# Burak Yılmaz - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Burak Yılmaz

Cevap: # Burak Yılmaz

orada defans değil hakem aptal

Galatasaray'a gol attı mı? Attı. O sırada defansta kim vardı? Ujfa ve Semih. Ujfa ve Semih hatalı mıydı o pozisyonda? Evet. Pozisyon her ne kadar faul olmasa da oyuna konsantre olmayıp o topun geçmesine izin vererek hatalıydı defansımız.

Bu kadarına bile gerek yok. Aptal defanslara gol atar demişsin. Bize atmış mı? Atmış. Demek ki bizim defans aptal sana göre.

burakla elmander forvet hatti selcukla meloyada cok gol attirir isin birde o yönü var .. okadar prese orta saha rahatlar daha cok ofansa cikar...

Burak Yılmaz hakkındaki görüşlerimi söyleyeyim.

Türkiye içinde daima iş yapar. Özellikle Selçuk'la 100 tane pozisyona girer. Arada bir saç baş yoldurur ama golünü yine de atar. Ancak Avrupa'da bu herif en fazla yedek oturur. Sezonun ilk yarısında 3 büyüklere tek golü bile yok. İyi defanslar karşısında zorlanıyor bariz bir şekilde. Avrupa'da atamadığı gollerden de bunu anlıyoruz.

Gelmesini ister miyim? İyi bir maliyetle: EVET

Burak Yılmaz hakkındaki görüşlerimi söyleyeyim.

Türkiye içinde daima iş yapar. Özellikle Selçuk'la 100 tane pozisyona girer. Arada bir saç baş yoldurur ama golünü yine de atar. Ancak Avrupa'da bu herif en fazla yedek oturur. Sezonun ilk yarısında 3 büyüklere tek golü bile yok. İyi defanslar karşısında zorlanıyor bariz bir şekilde. Avrupa'da atamadığı gollerden de bunu anlıyoruz.

Gelmesini ister miyim? İyi bir maliyetle: EVET

bir oyuncunun sağındaki solundaki önündeki arkasındaki yanındaki topçularda önemlidir bence avrupada gol atamamasının sebebi yanındakilerinin kalitesizliği ve o seviye erişememeleridir.adam tek başına yırtındı maçlarda hatırlayın

cuk oturur gelirse ELMANDER NECATİ BURAK DROGBA frovet hattı süper olur yerli kalitesi artmadan başarı olmaz

BURAK VE GÖKHAN TÖRE şart

Burak'ı bende hiç beğenmiyorum pres yapan bir oyuncu değil ayrıca. Burak yerine Elmander'in Türkiye şubesi olan Umut Bulut'u tercih ederim bizim sisteme daha uygun bir oyuncu.

Burak'ı bende hiç beğenmiyorum pres yapan bir oyuncu değil ayrıca. Burak yerine Elmander'in Türkiye şubesi olan Umut Bulut'u tercih ederim bizim sisteme daha uygun bir oyuncu.

Elmander'in Türkiye şubesi adamı alıp ne yapacaksın? Elmander'le birbirlerini tamamlayabilecek bir oyuncu lazım bize. Hareketli.

Elmander'in Türkiye şubesi adamı alıp ne yapacaksın? Elmander'le birbirlerini tamamlayabilecek bir oyuncu lazım bize. Hareketli.

Bu sene takımımız bir oyun kimliği kazandı. Diğer takımlara göre en fazla öne çıkan özelliğimiz hücum ve savunmayı beraber yapabilen oyuncu sayımızın fazla olmasıdır. Alınacak oyuncular bu nitelikte olmalıdır.

Elmander'e pek benzediğini düşünmüyorum ben.Elmander alayım takım oynasın derdinde Burak gol derdinde...Birbirlerini tamamlayabilirler.Ortak yanları ise koşu ve fizikleri.

şu bir gerçek yerli forvetler arasında şuanda en iyisi Burak ve her takımda her sistemde oynar

ELMDANDER NECATİ BURAK DROGBA forvet uçarrr uçarrr

Bana da antipatik geliyor Burak . Trabzonda hep ona oynuyolar felan her aldıgını vuruyo kolay kacırıyo bunlarda hemfikiriz . Ama her ne olursa olsun adam deli gibi gol atıyo arkadaş . Ben istemem diyemiyor insan . Acaba bize gelse ? Elmanderle uyum sağlasa ? Kanata yabancı kontenjanını açsa ? diye düşünüyor insan ..

Bana da antipatik geliyor Burak . Trabzonda hep ona oynuyolar felan her aldıgını vuruyo kolay kacırıyo bunlarda hemfikiriz . Ama her ne olursa olsun adam deli gibi gol atıyo arkadaş . Ben istemem diyemiyor insan . Acaba bize gelse ? Elmanderle uyum sağlasa ? Kanata yabancı kontenjanını açsa ? diye düşünüyor insan ..

onu diyen arkadaslara soyluyorum adam forvet degil mi arkadasim kime oynucaklar mustafa yumlu'ya mi oynucaklar gol atsin diye?

Üst Alt