Cenk Ergün'ün Transferde İlk Hedefi: Gueye, Xeka, Kaan Ayhan ve Mert Müldür | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Ergün'ün Transferde İlk Hedefi: Gueye, Xeka, Kaan Ayhan ve Mert Müldür

1655969433791.png

Okan Buruk'un İstanbul'a indiği gece Cenk Ergün ile Okan Hoca, gece yarısına kadar Nef Stadı'nda transferler üzerine çalıştı. Öncelik ise orta sahaya verildi.

Dursun Özbek'ten tam yetki alan Cenk Ergün'ün; Gueye, Xeka, Kaan Ayhan ve Mert Müldür transferlerini bitirmek için harekete geçti.

(Sabah)

Xeka bende kapalı kutu
Gueye'de olursa umarım anormal maliyet olmaz ve istekli olur .

Mert Müldür'ü milli takım maçları özelinden beğeniyordum - forumda da çok iyi hava var onla ilgili
Kaan Ayhan çok pozisyonda oynuyor
Yerli oldukları için nispeten tartışmaya gerek yok zaten.

yabancı isimlerin %100 doğruluğunuda biraz sorguluyorum tabi

Mert yeterli olur. Kaan icin yuksek rakam ödemeye gerek yok.

Alt yapidan gelen 3 stoper var elde. Ben olsam hic girmem stoper transferine. Marcao satilirsa da Denayerle imzalarım. Nelssonla iyi ikili olacaklarini dusunuyorum.

Son düzenleme:
bi de alternatif genç isimler olursa, sakatlık ceza gibi durumlarda hiç sıkıntı çekmeden kafa rahat ibr şekilde maçları izleriz.

Gueye 1 ay sonra 34 yaşına girecek, bilemedim. Atiba’nın 35-36 yaşlarındaki performansı bir referans ama çok yüksek maliyetle almak risk gibi duruyor Gueye’yi. 26 yaşında Torreira gelebiliyorsa hiç düşünmem alırdım. Hatta ikisini de alsak şampiyonluk yakın olur, koy önüne hülleyle Yusuf Yazıcı’yı, santrafor Real’de 10 maç oynamış Mariano Diaz, kanada Orsic, otur izle Okan hoca’nın şampiyonluğunu..

Orta sahada 6'ya Gueye ve Fernando mutlaka alınmalı. 8'e ise Xeka gelsin ama eğer 4-3-3 oynayacaksak bir 8 daha alınmalı. Taylan Antalyalı'dan mutlaka kurtulmalıyız. Bir de Rus kulüplerinden oyuncu alabiliyorduk bedavaya diye biliyorum. Öyle bir olay vardı. Beka Beka da mantıklı olurdu. O kadar 6'ya hasret kaldık ki 6 numaraya yağdıralım kaliteli yabancıları.

Gueye 1 ay sonra 34 yaşına girecek, bilemedim. Atiba’nın 35-36 yaşlarındaki performansı bir referans ama çok yüksek maliyetle almak risk gibi duruyor Gueye’yi. 26 yaşında Torreira gelebiliyorsa hiç düşünmem alırdım. Hatta ikisini de alsak şampiyonluk yakın olur, koy önüne hülleyle Yusuf Yazıcı’yı, santrafor Real’de 10 maç oynamış Mariano Diaz, kanada Orsic, otur izle Okan hoca’nın şampiyonluğunu..
32 suan, ayrica tas gibi futbolcu bu ligde 40 yasinda olan Atiba hala oynuyorsa Gueye de rahat oynar.

Real Modricten City Fernandinhodan faydalanıyor hala Gueye elbet bu ayarda değil ama 1 takımda bir iki tane 33-35 arası topçu olmasının bir mahsuru olmaz hele ki Gueye bu tartışmalara girilmeyecek kadar iyi bir herif bizim lige göre.. Makul şartlarda gelecekse itiraz edilmez bu transfere

Kaan ve mert muldur ikisi de gerekli oyuncular geç bile kaldık ikisini almak için.
Kaan iki üç bölgeyi yedekler .
Kesin alınmalı ikiside .
İki de top kapan adam bulursak takım oturur

Gueye gelir mi bilemem ama gelirse 6 numara olarak düşünülmesin bence, son senelerde Milli takımda sol iç, Psg de genelde sağ iç bazen de sol iç olarak oynuyordu tabii bu biraz da Verratti ile oynuyor olmasının da sonucu ama yine de Verratti olmadığı zamanda bile Danilo Pereira veeya Paredes tek 6 olarak oynuyordu

Gueye işin mücadele tarafında çok canavar gibi defansif özellikleri ile eşssiz bir merkez orta saha oyuncusudur bence 6 numaradan daha çok

Gueye gelir mi bilemem ama gelirse 6 numara olarak düşünülmesin bence, son senelerde Milli takımda sol iç, Psg de genelde sağ iç bazen de sol iç olarak oynuyordu tabii bu biraz da Verratti ile oynuyor olmasının da sonucu ama yine de Verratti olmadığı zamanda bile Danilo Pereira veeya Paredes tek 6 olarak oynuyordu

Gueye işin mücadele tarafında çok canavar gibi defansif özellikleri ile eşssiz bir merkez orta saha oyuncusudur bence 6 numaradan daha çok
Ileri ciktiginda gol atabilen, sut cekebilen bir oyuncu. Ceza sahasina girmeyi de seviyor. Dedigin gibi yanina tas gibi bir 6 numara, bir tane de ofansif gucu yuksek bir orta saha ile guzel bir orta saha olur.

Üst Alt