Cenk Ergün ve Scout Ekibi Kovuluyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Ergün ve Scout Ekibi Kovuluyor!

Iki tane yaşlı fransız getirin görün scout nasıl oluyormuş amatör den ne topçular getirirler

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk

Trabzon Twente'nin eski hocasını getiriyormuş scout ekibinin başına sanırım.

Bizde de mevcut ekip giderse "GS'nin yetiştirdiği önemli değerlerden" hangisi gelir merak ediyorum.

koskoca dünyada ön libero için donk dışında oyuncu bulamıyorsan scout ekibine gerek yok cingöz recai de aynı görevi yapardı !

fm den bakıp oyuncu oneren adamdan scout mu olur ulan elalemin scoutları prof.her yerde oyuncu izliyolar bunlar gidip fmden oyuncu aldırıyor defolsun gitsinler utkucan mıdır nedir tabi yerine uzman kisiler gelmesi lazım oda olmaz kesin dursunun capsiz bi elemanı gelir ne hale dustuk anasini satim

CbCEHYWWIAAVAv2.jpg

Kuculme kararinin basketbol ile sinirli olmadugi asikar.

Dursunun oldugu yerde kuculme, rezillikler , skandallar yasama havaya attigin tasin yere dusmesi kadar normal biseydir.

Bu ekip takıma kimleri kazandırmış da üzülüyorsunuz?...Salih Dursun gibi fiyaskolar bir tarafa, şefleri Dünya alemin bildiği Bruma' yı keşfetmiş (?!) olmakla böbürleniyor, 13 milyona alındı. En son Benitez' i keşfetmişler, ısrarcı olunsa 10 milyona filan alınabilecekti. Bir Carole var o da eh işte...

Eksik olsun böyle scouting...

bu mevcut skotlar ne halta yariyor ki? bana ayda 3000 euro ödesinler her hafta pcden mac izleyip rapor yazarim bir sürü oyuncuyla. emin olun bu amatörlerden daha iyi scoutluk yaparim, herkes yapar hatta bu forumda..

Adam Johnson 18 yaşından ufak bir kıza tecavüzden suçlu bulunmuş kulübü fesh etmiş 28 yaşında iş yapar tr de :D

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk

Üst Alt