"Burası Bursa, Akhisar değil!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Burası Bursa, Akhisar değil!"

Denayer gelirse Serdar-Denayer oynamalı.Chedjou'ya hiç güvenim yok,her an patlayacakmış gibi duruyor.

Kim iyiyse o oynar işte,sırf Hamza'ya gıcıklık olsun diye de yerli düşmanlığına gerek yok yani demek istediğim buydu.

Yok ben yerli düşmanı değilim zaten. Sadece bizim yerlilerimiz kalite olarak yabancılara göre düşük seviye.

Arda,Nuri,Çalhanoğlu,Emre Mor gibi first class Türk futbolcu kategorisinden birilerine hayır demem mesela hiç.

58471-Putin-Laughs-Crimea-River-During-An-Interview.gif

Birde alkışlamış utanmadan bursalılar haklı güzelim kadroyu dağıtmış kendi gibi çomarları doldurmuş iyiki kurtulduk biz bu deccal den tekme tokat dayak yese ne güzel olur

Hamzaoğlu: "Gerçekleri göz ardı etmeyelim. Yaptığımız transferler mecburiyetten. Kulübün durumunu düşündüğümüz için ona göre hareket ettik."

Hamzaoğlu: "Ben bu kulübe eziyet ettirmeye gelmedim. Buraya gelirken bazı riskler aldım. Bursaspor başarısız olursa ben nereye gideceğim?"

Hamzaoğlu: Zarar verdiğimizi anladığımız gün olmayız. İstemiyorlarsa eğeriz başımızı öne bugüne kadar verdikleri destek için teşekkür ederiz

Hamzaoğlu: "Sivok, Deniz ve Emre yok. İsmail ve Emre savaştı. Oyuncular üzgün. Soyunma odasına girdim sanki lig bitti ve biz küme düştük"

Üst Alt