Caner Erkin Fenerbahçe'de - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Caner Erkin Fenerbahçe'de

Cevap: Caner Erkin Fenerbahçe'de

Fenerbahçe ile ilgili haberler dışındaki konulara yorum yapmıyorum pek, maksat forumunuza renk gelsin. :) Diğer söylediğine kısmen katılıyorum, o dönem sahip olduğunuz kadro Türk futboluna belki bir daha gelmeyecek kalitedeydi. Yine de Volkan, Gökhan Gönül, Özer, Mehmet Topuz, Kazım, Semih o kadroda görev alabilecek ayarda isimler bana kalırsa. Bir de oyuncularınız 4 senede inanılmaz gelişim göstermişti Fatih Terim ile beraber. Saydığım isimler hatta haricindekiler de o zaman olsa belli aşama kaydederdi sanki. Aksi halde bile örnek pek yanlış sayılmaz bence, şu an yerli oyuncuların kalitesinde ciddi fark var iki takım arasında. Tek tek bakalım istersen.

Volkan > Aykut

Gökhan > Sabri

Bekir < Servet

İlhan < Ali Turan

Caner = Hakan

Selçuk = Sarp

Mehmet > Barış

Emre > Ayhan

Özer < Arda

Kazım - ?

Uğur - ?

Semih - ?

Gökhan - ?

Sol bek olarak canerle hakan kıyaslandığında hakan fark atar.Hakan balta geçen sene kötüydü ama hakan baltanın üst düzey maçlarda uefa maçlarında euro 08 de milli takım maçların çoğunda mükemmele yakın oynamıştır.Çok fazla bindirme yapmasa da onun alternatifi yok milli takımda bana göre.

Selçukla sarpı kıyaslayarak selçuğa hakaret etmişsin.Selçuk şahin sarpla kıyaslanamaz.Selçuk şahin son zamanlarda Gs de Bjk de oynayan Türk ön liberolardan daha iyidir belki de.

Diğer şeylere katılıyorum ama gökhan gönülün sabriden sadece defans açıdan üstün olduğunu(onun dışında orta açma şut çekme oynayabilecek mevkiler bakımından sabriden daha aşağıdır.Gökhan sabriden kötü orta açar,gökhan sabriden daha kötü şut çeker.Her ne kadar sabri şut çektiğinde dalgalar geçilsede sabri her sene uzaktan müthiş 20 şut falan atar ama gökhan gönül çok daha az isabet sağlar zaten de bugüne kadar gökhanın uzaktan attığı gol sayısı 1dir belkideo da Galatasaraya.Sabrinin gollerinin hepsi de uzaktandır.Oyunlarda da böyledir dalga geçilen sabri uzaktan iyi şut çeker iyi orta yapar oyunlarda),m.topuzun da barışdan sadece biraz şut biraz da daha iyi pas yaptığını söylemek lazım oralar da da açık fark yok

Çok kaliteli Türk oyuncu Galatasaray da fazla yok

Üst Alt