Cantona’nın Galatasaray - Fenerbahçe Belgeseli | Video - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cantona’nın Galatasaray - Fenerbahçe Belgeseli | Video

Cevap: Cantona’nın Galatasaray - Fenerbahçe Belgeseli | Video

belgeseli izliyorum ve fenerlilerin hareketleri dikkatimi çekiyor su ana kadar. 5-10 fb'linin lefter heykelinin etrafina dolanip :016: yapmasi tuhafima gitti açikçasi

Alex son golü attığında masada oturan salaklar havaya uçuyor sanki öne geçtiler , Fransızlara iyi bir dalga konusu olacak

Kuzenimle beraber izledik, adam bizde kalacaktı dalga geçince kalktı gitti :) Aga bu nedir ya. Hele şu takım elbiseli olana koptum:D Adam ekonomiste bağladı,taraftarlığı unuttu günleri ayları saydı :D Kafasıda katıştı 2011'de rövanş dedi :D Kızın adıda dehşetti yalnız. Elizabet Sibel :D Metin Oktay'ın heykelinin yanında Semih Kaya. Lefter'inkinde 3-5 çapulcu biride tırmanmış heykele :) Gece gece iyi güldüm ya. Son olarak: İyiki Galatasaraylıyım. Gurur duydum yine...

7den 70e bütün fenerlilerin, cinsiyet farketmeksizin aynı olduğunu gösteren bir belgesel olmuş. Maç sonunda kızların "Bırakın sevinsinler yeaaaaaağğğğğ, kaç gündür yenememişler ben olsam sevinmem yeaaaaaaaaaa" tarzında ağızlarını yaya yaya, y..şakça konuşmaları. Gerizekalının birinin, muhtemelen belgeseli hazırlayanların Fransız olduğunun bile farkında olmadan(muhtemelen Cantona'nın da Fransız olduğunu bilmiyordur mal) "Onlar Kurtuluş Savaşı'nda Fransızlara yardım etmiş zateeeennn huhuahahahuhauhu" tarzı söylemi, onu söylerken eli cebinde İstanbul sokaklarında dolaşabilmesini sağlamış insanlara yapmış olduğu hakaretin (vatan hainliği ile itham ediyor resmen) farkında olmaması; buna karşılık bizim taraftarların o zamanları bir futbol sohbeti sırasında konuşmanın yanlış olduğunu ifade edip, bu konuda karşı tarafı rencide edecek en ufak bir kelime sarfetmemesi iki takımın taraftar zihniyetleri arasındaki farkı ortaya koyuyor zaten.

Aynı zamanda Aykut'un şampiyon olamasalar da Galatasaray maçını sezonu kurtarma maçı olarak görmesi buna karşılık İmparator'un biz hep oynarız 100 kere daha oynarız önemli olan Avrupa takımlarına karşı kazanılan maçlar tarzındaki ifadesi yine iki zihniyet arasındaki farkı net olarak ortaya koymuş.

O değil de Lugano'suz ilk derbi nedir lan? Yuh artık 3-5 dakika bunun muhabbetini yapmış herifler. Bu mantıkla Alex futbolu bırakınca Alex'siz 127. derbi, 9569405345 dakikadır derbilere Alex'siz çıkıyoruz şeklinde istatistik tutarlar bunlar.

Yalnız 3-1 olunca acaip sevinmişler... :asd:

Cantona reis vermiş coşkuyu helal olsun...

Bence çok güzel bir belgesele benziyor belgeselin yarısı Türkçe olduğundan anlaşılıyor birşeyler,Fransızlar gayet objektif yapmışlar güzel bir tanıtım olmuş.

Ne biliyim daha önceden Amerikalıların,İngilizlerin,Almanların çektiği belgeselleri gördük Irak'ı gösterirler oo hacı burası çok güzel ülke işgalden sonra demokrasi gelmiş gelin panpalar derler Türkiyeye geçerler çelik yelek giyerler yok tehlikeli ülke Türkler sizi yer,çöllerde develere binen Türkler eşcinsellere saldırır zart zurt at yalanı sev inananı...

Oha muhteşem. Keske fransızca bilsem.

Su fenerliler ne kadar ezik lan.

Dakika olmuş 90+3 3-1 olmuş seviniyorlar.

Bir de mac hazırlığında 'bari bir Şeref golü atsin' diyorlardı.

Mac biterken de 'hadi yaa bari bir tane atalım yaa'

Sonra ne zamandan beri yenememissin falan fıstık.

Platininin sözü muhteşem.

Küçük takımlar büyük takımları yenince övünür, büyük takim kupalariyla.

son 10 dakikası efsane olmuş. bu fenerli salaklar golleri yedikce tiplerine bak yahu. ntvspora cıkan cocuk bilicanın anasına sövmüş. fenerli o 2 kız mal gibi kalmışlar. macın sonundada kendini avutuyor gerizekalılar:D

O takım elbiseli hırboyu cok aramıslar mı acaba? Sayesinde negatif iq nedir ögrendik :tiphat: 1319 günde 11 cocuklu aile kurulurmus. Sparta'yı Sparta'da yenicez'den sonraki en iddialı acıklama olmus.

O takım elbiseli hırboyu cok aramıslar mı acaba? Sayesinde negatif iq nedir ögrendik :tiphat: 1319 günde 11 cocuklu aile kurulurmus. Sparta'yı Sparta'da yenicez'den sonraki en iddialı acıklama olmus.

o ntv sporda yenilsende yensende denen programa cıkıyor hacı. orda baya beyefendi gibi duruyor. burda bilicanın anasına sövüyor:D

o ntv sporda yenilsende yensende denen programa cıkıyor hacı. orda baya beyefendi gibi duruyor. burda bilicanın anasına sövüyor:D

O programı bilmiyorum simdi hic bakmadıgımdan ama bu belgeselde konusma tarzı, tavırları olsun bu kadar itici bi adamı ilan versen bulamazsın. Hani evlensen dügününe bile davet etmessin böyle tipleri. En fazla "sen gelme ulan ayı" diye mesaj atarsın.

O programı bilmiyorum simdi hic bakmadıgımdan ama bu belgeselde konusma tarzı, tavırları olsun bu kadar itici bi adamı ilan versen bulamazsın. Hani evlensen dügününe bile davet etmessin böyle tipleri. En fazla "sen gelme ulan ayı" diye mesaj atarsın.

fenerli işte ne bekliyon hacı. azizenin hortlattıgı mal ordusu bunlar. şu fenerli 2 kıza baksana. özellikle sibel onu öpmek istiyorum.

Arkadaşlar herşeyi anladımda 3-1 olunca skor, alex son saniyede golü atınca bu kenzo'lar neden hunharca sevindiler anlayan var mı?

Üst Alt