"Burası Bursa, Akhisar değil!" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Burası Bursa, Akhisar değil!"

Irkci ifadesi tam buna uymuyor. Fakat "umut un sozlesmesi otomatikman uzamasaydi da ben uzatirdim" demesi zaten futbolcu kalitesinden ne olcude anladiginin ifadesiydi

elbette transfer sezonu degilken elindeki adami moral olarak ustte tutmak icin teknik direktorler bu sekilde konusabilir ama bu sekilde konustuklari hep sabri umut benzerleri olursa , birileri de kalkar kendileriyle alay edildigini dusunur

bilal ise kendine etti , umuta hamite senelerce git dendi gitmiyorlar , bilal de yarim agizla git dendigini hissedince cekti gitti , hamza ya da yonetime degil bilal e kizginim , forma arkasina yazdirdigim tek isim hayatimda , o kadar ozel futbolculuk yetenekleri var baskasinda olmayan fakat o da mucadeleci cikmadi , cok kolay pes etti

bursa taraftarı sizi en iyi biz anlarız neler çektik biz neler !! psikopat olmuştuk hepimiz tanrı yardımcınız olsun

bu psiko bizim başımızdaydı ya,
boşandıktan sonra ,eski karısına dışarıdan bir insan gözüyle bakıp "ben bununla mı evliydim ya" deyip çok şükür diyerek iç geçiren adamlar gibiyim

Herkes de bir 3 kupa tutturmuş gidiyor. Gerçekçi olun, 3 kupa aldık da sanki süper top oynadık, hamza ekstra teknik direktör bilgi/becerisini mi kullandı? Takımın futboluna sövmüyor muyduk? Tek maç üzerinden oynanan finallerde ise zaten bir takım ruhumuz var. İddaa ediyorum, Hamza değil de oraya X bir kişiyi de koysan benzer bir başarıyı elde edebilirdi!

Herkes de bir 3 kupa tutturmuş gidiyor. Gerçekçi olun, 3 kupa aldık da sanki süper top oynadık, hamza ekstra teknik direktör bilgi/becerisini mi kullandı? Takımın futboluna sövmüyor muyduk? Tek maç üzerinden oynanan finallerde ise zaten bir takım ruhumuz var. İddaa ediyorum, Hamza değil de oraya X bir kişiyi de koysan benzer bir başarıyı elde edebilirdi!

hepimiz için geçen sene X kişisi olan JOR aldı zaten 2 kupa.

Akhisar'la da FB'yi yendi, Bursa'yla da.

Umarım gereken cevabı almıştır bu tezahüratı yapanlar.

Bursaspor taraftarı bana göre üzerine düşeni yapıyorlar takım şampiyon olduktan sonra tekrar vizyon küçültüp anadolu takımına dönüşmesine tepki gösteriyorlar. Hem yönetim hem hoca üzerinde baskı kuruyorlar. Teknik Direktörler için çalışılması en zor kulüplerden birisi.

Bursaspor'u keşke daha fazla UEFA Avrupa liginde falan görebilsek.

Taraftar açısından muhteşem bir potansiyeli var şehrin, Konyaspor gibi.

Boşa harcanmasa keşke.

Evlatlarım diye, çalıştığı 3-5 futbolcuyu sürekli kendi takımına transfer ettirip onların maaşından komisyon aldığını düşündüğüm bir hocayla bu işi yapmaları zor ama..

Üst Alt