Bursaspor Maçının Oyuncusu Johan Elmander Seçildi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bursaspor Maçının Oyuncusu Johan Elmander Seçildi

Cevap: Bursaspor Maçının Oyuncusu

O kadarını da yapsın diye küçümsediğini her maç yapsa olacakları kestirebiliyor musun renkdaş?

En az iki gol atarız her maç. :D O kadarını yapsın'dan kastım, önüne gelen topa mantıklı şekilde dokunsun. O gol ve asistte normal bi oyuncudan extra olarak yaptığı şey yok. Küçümsediğim anlaşılmasın, Elmander'i beğeniyorum. Performansı ve defansı yıpratması, baskılı oynaması ve çok koşması gerçekten :tiphat: ifadesini hak eder derecede. Ama ben şunu demek istiyorum, Elmander'le olmaz bu iş. Akıllı değil, normal bi santrfor. Baros'un yaptığı koşuları, boşa kaçmaları, gol koklamaları yapamaz. Elmander beleş diye aldık bu bi gerçek. Kaliteli, ihtiyacımız olan bi adam diye almadık. Bu takımdan yabancı bi forvet gönderilecek yerine daha iyisi alınacaksa da Elmander gönderilsin. Çok yavaş biri forvet için. Veya 4-4-2'de oynatılsın.

Cevap: Bursaspor Maçının Oyuncusu Johan Elmander Seçildi

Oynadığımız maçlarda tek değil 14 tane maçın adamı olsun her maç. Biz öyleydik zamanında ...

Üst Alt