# Burak Yılmaz - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Burak Yılmaz

Cevap: # Burak Yılmaz

valla haberler 5 yabancıya geçileceği yönünde, hani çok çok beğenmem bu adamı ama 10 milyon euro gibi bir rakama gelirse bir dakka düşünmemeli bence.

Cevap: Klübümüz Burak'ın Peşinde

Burak Yılmaz ı beğeniyorum ama Avrupa kupalarında gol atamamış olması beni düşündürüyor

adam kaç maç oynadı ki zaten? kaldı ki arkadan top atılmadığı sürece onda bitmez iş. girdiği pozisyon sayısı ve netliği önemli, pozisyon bulup da dünyaları kaçırdıysa neyse -ki yine bi kıstas değil bana göre.

Burak Yılmaz,Muhammet Demir seneye bu ikisini alırsın,zaten Elmander var, inanılmaz bir forvet rotasyonumuz olur.Sercan falan da takaslarda kullanırız.

insallah gelmez. bu cocuk gelirse bizde guiza gibi sikinti cekeriz. 3 milyon'a yedek oynicaksa gelsin.

üstelik bu cocuk fenerli.

burakı alırsanız galatasarayı bitirirsiniz aptal defanslara gol atar anca o!

NE DİYON?

semih_kaya_galatasaray.jpg

Valla Burak tabi ki 32 golün üstüne çıkamaz bize gelirse ama sorun değil, sürekli basan,yıpratan,isteyen,golü koklayan oyununu sürdürürse isterse 10 gol atsın sadece bir sezonda.Önemli olan katkıdır.Elmander 12 gol atmış Guiza'da 34 haftada 12 gol atıyordu.Bienvenü'de 6-7 tane attı.Ama katkı farkı ortada.

herkez barosu neden oynasın istiyor aralara koştugu için burak gibi birisi bizim takımda yardırır resmen aralara türkiyede en ii koşan dribling yapan oyuncu kuskusuz burak üstelik hava toplarındada kendisini geliştiriyor sürekli elmander gibi birisinin yanında çok iş yapar birde olayın su tarafından bakalım burak yılmaz tüm maçlarda olmasada yüzde 80 maçlarda çok iyi pres yapıyor rakip savunmaya elmanderle burak artık savunmayı hiç rahat vermezler hucum presi dedigimiz şey tam anlamıyla uygulanmıs olur bencilliği var ama f.terimin elinde düzeleceğini umut ediyorum ben

herkez barosu neden oynasın istiyor aralara koştugu için burak gibi birisi bizim takımda yardırır resmen aralara türkiyede en ii koşan dribling yapan oyuncu kuskusuz burak üstelik hava toplarındada kendisini geliştiriyor sürekli elmander gibi birisinin yanında çok iş yapar birde olayın su tarafından bakalım burak yılmaz tüm maçlarda olmasada yüzde 80 maçlarda çok iyi pres yapıyor rakip savunmaya elmanderle burak artık savunmayı hiç rahat vermezler hucum presi dedigimiz şey tam anlamıyla uygulanmıs olur bencilliği var ama f.terimin elinde düzeleceğini umut ediyorum ben

oyuncuyu aldik Fatih Hocanin duzeltmesi kaldi..

Üst Alt