bişey değil. kalaski ne kalas. böyle adamları izlerken insan kanser olur.

sonuc olarak burak avrupa da basarili olamas kivamina geldigimze gore konu KILIT PLS

geçen sene 23 gol attı alpere yaranamadı

bu sene 32 attı yine olmadı

seneye 35 atarsa beğenecekmiş

Burak geçen senede 13 14 gol atmıştı bu senede 32 tane salladı . 2 sezonda kupalar dahil 50 den fazla gol attı ...

Burak dünya çapında bir golcü değil , koşmuyor pres yapmıyor , ama onlarıda yapsa zaten bu yaşta trabzonda olmazdı . Türk statüsünde ki en iyi forvet , ve son 10 yıla baktığımızda kendini en iyi geliştiren adam da buraktır (en iyi demiyorum ) . Bunları göz ardı edip Buraka kazma demek biraz ağır gibi . Dünyanın neresinde olursa olsun 30 gol atan adam iyi adamdır , guiza bile bu sayede ispanya milli takımında oynadı .

abi sen de direk sonuca odaklanmışsın

burağın eleştirilecek yönleri var ama en son söylenecek şey koşmadığı ve pres yapmadığıdır

adam maç boyu dana gibi koşuyo ve kondüsyonu çok sağlam

genelde de gollerini son 15 dkde atıyo

Üst Alt