Can Çobanoğlu: "Pazartesi Günü Herşey Netleşir" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Can Çobanoğlu: "Pazartesi Günü Herşey Netleşir"

Cevap: Polat Sezgin'in alternatifini buldu!

bence yurekli , guclu ve guvenilir bi yonetim altında Tugay'ın hoca olması iyi olabilir. zaten suandan itibaren 1.5 yılımız gitti... Aynı portoda oldugu gibi içimizden birine emanet edebiliriz takımı.. eskileri tekrar tekrar denemektense Tugaya yatırım yapmayı yeglerim.. ama tabi sole bişey var ki en onemlisi bu ; Tugaya kesinlikle hiçkimse 2 sezon dokunmamalı.. bu yonetimin yaptıgı gibi arkasındayım diyip 10 gun sonra kovmamalı..

Başka şansları kalmadı ki. Tugay'a güvenmeyip kime güvenecekler. :)

Umarım Tugay'ı harcamazlar. Bizim geleceğimiz. Hagi'ye fazla karıştığını da düşünmüyorum. Eminim o olsa başka bir sistem ile oynardık.

Şunun Altını özellikle çiziyorum..Marttaki kongre olmadan kimse yönetime gelmezzzzzzzz:)

Oyuncularla ilgilenecek menejerde lazım..eski futbolcularımz olabilir.

Bu saatten sonra gelen adam kısa süre görev alır, Polat yönetimiyle birlikte gider.

Daha habere tıklamadan aklımdan Can Çobanoğlu geçmişti.Hatta evveldende aklımda hep bu isim vardı.Bence yerinde bir karar olur ,inşAllah tabiki.

Gerçi öyle bir hale geldikki , iyi kötü ayırtetmeksizin değirmen gibi öğütüyoruz.Bu adamıda harcarlar oda ayrı bir mevzu.

anlasildi artik, adnan polat ile bu is yurumeyecek,

ama yeni yonetim ile yurur mu? o da zor, herkes bahamasa gitsin rahatlasin karilar kizlar,

ondan sonra rahat sakin bir kafayla tekrar bi dusunsunler :)

Haldün Üstünel ayrılmadan önce Can Çobanoğluna teklif yapmıştı gelecekti ama başkan A.Sezgin'i seçti.

yerine kim gelirse gelsin klübe bir yararı dokunsın zarara vermesin hangi takımı tutarsa tutusun önemli deiğil

Bir kaç yıl A.Sezgin'in koltuğunu nadasa bırakalım.Ayrıca arkadaşların söylediği gibi bende C.Çobanoğlu'nu Fenerbahçe'li olarak biliyorum.

Sanmıyorum doğru olduğunu. Zamanında tamamen medyanın dolduruşlarıyla, kahraman menajer imajı yaratılmış bir şahıs kendisi. TFF'da çalışırken şahsi harcamalarını, iş harcamalarına dahil ettiği bilinen bir konu. Yaptığı futbol yorumları ise, futbolun içinde nasıl barınabildiğini anlaşılmaz kılıyor. Tüm bunları bir yana bırakalım, bahsedilen göreve gelecek kişinin belirli bir karaktere sahip olması gerekiyor.

Galatasarayimiz ne yazikki total reset yapmasi gerek ve fabrika ayarlarina dönüp 0'dan baslanilmali.

Yöneticisi,

Futbolcusu,

Taraftari,

hepimiz. Hepimizin yeniden baslamasi lazim.

Kendi kendime soruyorum. Hangi etkenler bu noktaya gelmemizi sagladi. Açikcasi Feldkamp döneminde gerçekten 'yeniden yapilanmaya' inaniyordum.

Feldkamp, Skibbe, Bülent, Rijkaard, Hagi.. Kimler geldi, kimler geçti. Sadece Sezgin'in yerine baskasini getirmekle olmaz bu isler. Dedigim gibi; 0'dan baslamamiz lazim.

Üst Alt