Cebimdeki Yabancı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu tip bir filmde sorunlar kacinilmaz ama bazi detaylari sonlandirmadan noktalamislar

dogalligi arttiran ama seyirciye de 15-20 dk uzatsaydiniz da herkesle ilgili bir sonuca baglasaydiniz dedirten bir finali var

mesela herkesin cok sasirdigi bir olay oluyor , sonra baska birinin basina da benzer saskinlik yaratacak bir olay gelince 10 dk evvelki olay cope atilmis onemsizlesmis oluyor

ve bu onem sirasi veya agirligi karakterler ile izleyiciler arasinda farkli olabilir

eger orjinali de boyleyse kotu kopya diyemem ama bilmiyorum izlemedigim icin italyanini

Şebnem Bozoklu’nun canlandırdığı karakter ve kocası arasındaki gerilimin altını dolduramadılar. Karı koca soğuklar ama neden; sonlara doğru biraz anlaşıldı. Ama altı boştu.

Ayrıca Belçim Bilgin’in oynadığı rolün kocası çok havada kaldı.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şebnem Bozoklu’nun canlandırdığı karakter ve kocası arasındaki gerilimin altını dolduramadılar. Karı koca soğuklar ama neden; sonlara doğru biraz anlaşıldı. Ama altı boştu.

Ayrıca Belçim Bilgin’in oynadığı rolün kocası çok havada kaldı.

Burada film ile gercegi , izleyicinin istedigi ile realiteyi biraz ayirmak gerekiyor

bu bir tarihi gerceklere dayandirilan savas filmi degil , o yuzden de ortaya cikan her zirzop olayin irdelenmesi , sonraya atilsa da cozulmesi iyi olurdu

Filmlerin bir suresi var elbet , dizi olsa istedigimiz olur hatta uzadikca da uzardi

ama filmde beni en eksik birakan sey , cok ekstrem bir olay olup herkes saskina dondugunde , bir sonraki olay olunca oncekilerin bir daha lafi edilmemesi , oysa orada gercekte herkes kendi derdine duser ve siralamasi ne olursa olsun kendisini ilgilendiren olayi eselemeye devam eder

Burada film ile gercegi , izleyicinin istedigi ile realiteyi biraz ayirmak gerekiyor

bu bir tarihi gerceklere dayandirilan savas filmi degil , o yuzden de ortaya cikan her zirzop olayin irdelenmesi , sonraya atilsa da cozulmesi iyi olurdu

Filmlerin bir suresi var elbet , dizi olsa istedigimiz olur hatta uzadikca da uzardi

ama filmde beni en eksik birakan sey , cok ekstrem bir olay olup herkes saskina dondugunde , bir sonraki olay olunca oncekilerin bir daha lafi edilmemesi , oysa orada gercekte herkes kendi derdine duser ve siralamasi ne olursa olsun kendisini ilgilendiren olayi eselemeye devam eder

Aslında bana bu o kadar mantıksız gelmedi.her rezilliğin üzerine yeni bir tanesinin ortaya çıkması her ne kadar bir önem sırası arz etmese de rezaletin özneleri tarafından gündemden düşsün diye bir sonrakine odaklanılması çok da şaşılacak şey değil.hatta herkes bir an önce kendi sırasını salma peşindeydi aslında.

İtalyan ve İngiliz versiyonu anca indirme odaklı illegal platformlarda bulunuyor herhalde, telifi basmışlar tüm sitelerde.

şu an izliyom abi the shape of waterı.görüntü falan net.mesaj atayım istersen özelden siteyi.altyazılı üstelik

Yok abicim cebimdeki yabancıyı diyorum ben. Onun versiyonları.

Telif kimde peki bilgin var mı; nereden izleyebiliriz?

Türkiye uyarlamasını izle diyorlar sana mevzu o burada. Torrentten falan indirip izlersin anca.İtalyan ve İngiliz versiyonu var zaten ne diyon İbramcım?

Keramettinciğim Tanrıverdi. O mesajı cumartesi gecesi yazmış olabilirim ama okuduğumu çok net anladım; gayet kendimdeydim.

Türkiye uyarlamasını zaten izledim. Önceki postlarda da yazdım. Şizoya bağlatma beni bu güzel pazar sabahı.

Keramettinciğim Tanrıverdi. O mesajı cumartesi gecesi yazmış olabilirim ama okuduğumu çok net anladım; gayet kendimdeydim.

Türkiye uyarlamasını zaten izledim. Önceki postlarda da yazdım. Şizoya bağlatma beni bu güzel pazar sabahı.

:asd: Telif anlaşmasının olayı Türkiye uyarlamasının izlenebilmesi diyorum yani herhangi bir legal platformda olmaz bu durumda.

Aslında bana bu o kadar mantıksız gelmedi.her rezilliğin üzerine yeni bir tanesinin ortaya çıkması her ne kadar bir önem sırası arz etmese de rezaletin özneleri tarafından gündemden düşsün diye bir sonrakine odaklanılması çok da şaşılacak şey değil.hatta herkes bir an önce kendi sırasını salma peşindeydi aslında.

Acikcasi bu da mantikli

Üst Alt