Cimbom iki transfer daha yapacak - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom iki transfer daha yapacak

Cevap: Cimbom iki transfer daha yapacak

arkadaşlar sporx de maniche ankaragücü ilke 3 yıllık anlaşmış hatta imzalamış yazıyor ne iş yaa?

yıllardır uğraşıpta alamadığımız adamı aldılar...

Maniche eski maniche degil..Hemen sallamaya gerekyok..Çok disiplinsiz hareketleri oldugu için takımından ayrıldı..Farkında iseniz fazla isteyen takımda olmadı..

Aurelio ve coloccini süper olur...Aurelio nun sakatlığını olmadığını söylemiş zamanında bayram tutumlu...

AURELİO, O YAZILARI YEDİRECEK..

Basında çıkan AURELİO SAKAT haberlerine sert çıkan menajer Bayram Tutumlu lig Tv ye yaptığı açıklamada Aurelio'nun ameliyatına açıklık getirdi ve sakatlık haberlerinin maksatlı yazıldığını belirterek adeta öfke kustu..

Tutumlu "Aurelio hakkında yalan yazanlar utanmıyor mu? Aurelio milli takımın oyuncusu. Aurelio'yu ameliyat eden doktor, Kaka'nın, Ronaldo'nun doktoru. Yani ne istiyorlar? Amaçları ne? Aurelio'nun hiçbir sakatlığı yok.

Yani benim hakkımda haber yapın, ne yazarsanız yazın ama Aurelio'dan ne istiyorsunuz? Milli takım için oynayan bir futbolcudan ne istiyorsunuz?

Ben şu anda Sevilla'dayım, Allah sizi inandırsın uyuyamıyorum.

Marco'ya İngiltere'den tekliflar var, İtalya'dan teklifler var, Almanya'dan teklifler var. Yani kardeşim ayıptır. Hangi ülkenin şartları uygun olursa Marco oraya gidecek.

Ama ben şunu söyleyeyim size Aurelio'nun gözü Türkiye'de. Kendini Türk gibi hissediyor. Kendisi bu dedikodular yüzünden çok üzgün.

Aurelio'nun hiçbir şeyi yok. Futbol sezonu başladığında Aurelio hakkında bu yazıları yazanlara o yazıları yedirecek. "dedi

Transfer yapılacaksa adam gibi böyle Gökhan Zan gibi olmasın yani bomba bir ismi ve mümkünse bugün açıklasınlar.. ÖSS yeterince moralimi bozdu bari transferle falan kendimize gelelim :(

Defansa: Colocciniyi alalim

ilerde: Sneijder veya Van der Vaart'i alsak

Bide Aurelio ve Nuri Sahin mükemmel olur. Bu sene degilse, seneye olsun. Yeterki onlari Türk Telekom Arena'da görelim !

Coloccini + Aurelio

tam isabet olur dünkü maci gördükden sonra servet gökhan ikillisi olmaz yürümez saglam partner lazim servetin yanina

Sağ bek ve stoper almak kesinlikle daha mantıklı olur. Orta saha için çok fazla alternatif var. Aynı mevkide çok fazla adam olması takıma zarar verebilir.

Bence hızlı, kaliteli, defanstan top çıkarırken sorun yaşamayacak bir stoper almamız gerekiyor. Çünkü Servet, Zan ve Balta oldukça ağır adamlar. Bütçemiz el veriyorsa sağ beke de kimse hayır demez. Uğur Uçar her ne kadar yetenekli bir futbolcu olsa da 1 senedir oynamıyor. Ona güvenip sağ bek transferi yapmamak kumar olur. Uğur Uçar da iyi bir alternatif olarak kalır.

Galatasaray çok büyük bir bomba patlatacakmış gibime geliyor.Bekleyelim görelim diyorum :)

hani transfer bitmisti,ne oldu,Rijkaard bitmedi diyor,baskan bitti diyor,nasil birsey bu ??????????

Üst Alt