Bursaspor Maçının Oyuncusu Johan Elmander Seçildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bursaspor Maçının Oyuncusu Johan Elmander Seçildi

Cevap: Bursaspor Maçının Oyuncusu

Tribünden izleyen biri olarak söylüyorum, Ujfalusi çaktırmadan inanılmaz kritik müdahaleler yapıyor savunmada. O olmasaydı büyük ihtimalle puan kaybederdik bugün. Bunları gördüğüm için Ujfalusi diyorum.

Ujfalusi'yi kimse gözardı etmesin.Vee tabi ki Melo.Ve de oyunda kaldığı sürece Engin.

Engin'i çok beğendim ben. Engin ve Felipe arasında kaldım oyum Engin'e gitti :)

Oyum Ujfa'ya Hakan Balta bu mac iyi oynadı bunuda goz ardı etmeyelım en azından eskıye gore ıyıye dogru degısım var.

Maçın oyuncusu baroştu çok kritik bir gol attı.

Maçın en etkilisi elmanderdi skora etki etti.

Maçın en kusursuz oynayanı ise ufralusi idi.

Maçın hıyarı sercan idi ama affettirdi kerata:p

1)Ujfalusi.Belki yaptıkları görülmüyor ama ceza sahası içinde yere atlayıp kendini siper ettiği pozisyon o olmadığı yıllarda kesin goldü.Daha bir çok atak da çok kritik şu an net hatırlayamadığım 3-4 pozisyonu önledi.

2)Felipe Melo : Ujfalusi ile yarışır ama 70'ten sonra biraz düştü oyundan o yüzden 2.likte kaldı bana göre.Yine de geçen senelerden farkı görünce Melo'yu unutmak mümkün değil.

3)Johan Elmander :Belki ağır bir oyuncu ve çok bitirici değil ama Hakan Şükür'den beri hem Türk Milli takımı hem de Galatasaray'ın çöküşüne neden olan Hakan Şükür tipi forvetin vucut bulmuş hali.Deli gibi koşuyor,rakip defans ve orta sahanın oyun kurmasını engelliyor.Bu yüzden takımın banlosu zaten ve ne olursa olsun öyle olmalı.

4)Engin Baytar :Gole kadar muhteşem golden sakatlanana kadar biraz saplantılı oynadı.1-2 kere golde ki çalımı denemesi gereksizdi ama yine de orta sahanın yaratıcı gücüydü.

Maçın Anı : 87.dakika da Baros'un golünde ki zeka.

Maçın Profesyoneli :Milan Baros (83'te girdi ama sanki 90 dakika oynamışcasına isyan etmeden işini yaptı 10 dakikalık bölümde,mesleğe saygı bu olsa gerek)

Maçın Panik Atak'ı :Sercan Yıldırım,girdikten sonra hucumda resmen takıma panik havası getirdi gol yememize nedne olan korner de biraz zemin biraz da kendisinin kurbanı oldu.Ama topuk pası ile asistin asistini yaparak biraz olsun affettirdi kendini.

Maçın Emek Hırsızı :HÜSEYİN GÖÇEK .Tek kelime ile kötü niyetli olduğunu bir kez daha gösterdi.Hüseyin Göçek ile Galatasaray istatistiklerinin parlak olmamasının (1 G ,4 B,3 M ) nedeninin takımdan değil kendisinden kaynaklandığını bir kez daha anladı tüm Türkiye.BİLEREK VERMEDİĞİ 4.PENALTI'YI DA KAYITLARA GEÇTİK BU MAÇTA.Gollük pozisyonu kestirdi,maçı katletti.

En zayıf halka: RİERA,Geldiğinden beri hayalet gibi dolaşıyordu dün onu bile yapamadı.Çok ağır olmasının yanında bir çok pozisyonda gerekli oyun içi zekasını da gösteremedi ve en az 2-3 atakta el freni oldu takıma.

Elmander skor anlamında katkıda bulunmadı sadece en çok koşan yıpratan mücadele eden oyuncumuz da oldu aynı zamanda

Bana göre Elmander...

Üst Alt