Cenk Ergün | Futbol Direktörü - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cenk Ergün'ün transfer turu devam ediyor.. Sıradaki hedef Alvaro Negredo(!)

C_hnxXxXcAAD1Bu.jpg

Başlığın "Cenk Ergün | Gezgin" olarak değiştirilmesini talep ediyorum.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zamanında haldun üstünel fransaya ingiltereye gittimi dönerken oyuncuyla dönerdi simdi bu keltos dönerken eşine dostuna paket paket hediyelerle dönüyor anca

şimdi parayı basıp serdar aziz, cavanda, rodrigues, ahmet çalık alıyoruz. bedava gelmedi hiçbiri hatırlatırım

Problem şu,o zamanlarda Baros'a Elano'ya Keita'ya Misimovic'e falan rahatlıkla 10 milyon'a yakın bonservisleri vererek alabiliyorduk.Şimdi atıyorum Tolga'yı 3'e alıyorsun Eren'i 4'e falan toplamı bayağı büyük meblağlar ediyor ama yönetim harcarken kendi akıl edemiyor ne büyük paralar harcadığını.

Problem şu,o zamanlarda Baros'a Elano'ya Keita'ya Misimovic'e falan rahatlıkla 10 milyon'a yakın bonservisleri vererek alabiliyorduk.Şimdi atıyorum Tolga'yı 3'e alıyorsun Eren'i 4'e falan toplamı bayağı büyük meblağlar ediyor ama yönetim harcarken kendi akıl edemiyor ne büyük paralar harcadığını.

Aynen. Şöyle düşünelim. Serdar 4,5 + Cavanda 1,8 + Ahmet 2,0 + rod. 3,5 = 11,8 milyon €, Sneijder 7,5 milyon €, diğer 4 üne veriyorsun yıllık toplam 5-6 milyon €, Sneijder 5 milyon €
4ü de doğru düzgün oynamadı. Çok sorunlu bu yönetim ya. çok

Bu herif nasıl oldu da sportif direktör oldu anlamak mümkün değil. Her gün de bi haberi çıkıyor, hala icraat yok. Boş boş meşgul ediyor insanları.

Üst Alt