Çakar: G.Saray'ın transferlerinden midem bulandı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çakar: G.Saray'ın transferlerinden midem bulandı

Cevap: Çakar: G.Saray'ın transferlerinden midem bulandı

Sakin ol :) bak oynadığı dönemde en çok koşan 5 listesinde ya ikinci ya üçüncü oluyordu. Olay Misi konusu değil

Yapmayın arkadaşlar böyle saçma sapan konuşan adamları ciddiye almayın.Stancu, Steaua Bükreş'in 1 numaralı oyuncusu değil miydi?

2008-2010 yılları arasında 72 maçta 32 gol atmış.Steau Bükreş gibi sürekli avrupa kupalarında oynayan bir takımın 1 numaralı oyuncusu Mersin İdman Yurdu'na hemde kiralık olarak gider mi?Steau Bükreş yönetimi geri zekalı mı?kaldı ki bu adam milli oyuncu.Zaten yönetimin böyle eleştirildiği bir zamanda Adnan Sezgin ve Hagi sahtekarlık yaparak böyle bir risk mi alacak?Misimovic süper oynadı da biz mi görmedik?adam koşmuyor,oynamıyor Hagi ne yapsın??

Sakin ol :) bak oynadığı dönemde en çok koşan 5 listesinde ya ikinci ya üçüncü oluyordu. Olay Misi konusu değil

sakinim abi olayın Misi olmadığını biliyorum ama sanki Misi'yi Stancu için kadro dışı bırakmış gibi bir şüphe olmuş.Bence hiç alakası yok :(

Ahmet Çakar'ın söylediği çoğu şey doğrudur..

Iste taraftar iste CimBomBom.

5 Milyon bonservis ki yekta 4 mehmet topuz 9 guizada 15 ediyorsa stancu´da en az 8 eder.

300 binde kiralama bedeli!!!

Ahmet Cakar burdan sana sesleniyorum.

Eger adamsan ki adam olmadigini söylemiyorum, bu dediklerini ispatlarsin.

Velevki ispatlayamazsan o senin midenin asidini ictirirler adama!

adamin demek istedigi baglanti bence bosna romanya maci olabilir ama ahmetin dediklerinin cogu seneler sonra cikiyor gecende gs stancuyu 20 milyona satar diyordu

Geçen hafta iyi transferler diyordu.Ne dönek adammış.

Ahmet Çakar alınan isimleri kötülemiyor midem bulanıyor derken transferlerde dönen paraları ve paralrın nereye nasıl nekadar gittiği şeklinde kafasındaki komplo teorisyle ilgili bir mide bulantısı yaşıyor.Misiyi yüksek rakamlara ruslara satmak gibi yada yapılan transferlerde becaliyle komisyon ilişkileri yaşamak gibi şeyleri kasdediyor.Stancuyu bu konunun sonunda yine övdü idda ediyorum belkide bu adam avrupanın en büyük takımlarında oynayacak potansiyeli var benim gözümde diyerek yineledi stancu hakkındaki düşüncelerini.

Adnan Polat, Türkiyenin en zengin adamlarından biridir. Birkaç yerde okuduğuma göre Aziz Yıldırımdan daha zengin biri. 200.000-300 000 liralara göz koyacak biri değil. Çakar kendi gibi sanmasın. Romanyadan gelen oyuncular kötü olsa tamam derdim ama gelenler takımımızın üstünde oyuncular. Beğenip alınıyor sonuçta. Bence her biri ucuza bile alınmıştır. Elano, Misi 7.5 ediyorsa, Stancuda eder.

Hiç Ahmet Çakara filan laf atmayn. Biraz kafayı çalıştırırsanız denklemi kurarsınız. Hagi-Adnanlar-Becali üçlüsü arasında bu transferler ile bir para trafiğinin döndüğü belli. Misimovic neden kadro dışı kaldı? Rijkaard'ın oynattığı Misimovic'e Hagi neden şans tanımadı? Çok kolay ya. Yabancı kontenjanı açmak ve Rumenleri getirebilmek için. Bu iştende dediğim gibi yukarıda saydığım üçlünün kârı olduğunu iddia ediyorum. Neden Mustafa Sarp değil de Misimovic sorusunun cevabı işte çok açık burada. Bence Haldun Üstünel bu iğrenç tezgaha ayak uydurmamak için istifa etti ve hiç kimseye açıklama yapmıyor.

Bir kaç hafta önce Yalçın Dümer'in webtv röpörtajın izlemiştim. Son sözlerine bir türlü anlam verememiştim. Şimdi anlıyorum o sözleri..

"Yaşasın Popescu

Yaşasın Becali.."

yuhh be haldun üstünel istifa edeli kaç ay oldu hagi daha 3 aydır takımın başında. yalçın gibi sallamasyoncunun tekini dinlersen böyle saçma saçma fikirler edinirsin.

Zaten şu da var Stancu tek romen ve ülkesinde en iyi futbolcu olarak gösteriliyordu. Zapata bonservis bedeli olmadan alındı kolombiyalı zaten. Culio ise arjantinli ve ağzı açık izliyoruz işte orta sahadaki adam bu olmalı diye.

Yıllar önce türkiyenin en iyi forvetlerinden biri ümiti kadro dışı bırakmasıda kesin bişeyler çevirdiğini kanıtıdır değilmi

Adnan Polat, Türkiyenin en zengin adamlarından biridir. Birkaç yerde okuduğuma göre Aziz Yıldırımdan daha zengin biri. 200.000-300 000 liralara göz koyacak biri değil. Çakar kendi gibi sanmasın. Romanyadan gelen oyuncular kötü olsa tamam derdim ama gelenler takımımızın üstünde oyuncular. Beğenip alınıyor sonuçta. Bence her biri ucuza bile alınmıştır. Elano, Misi 7.5 ediyorsa, Stancuda eder.

Adnan Polat değil İbrahim Polattır o :) Hala ailenin en büyüğü. Ayrıca Türkiyenin en zengin kulüp başkanı Yıldırım Demirören olması gerek. 7.5 milyar dolar serveti vardı galiba. Ondan sonra Aziz yıldırım 6 milyar dolar felandı yanlış hatırlamıyorsam. Ardından Polat geliyor 1 milyar dolara yakın bir serveti var sanırım.

Neticeye bak çakar.... Stancu 5 de eder 10 da

Culio ve Kazım'da öyle

taraftar memnun sen fazla konuşmaa

Benimde midem bulanıyor..Adnan Sezgin çıkıyor..Misimovic lafı gelince saçma sapan konuşuyor..Kesinlikle bir ilişki var..

aziz yıldırımın yalağı %99 galatasaraya çamur atıyor fenere oldu mu savunuyor.

Üst Alt