Çakar: G.Saray'ın transferlerinden midem bulandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çakar: G.Saray'ın transferlerinden midem bulandı

Cevap: Çakar: G.Saray'ın transferlerinden midem bulandı

transferlerin hepsi iyi çıkınca zapata hariç şu anlık erken Hagi yi nereden vurabiliriz diye çakal çakal düşnüyordurlar çakar ve yandaşları.

Yahu bu adamların gündemi Galatasaray dikkat edin. Oyunlara gelmeyin. Ya Arda üzerinden ya da transfer, Sezgin üzerinden her türlü saldırıyorlar.

Sezgin ile araları bozuk. Tanju telegol adına kamp yapılan otelin kapısından girememişti hatırlarsanız.

Zapata hariç transferlerimizin hepsi kendilerine ödenen paraların hakkını veriyor.

Mide bulandırıcı bir durum yok.

Hiç Ahmet Çakara filan laf atmayn. Biraz kafayı çalıştırırsanız denklemi kurarsınız. Hagi-Adnanlar-Becali üçlüsü arasında bu transferler ile bir para trafiğinin döndüğü belli. Misimovic neden kadro dışı kaldı? Rijkaard'ın oynattığı Misimovic'e Hagi neden şans tanımadı? Çok kolay ya. Yabancı kontenjanı açmak ve Rumenleri getirebilmek için. Bu iştende dediğim gibi yukarıda saydığım üçlünün kârı olduğunu iddia ediyorum. Neden Mustafa Sarp değil de Misimovic sorusunun cevabı işte çok açık burada. Bence Haldun Üstünel bu iğrenç tezgaha ayak uydurmamak için istifa etti ve hiç kimseye açıklama yapmıyor.

Bir kaç hafta önce Yalçın Dümer'in webtv röpörtajın izlemiştim. Son sözlerine bir türlü anlam verememiştim. Şimdi anlıyorum o sözleri..

"Yaşasın Popescu

Yaşasın Becali.."

Hiç Ahmet Çakara filan laf atmayn. Biraz kafayı çalıştırırsanız denklemi kurarsınız. Hagi-Adnanlar-Becali üçlüsü arasında bu transferler ile bir para trafiğinin döndüğü belli. Misimovic neden kadro dışı kaldı? Rijkaard'ın oynattığı Misimovic'e Hagi neden şans tanımadı? Çok kolay ya. Yabancı kontenjanı açmak ve Rumenleri getirebilmek için. Bu iştende dediğim gibi yukarıda saydığım üçlünün kârı olduğunu iddia ediyorum. Neden Mustafa Sarp değil de Misimovic sorusunun cevabı işte çok açık burada. Bence Haldun Üstünel bu iğrenç tezgaha ayak uydurmamak için istifa etti ve hiç kimseye açıklama yapmıyor.

Bir kaç hafta önce Yalçın Dümer'in webtv röpörtajın izlemiştim. Son sözlerine bir türlü anlam verememiştim. Şimdi anlıyorum o sözleri..

"Yaşasın Popescu

Yaşasın Becali.."

canım renktaşım gelme bu oyunlara

Yapmayın abi ne oyunu görmüyomusunuz ya olanları. Bana Misimovic'in neden kadro dışı kaldığını açıklasın biri Allah aşkına. Neden Hakan Balta, Mustafa Sarp değilde Misimovic? Neden?

Biri şunlara jeneriklik bir laf oturtsa da morarsalar ekran başında...

Hagi'ye komisyon falan mı alıyor manasında laf dokundurmuş işte bamya beyinli herif.

Ok. Diyelim ki senin dediğin gibi bir durum var ama bir hesap yapalım; bunlar hangi transfer ile ilgili çıktı Stancu...Peki Stancuyu biz degerinden 2 milyon € a fazla aldık diyelim yani 2 milyon bu üçlünün ( hatta dörtlünün ) cebine girdi. E bu saydığın adamlar bu kadar küçük insanlar mı ki 2 milyon için bunları yapsınlar. E bide bunu 4 e böl 555 bin € için mi bütün herşeylerini riske edip para ugruna gözlerini karartacaklar.

"Yaşasın Popescu

Yaşasın Becali.."

Ok. Diyelim ki senin dediğin gibi bir durum var ama bir hesap yapalım; bunlar hangi transfer ile ilgili çıktı Stancu...Peki Stancuyu biz degerinden 2 milyon € a fazla aldık diyelim yani 2 milyon bu üçlünün ( hatta dörtlünün ) cebine girdi. E bu saydığın adamlar bu kadar küçük insanlar mı ki 2 milyon için bunları yapsınlar. E bide bunu 4 e böl 500 bin € için mi bütün herşeylerini riske edip para ugruna gözlerini karartacaklar.

"Yaşasın Popescu

Yaşasın Becali.."

Bu Adami Adam yerine koyan Türk Halkina sasiriyorum...

Adam daha 300 Bin Avro Kiralik bedel ile 5 Milyonluk Bonservisi Gündeme getirmek istemiyor.. Kaciyor..

Ulan Cakar Dingili maadem böyle kiyaslama yapiyorsun..!!!

Gaziantepspor zamaninda Kakayi begenmeyip Gönderdi.. Bedava Gelecek oyuncuyu Milan ve Real madrid Milyon Eurolar vererek almis..!!! Bu Milan ve Real Madrid bu isten anlamiyor..!!

Lan Dingil herif..!! Rijkaard gelir Adam degil dersin..!!

Stancu, Culio ve Yekta gelir Migdem bulanir dersin..!!!

Skibbe gelir, Galatasaray i kaldiramaz dersin..!!!

Ne istiyorsun be adam..!! Gerci senin ne sucun varki..! Senin gibilerinin oldugu Programi seyredip seni adam yerine koyup Para kazandirtanlarda suc..!!!!

Adam resmen Gündemde Kalmak icin Yorumlar yapiyor..!!!!

Yapmayın arkadaşlar böyle saçma sapan konuşan adamları ciddiye almayın.Stancu, Steaua Bükreş'in 1 numaralı oyuncusu değil miydi?

2008-2010 yılları arasında 72 maçta 32 gol atmış.Steau Bükreş gibi sürekli avrupa kupalarında oynayan bir takımın 1 numaralı oyuncusu Mersin İdman Yurdu'na hemde kiralık olarak gider mi?Steau Bükreş yönetimi geri zekalı mı?kaldı ki bu adam milli oyuncu.Zaten yönetimin böyle eleştirildiği bir zamanda Adnan Sezgin ve Hagi sahtekarlık yaparak böyle bir risk mi alacak?Misimovic süper oynadı da biz mi görmedik?adam koşmuyor,oynamıyor Hagi ne yapsın??

Üst Alt