Cimbom'a Ndiaye Piyangosu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Satılmasına karşı değilim bu arada ama göndermek için uğraşılacak bir adam da değil. Talibi varsa tok satıcıyı oynamak lazım. Yerini akılcı bir transfer ile doldurmadıkça yine pek bir anlamı kalmaz.

Benim gözümde öyle aman aman bir oyuncu değil bu yüzden ödediğimiz paranın üstünde olan her türlü fiyata satılabilir.

18 olayı doğru ise bir saniye bile düşünmemek lazım. Tek sıkıntı Çin olabilir, keşke Avrupa dan bir ülke olsa ikna etmesi çok kolay olurdu.

sent via GSC

Öyle bir teklif cidden geldiyse pek düşünülecek tarafı yok, verin gitsin...

Alınmasını istediğim bir futbolcuydu ama hem bonservisi hem de yıllık ücreti benim düşündüğümün en az 1.5 katına maloldu. Hele şu an oynadığı formatta devam edecekse pek bir kayıp sayılmaz; ondan çok daha iyisi üçte bir fiyatına bile bulunur.

Devam edecekse daha hücuma dönük oynamalı ki bu durumda Belhanda' ya başka mevkiye kaydırmak gerekecek. Aslında Badou yerine, yarısı kadar bir teklif gelse Belhanda' yı tümüyle takımdan kaydırmak daha evla olurdu elbette!:eek:ley::red:...

18M he? Gerekirse sırtımızda taşıyalım Çin'e kadar. Bu paranın yarı fiyatına daha iyisini buluruz. Sanki bulunmaz hint kumaşı...

Ndiaye son üç haftanın en iyi oyuncusuydu bana göre. Kendine bir özgüven gelmiş gibi oynamaya başlamıştı. Onun gibi çata çat mücadeleye girecek dripling kabiliyeti olan oyuncu zor bulunur. Yaşı 27 olmasaydı satılmamalı derdim ama bu yaştan sonra o paranın üzerine kolay kolay çıkmazlar gibi. Her şeye rağmen teklif varsa dünya kupasını beklemeli, orada yapacağı çıkış değerini katlar.
Ndiaye'den ziyade sorun Belhanda aslında. Yerine sezon sonu Bayern'e gidecek Goretzka gibi top hakimiyeti ve oyun görüşü yüksek bir 8-10 numara karışımı birini bulabilsek Fernando ve Ndiaye ile muhteşem üçlü olabilirler.

Son düzenleme:
Bana 150 milyon euro ya tum takimi sat deseler satarim

u-21 ile cikar 2 sene basarisiz olurum ama kasama koyar borc kaparim

Bana 150 milyon euro ya tum takimi sat deseler satarim

u-21 ile cikar 2 sene basarisiz olurum ama kasama koyar borc kaparim

İlk cümlene katılırım da zaten kaç tane para edecek oyuncumuz var?. Kaldı ki yıllık ücreti tümüyle zarar yazan gereksizler de var daha, onları eksi saydığın zaman geriye pek bir şey kalmaz...

İkinci cümlene kimse katılmaz, biz yarışmacı bir kulübüz. U21 le direkt alt ligi boylarsın. Bir daha toparlanmak kolay olmaz. Kayserispor son 1.5 senede 2 kez neredeyse silbaştan takım kurdu, geldiği nokta ortada. Çok büyük paralar harcamadıklarını biliyorum...

Biri de Belhanda'yı istese ya lan bütün oyunculara haberler çıkıyor bi Belhanda kekosuna çıkmadı, hani Sevilla falan istiyordu bizden önce xd. Ndiaye ilk yarı genelinde pek iyi değildi bence çoğu maç varlık gösteremedi, o mevkide oynayan oyuncunun belli bir standardı hep tutturması lazım ama 10 numarada bir görmek lazım. Bence o mevkiye çekersek önde yapacagi baskıyla pres gücünden de çok iyi faydalanırız. Fatih hoca muhtemelen dener.

18 milyonluk serbest kalma maddesi 2 sene sonrası için geçerliydi klasik işbilmez yalancı basınımız yine iş başında

Üst Alt