Haber - Cenk Tosun: "Sergen attı, şampiyonluk geldi maçını hiç unutmuyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Cenk Tosun: "Sergen attı, şampiyonluk geldi maçını hiç unutmuyorum"

Galatasaray derbisi için maç öncesi düşüncelerin?

Cenk Tosun: "Sergen attı, şampiyonluk geldi maçını hiç unutmuyorum. Mutluluktan ağlamıştım o zaman. Derbinin ne kadar önemli olduğu biliniyor. Biz Türkler bunun bilincindeyiz. Yabancı futbolculara da derbinin önemini aşılamak için konuşuyoruz."

Galatasaray derbisi için maç öncesi düşüncelerin?

Cenk Tosun: "Sergen attı, şampiyonluk geldi maçını hiç unutmuyorum. Mutluluktan ağlamıştı o zaman. Derbinin ne kadar önemli olduğu biliniyor. Biz Türkler bunun bilincindeyiz. Yabancı futbolculara da derbinin önemini aşılamak için konuşuyoruz."
Hasan Kabze’ yi de hatırlıyorsundur o zaman

Salak değil.

Kazanırsalar ya da kaybetmezlerse tarihi primi bizzat alacakları için köpek gibi oynayacaklar.

Umarım ters teper diyeceğim de hakemler de ona müsaade etmiyor sağolsunlar

Gerizekali herif madem bu kadar hirsliydiniz neden her maç bunu düşünmeyip dünya kadar puan geride kaldınız

Aslında bu açıklama bizim işimize yarayabilir.Yeni hocalarını beğenmiyo olabilir.Beşiktaş'ın Maçları'nı izlemiyom ama genel olarak savunma yaptırıyo diye konuşuluyo.Bunu 1 forvet oyuncusu istemez ki burdan da Sergen hocayı istediğine dair 1 mesaj verdiğini de anlayabiliriz.Bunların hocasının gitmesi bizim şu Maç'ı kazanmamıza bağlı arkadaşlar.Biz şu Maç'ı 1 kazanalım Beşiktaş isterse geride kalan tüm Maçlar'ını da kazansa yazın gönderilir :D

Isin ilginc yani eskiden oyle demek istemedim lafim yanlis anlasildi falan diye ozur dilerlerdi. Simdi oyle bi mamalaniyorlar ki utanma falan hak getire.

Üst Alt