Cenk Ergün, Moussa Dembélé’nin Menajeriyle Görüşmelere Başladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Ergün, Moussa Dembélé’nin Menajeriyle Görüşmelere Başladı

Sezon sonu için görüşülüyordur diye düşünüyorum
Hem tecrübeli hem yetenekli golcü lazım olacak Icardi gidince

Biraz arşivleri kurcala. (Olivieira transferi konusunda)
Arsivle alakasi yok, herkes surekli kendine gore belirledigi iyi insani butun dogru transferlere yaziyor begenmedigini de yuksek bonservisli yuksek maaslilara yaziyor.

Erden populizm pesinde kosmayip ihtiyaca gore hareket etseydi suan daha iyi bir takimimiz olurdu.

Boey varken gidip Dubiosu 2.5(+1.5bonus) ve 1.8yillik maasa almak sacmalik. Bununla birlikte Omar'a 1.3mil odiyecegiz bu sezon icin.

Mertense 4 verip, sonra bide 1.9 Mataya vermek sacmalik. Ikiside 20/30 dakikalik topcu.

Seferovic hakkinda konusmak bile istemiyorum. Yok 90milli maca cikmis soyle boyle, Eren Derdiyokta 60maca cikmis ona bakarsan.

Mjdtsjo'yu ben cok begeniyorum ama 1 sezon sozlesmesi kalmis herifr 3.5 vermek aptallik.

Kağıt uzerinde bu lig icin iyi oyuncular alındı. Tabi her seyde daha iyisi olabilirmiydi denilebilir lakin bu takimdaki oyuncular sampiyon olacak kaliteye sahipler.
Futbol kagit ustunde oynanmiyor, sen show amacli transfer yerine ihtiyaca gore transfer yapsaydin suan haril haril sol bek aramazdin mesela. Veyahut yerli oyuncu aramazdin.

Mata'ya 1.9 vericegine almanyadan 20 tane genc getirip 1 veya 2 kisinin gelisimine katki sagliyabilirdin.

Boey varken gidip Dubiosu 2.5(+1.5bonus) ve 1.8yillik maasa almak sacmalik. Bununla birlikte Omar'a 1.3mil odiyecegiz bu sezon icin.

Mertense 4 verip, sonra bide 1.9 Mataya vermek sacmalik. Ikiside 20/30 dakikalik topcu.

Seferovic hakkinda konusmak bile istemiyorum. Yok 90milli maca cikmis soyle boyle, Eren Derdiyokta 60maca cikmis ona bakarsan.

Mjdtsjo'yu ben cok begeniyorum ama 1 sezon sozlesmesi kalmis herifr 3.5 vermek aptallik.

Dubois transferinde bir saçmalık yok. O donem Boey ayrilmak üzereydi.

Mertens ve Mata farkli pozisyonun oyuncuları. İkiside yasli olabilir o ayri bir mesele

Seferovic konusunda mesafeliydim şahsen.

Midtsji icin 3.5 milyon normal

Dubois transferinde bir saçmalık yok. O donem Boey ayrilmak üzereydi.

Mertens ve Mata farkli pozisyonun oyuncuları. İkiside yasli olabilir o ayri bir mesele

Seferovic konusunda mesafeliydim şahsen.

Midtsji icin 3.5 milyon normal
Bana gore sacma bir transfer, potansyelli bir futbolcunu kazanmak yerine kampa almamak gondermeye calismak felan akil tutulmasidir. Bosu bosuna milyon avrolar harcadik o bolgeye gene. Hatta KAP'ta 1.5 bonusu aciklamamak resmen bizimle dalga gecmektir, burasi fenerbahce degil.

Mertens ve Mata nasil farkli pozisyonlarin futbolculari? Sen Mertensi forvet olarak goruyorsan ne diye 4 tane herif var forvet icin bide Diagnenin 1.4millik maasi var odenilen.

Sen mesafeli olabilirsin, ama koskoca kulup 3 kere saglik testine sokmasi gerektigi futbolcuyu niye alir? Zorlami alindi bu herif? Bitik oldugu heryerinden belli.

Midtsjo'yu forumda gelmeden begenen 2 3 kisiden biri bendin, ama 1 sene kalmis, gitmesine izin verilmis bir herife 3.5milyon verilmez, en fazla 2 verilirdi bonservis olarak.

Ben begenmiyorum bir cok transferi.

Üst Alt