Cenk Ergün | Futbol Direktörü - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu herif nasıl oldu da sportif direktör oldu anlamak mümkün değil. Her gün de bi haberi çıkıyor, hala icraat yok. Boş boş meşgul ediyor insanları.
Haksızlık yapmıyormuyuz şimdi adama ? Adam daha yeni başladı göreve ve kimler ile görüştüğünü veya görüşmediğini hiç birimiz bilmiyoruz.
Sportif direktör olarak nasıl olur veya olacak resmen kapalı kutu.

Haksızlık yapmıyormuyuz şimdi adama ? Adam daha yeni başladı göreve ve kimler ile görüştüğünü veya görüşmediğini hiç birimiz bilmiyoruz.
Sportif direktör olarak nasıl olur veya olacak resmen kapalı kutu.
Sık sık haberlerde boy göstermesi hayra alamet değil gibi. Durduk yere uyuz oldum, bi dayanağım yok. Bakalım ne yapacak. Umarım iyi işler yapar da benim öngörülerim yanlış çıkar.

SM-N920I cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sık sık haberlerde boy göstermesi hayra alamet değil gibi. Durduk yere uyuz oldum, bi dayanağım yok. Bakalım ne yapacak. Umarım iyi işler yapar da benim öngörülerim yanlış çıkar.

SM-N920I cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Vallah bende pek umutlu değilim cenk ergünden'de belli olmaz yinede bu işler. Bayadır da bu işin icinde. Fair olmak gerekir yinede ve icraatlarını izlemek gerekir en azından bir yaz dönemi.

Vallah bende pek umutlu değilim cenk ergünden'de belli olmaz yinede bu işler. Bayadır da bu işin icinde. Fair olmak gerekir yinede ve icraatlarını izlemek gerekir en azından bir yaz dönemi.
716.gif

Işte Anglo-Sakson ekol farkı !

Ne iş yapıyor lan bu adam.Gezmediği yer kalmadı müptezelin hâlâ 1 tane oyuncu bağlayamadı.Haldun Üstünel'in tırnağındaki kir etmeyecek adamlara muhtaç bırakıldık anasını satayım.

Üst Alt