GSC Haber - Cemal Özgörkey ve Ekibi, Mağazacılık A.Ş'deki Görevlerinden İstifa Ettiler - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Cemal Özgörkey ve Ekibi, Mağazacılık A.Ş'deki Görevlerinden İstifa Ettiler

Avrupa'yı geçtim dünyada var mıdır bunun örneği?

Şampiyon olan takımın aylardır formaları yokta ortalıkta. Şampiyon olmuşsun, o kadar transfer yapmışsın, CL'ye kalmışsın ama ortada taraftarın alabileceği ürün yok.

Galatasaray tarafarı dışında bile tüm ülke Icardi sevgisi ile yanıp tutuşuyor, sırf şu adamla ilgili bile onlarca ürün çıkarıp müthiş bir para kazanabilinecekken bu altın tepsideki fırsat elinin tersiyle itilmiş durumda.

Örnek vereyim ben Eylül başında Türkiye'ye geldim. 2 forma alıp bir kaç tane daha ürün almak istemiştim, Adana Konya Antalya Alanya olmak üzere 5 tane Store gezdim. Birinde bile forma yoktu. Formayı geçtim diğer Nike ürünleri bile yoktu.

Hatta babamın Alman iş arkadaşı oğlu için Icardi forması istemiş. Çocuk bedeni olmasına rağmen onu bile zar zor buldum 5.store'da. Hem de normal forma da değil deplasman formasıydı bir de.

Gerçekten bu mağazacılık konusunda çok pis sınıfta kaldılar. Bu Cemal mı ne haltsa başlarım onun açıklamasına da cirosuna da, sanki çok müthiş yönettiler bu dönemi de bir de çıkıp pişkin pişkin gsstore hesabından paylaşım yapıyor. Git kendi şahsi hesabından yap lan, gsstore senin kendi malın mı. Sen kimsin ha.

Galiba burda yazdım ama yazın Antalya'daki Store da zar zor çocuğa 2 beden büyük Nike Hoodie ve kendi üretiminden bir eşofman altı bulduk.
Large beden Forma yoktu.
Geçen sene Çeşmedeki Storeda sadece Medium beden Forma vardı.
fbjk bu işi iyimi kötümü yapıyor bir girip bakmak lazım. Yani genel bir problemmi yoksa bize has bir şeymi.

Bence de cok kotu yonetiyorlardi. Stadin Store’unda bile personel sayisi az, ilgi minimum duzeyde, devlet dairesi kafası.

Bu kadar basariya, transfere eşek baglasan bir ciro artisi olurdu zaten. Carpi enflazsyon zammı, al sana %250 artis!

Erden Timur ve Dursun Özbek’in basarisina cokme cabalari olarak goruyorum.

Vedanıza özel harika bir tasarım yaptık umarım beğenirsiniz Sayın Özgörkey

Şu kadar topçudan - başarıdan - gurbetçi taraftarlardan ekmek yiyemeyen yeni ürün çıkartamayan kalitesiz ve zevksiz ürünleri bile yeterli sayıda üretemeyen beceriksizlerin lideriydiniz , bu forma size çok yakışacak Ciro rekortmenleri sizi.
1697003713524.png

niye bu açıklamayı yapıyorsun cemal, yapma cemal, sen konuşma cemal, uza cemal

şu şampiyonluğun üzerine mağazacılıkta yaşanan sıkıntıları, senin yerine fbli yönetici olsa yaşatmazdı, hiç iyi niyetli görmüyorum bu sözleri, uzak olmalı böyle tipler

Esasında Galatasaray başarılarını hiçbir zaman doğru düzgün paraya çeviremedi zaten UEFA kupasını bile pazarlayıp paraya çeviremedik Süper Kupa yine öyle Drogba ve Sneijdeer de öyle şimdi de elimizde icardi diye bir adam var taraftarın sevgilisi bunu bile doğru düzgün değerlendiremiyoruz bu her zaman böyleydi ama resmi hesaptan böyle bir paylaşım yapmak ne alaka sanki uçurdunuz kaçırdınız storları

Ürün tedariki sıkıntısı aylardır ayyuka çıkmışken aman nasıl da başarılı işler yaptıklarını anlatıp sitemkar söylemlerde bulunması acayip bir pişkinlik seviyesi. Başarısız olmak için ne yapmak gerekirdi diye sormak lazım muhtereme. Ürün çalmak, zimmetine para geçirmek gibi yüz kızartıcı bir haltlar işlemek dışında aklıma bir şey gelmiyor hani...

Galatasaray Başkan Yardımcısı Cemal Özgörkey ve ekibi, Mağazacılık A.Ş'deki görevlerinden istifa ettiler.

“Benimsemediğimiz konular arasında en önemlilerinden biri olan forma sponsorluğu için sürdürülen görüşmelerde Mağazacılık şirketimizin tamamen dışarıda bırakılmasına anlam vermekte güçlük çektiğimizi ve de bu sponsorluk alanı için dünyaca önemli bazı markalardan gelen tekliflerin de değerlendirmeye alınmadığını gözlemlediğimizi bilgilerinize sunmak isteriz.”
ego savaslari baslamis

kol kirilir yen icinde kalir hele böyle 1 kritik dönemde

cemal bey bunlari istirak edememis yillardir üye ve yönetici olmasina ragmen!

Üst Alt