Canlı Yavru Aslan Almayı Düşünüyorum | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Canlı Yavru Aslan Almayı Düşünüyorum

arkadaşlar ukraynada yasalar çok esnek ve kaldığım ev müstakil .. bir sitede 2000 dolara yavru aslan ilanı buldum aradım 2 haftalık yavru satıyorlar ... ama aynı fiyata KAPLAN da satıyorlar günlük 5 kg et alacak paraya sahibim o tarz sıkıntılarım yok .. daha once bu tarz bi tecrübesi olan varmı ? ( not : konuyu makara olsun diye açmadım cidden almaya niyetliyim )

Лев. Экзотические животные, Украина, Днепропетровск и область, Днепропетровск, цена

ilanın bulunduğu sitede bu

Aslan gibi ozgurlugune duskun bir hayvani kafese mi kapatacaksin. Amac nedir onu cezalandirmak mi

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslan gibi ozgurlugune duskun bir hayvani kafese mi kapatacaksin. Amac nedir onu cezalandirmak mi

arkadaşım 2 katlı müstakil evim var evin içinde serbest şekilde büyütmeyi düşünüyorum .. 2 yaşından itibaren de hayvanat bahçesine bağışlama imkanı var burada

Zaten hayvanat bahcesindeki hayvanlar cok mutlu. Tamamen dogal ortamlarinda buyuyorlar. Dostum benim elestirmek icin soylemiyorum ama hayvancagizin gunahina girme. Yine de sen bilirsin

arkadaş lafa gelince hepiniz aslansınız ... takımımızın sembolü ... vs .. benim evde besleyecek cesaretim ve imkanım olduğu için mi eleştiriyorsunuz ? bu cok ozel bisey .. kac insan aslan buyutur ?

Bunların olması senin suça ortak olman gerektiği anlamına gelmez

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

suç ?? kime gore neye gore ? bence suç değil .. gayet iyi besleyip büyüteceğime ve diğer kürkünden duvar için post yapıp satacak müşterilere göre gayet iyi bi iş yapacağımı bile düşünüyorum

Üst Alt