Cafercan geri dönsün - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cafercan geri dönsün

Cevap: Cafercan geri dönsün

Cafercanın muazzam bir ayağı var topu istediği yere yolluyor ancak başkada birşey yok genç gibi değil ağır ikili mücadelelerde yok sanki 35 yaşında çok yetenekli bir futbolcu gibi sanki son demlerini yaşıyor.Yalnız dün attıkları gol girdikleri verkaç muhteşemdi.

Çok zor geri dönmesi.Tek forvet oynuyoruz çoğu maç.. Baros var.Nonda var.Ümit var. Yaser var. Cafercan gelirse 5. seçenek..Harcanmaktansa orada oynasın bi sezon daha..

Beyler suan takımda olsa ne işi var diceksiniz . Cok sıradan bir oyuncu bence en fazla ümit karan gibi olur nonda gibi olur öyle süper muazzam bir oyuncu degil abartmayalım . Yaser bence ondan daha kaliteli GS yönetimi de işini biliyor herhalde . İyi olan futbolcuyu alıyorla A takıma suan alt yapımızda arda gibi bir oyuncu yok aydın kapasitesinde emre colak geliyor iste ... İrfan, oguz, cafercan , özgürcan ... tamam belki yedek olur GS da ama öyle ilk 11 de hiçbirzaman oyanaymaz . Suan genc futbolcularımızdan serkan kurtulus , semih kaya , aydın yılmaz , yaser yıldız , alpaslan erdem, ugur ucar bunlar gelecekte GS ilk 11,ni zorlar ama arda kapasiesinde bir oyuncu suan paf takımımızda gözkmüyor. Abdülkadiri alabilseydik onda büyük oyuncu olma kapasitesi var fenerde harcanmazsa eger ama o harcanmaz bence o kendini gercekten göstericek bir oyuncu . Rahat olun yani genclerden kimse harcanmıyor yönetimde teknik heyette yakından takip ediyor hepsini .

Beyler suan takımda olsa ne işi var diceksiniz . Cok sıradan bir oyuncu bence en fazla ümit karan gibi olur nonda gibi olur öyle süper muazzam bir oyuncu degil abartmayalım . Yaser bence ondan daha kaliteli GS yönetimi de işini biliyor herhalde . İyi olan futbolcuyu alıyorla A takıma suan alt yapımızda arda gibi bir oyuncu yok aydın kapasitesinde emre colak geliyor iste ... İrfan, oguz, cafercan , özgürcan ... tamam belki yedek olur GS da ama öyle ilk 11 de hiçbirzaman oyanaymaz . Suan genc futbolcularımızdan serkan kurtulus , semih kaya , aydın yılmaz , yaser yıldız , alpaslan erdem, ugur ucar bunlar gelecekte GS ilk 11,ni zorlar ama arda kapasiesinde bir oyuncu suan paf takımımızda gözkmüyor. Abdülkadiri alabilseydik onda büyük oyuncu olma kapasitesi var fenerde harcanmazsa eger ama o harcanmaz bence o kendini gercekten göstericek bir oyuncu . Rahat olun yani genclerden kimse harcanmıyor yönetimde teknik heyette yakından takip ediyor hepsini .

son cumlene bir turlu inanamadim

Son yıllarımızda altyapıdan çıkma iyi gençlerimizde şimdi ilk 11'de oynuyor.Zaten iyi bir kumaşı olan ve bunu futboluna yansıtabilen oyuncular yükselmiş.Misal Arda ve çok beğenmesemde Sabri.

Herkesde anlayamadığım,altyapından çıkan her oyuncumuzun Galatasaray'da banko ilk 11 oynayabilecek kapasitede olduğu düşüncesi var.Oynayabilecek olanlar (keza Arda,Sabri) zaten şu anda ilk 11'deler.Cafercan o kadar iyi bir oyuncu değil,Galatasaray ayarında bir oyuncu değil.

İyi olsalar bile biraz da şanslı olmaları lazım.Mesela Gerets'e kalsa Arda bir sezon daha Vestel'de oynayacaktı.Hatta Oynadığı ilk maçı hatırlayın Arda'nın.Şampiyonlar Ligi Ön elemesiydi,Carusca büyük umutlarla alınmıştı,geleceğin yıldızıydı,ama o maçta sakattı ve yerine "mecburen" Arda oynadı.

Cafercan gelsin bencede hiç yoksa nonda'dan yaser'den iyidir :)

oynasın a takımda sonra 1 senede onun alışmasını bekleyelim

bize kendini kanıtlamış forvet oyuncusu gerek nonda karan yaser ücünüde begenmiyorum sadece baroş'la nereye kadar

bize drogba gibi adam gerek elalem fildişinden martini adasından futbolcu bulur

bizim heyette calıssın biraz

Cafercan ın en büyük sorunu maç içinde devamlılığı yok.Fizik olarak çok yetersiz Jardel,tanju havası seziyorum onda ayakları çok iyi vuruş tekniği mükemmel.Ama futbolda belki bunlardan daha ağır basan özellik kondisyon yok denecek kadar az birinci lig takımlarında oynayamamasının en büyük sebeplerinden biride bu...

Diyorumki gecen sene Orduspordayken o camurlu, zemini berbat stadda tek ayakta kalabilen Cafercan'di :D

Cafercan oraya Suat Kaya icin gitmisti..1.Ligten isteyenler vardi merak etme..Antalyaspor basta olmak üzere..

Les Adnan'lara sezleniyorum! Cafercan geri alin yoksa.. :D

Cafercan'da bugün Playstation'da bana frikikten gol attı 86'da.Bende 89'da attım 3-2 yendim İBB'yi.:D

news_manset_resim_6560_Diyarbakirspor_IBB002.jpg

fut_cafercanaksug03.jpg

fut_cafercanaksug01.jpg

Bakiniz ne diyor birisi :D

https://images.google.fi/imgres?imgurl=https://bp1.blogger.com/_U8Ug6458R-A/SJG_eb4d6aI/AAAAAAAAAGc/CAYAoiWNHss/s320/caksull2.jpg&imgrefurl=https://seyfettintarantino.blogspot.com/2008_07_27_archive.html&usg=__djakR19LFAGQhdtj17prJsnFMNE=&h=242&w=194&sz=10&hl=fi&start=33&um=1&tbnid=z--02OFgefDipM:&tbnh=110&tbnw=88&prev=/images%3Fq%3DCafercan%2Baksu%26start%3D18%26ndsp%3D18%26um%3D1%26hl%3Dfi%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:fi:eek:fficial%26sa%3DN

''Bizzat izlediğim Orduspor maçlarında göze batan yegane futbolcu. Orduspor geçen sene play off mücadelesi yaptıysa bu büyük ölçüde onun sayesinde. Çok hızlı katediyor, sürekli ileriyi düşünüyor, enine oynamıyor, şutları oldukça iyi.

Kiralık dönemi bitti ve yeni sezonda Gaziantep Belediye'de oynayacak. Yani Suat Kaya ile Orduspor'dan sonra orada da buluşacak. Henüz 21 yaşında. Umudum Süper Lig'ten bir takıma kiralık verilmesiydi. Lig A'da yeterince oynadı zaten. İBB ve Orduspor'da yaptıkları ortada. Hacettepe veya Kocaeli'de bile oynayamazmıydı?

Seneye kampa götürürler umarım. Lincoln'den daha iyi olduğuna eminim.''

Bu adam kafasına sıkabilir :D

''Bizzat izlediğim Orduspor maçlarında göze batan yegane futbolcu. Orduspor geçen sene play off mücadelesi yaptıysa bu büyük ölçüde onun sayesinde. Çok hızlı katediyor, sürekli ileriyi düşünüyor, enine oynamıyor, şutları oldukça iyi.

Kiralık dönemi bitti ve yeni sezonda Gaziantep Belediye'de oynayacak. Yani Suat Kaya ile Orduspor'dan sonra orada da buluşacak. Henüz 21 yaşında. Umudum Süper Lig'ten bir takıma kiralık verilmesiydi. Lig A'da yeterince oynadı zaten. İBB ve Orduspor'da yaptıkları ortada. Hacettepe veya Kocaeli'de bile oynayamazmıydı?

Seneye kampa götürürler umarım. Lincoln'den daha iyi olduğuna eminim.''

Bu adam kafasına sıkabilir :D

Sıkabilir değil sıkmalı.:D

Üst Alt