CL 08/09 Yarı Final | 2. Maç | Chelsea 1-1 FC Barcelona | 6 Mayıs | Barcelona finalde - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 08/09 Yarı Final | 2. Maç | Chelsea 1-1 FC Barcelona | 6 Mayıs | Barcelona finalde

Cevap: CL 08/09 Yarı Final | 2. Maç | Chelsea 1-1 FC Barcelona | 6 Mayıs | Barcelona

Ya barcanin hakki derken hiç pozisyon üretemeyen barcami.Chelsea çok iyi kilitledi ama sanssizlik hakem tam bir barcali çikti piquenin eline çarptigini görememesi çok saçma.Yazik oldu chelseaye geçen seneki terrynin aglamasindan sonra bunlar artik bu kupayi alsinda bende rahatliyim diyorum çok istiyorlar ama olmuyor. :)

Cevap: CL 08/09 Yarı Final | 2. Maç | Chelsea 1-1 FC Barcelona | 6 Mayıs | Barcelona

dünki maçta m.united 10 kişi ile savunma yapıyor.Finalde öyle olacak bakalım barçanın şansı tutacakmı.

Resmen Metalist gibi oynadı Chelsea. Çok sevindim çok iyi oldu. Bu sene harika bir final izleyeceğiz...

Büyük Takım olmak böyle birşey.Hiç pozisyona bile giremediler,bir şut attılar ve Finale yürüdüler.

Bu macin ustune ligtv futbol nostalji gitmiyor,ahmet dursun topa dokundu ve bjk 2 puani kocaelide birakdi,Pfff :D

Hakem Chelsea'yi yedi arkadaşlar ilk yarı Dani Alves'in Drogba'yı düşürmesi ceza alanı içinde, ikinci yarıda Abidal sanırım unuttum Drogba'yı düşürmesi penaltı, Anelka'nın pozisyon Barçalı eliyle aldı penaltı. Chelsea turu geçecek dedim Hiddink farkıyla öylede olacaktı ama hakem sağolsun izin vermedi. Iniesta'da füzeyi iyi yolladı maçın sonunda. Tur Chelsea'nin hakkıydı.

İlker Yasin:İniestaaaa Londra yastaaa :D:D

Hakem Chelsea'yi yedi arkadaşlar ilk yarı Dani Alves'in Drogba'yı düşürmesi ceza alanı içinde, ikinci yarıda Abidal sanırım unuttum Drogba'yı düşürmesi penaltı, Anelka'nın pozisyon Barçalı eliyle aldı penaltı. Chelsea turu geçecek dedim Hiddink farkıyla öylede olacaktı ama hakem sağolsun izin vermedi. Iniesta'da füzeyi iyi yolladı maçın sonunda. Tur Chelsea'nin hakkıydı.

yok artık..

Dani Alvesin pozisyonu içerde ama faul yok yok yere faul verdi..

Abidalın pozisyonu devam..

Kırmızı kart pozisyonunda FAUL bile YOK !!

hakem kötüydü iki taraf adına lakin Barca adına daha kötüydü..

Chelsealeler her pozisyonda bi kendini yere atma telaşı içindeydi..

ineasta golden önce sarı kartı vardı ve golü attıktan sonra formayı çıkardı.Sarı kart vermedi.Çok şanslıydı barça:mad:

Futbolun Adaleti...

Bugün Barca kötüydü ama önemli eksikleri vardı.Henry, Marquez, Puyol...

Harikasınız Barca.Böyle 1-0 ın üstüne yatıp bütün maç boyunca futboluın içine eden takımlardan nefret ediyorum.

Foreva Barca !
:cool:

Hakeden kazandı.

Ayrıca Pique dünyanın oynayan en iyi stoperi.

Alves'te Sabri gibiydi bugün.

Dani Alves'in Drogba'yı kündeye almadığı kaldı. İkinci Drogba pozisyonunda Abidal sanırım tuttu kolundan Drogba'yı çekti durdu. Anelka'nın top Pique'nin ele geldi o zaten bariz penaltı. Hakemlede uğraştı Chelsea. Ama Hiddink farkını gösterdi. Çok büyük hoca. Guardiola'nın yaptığı sistematik hataları iyi görmüş, Chelsea'de az daha futbol şansı olsa tur gelecekti. Şimdi Manu - Barça finali Messi mi C.Ronaldo mu :)

Ne koyduk ama.

Hahahahahahahahahahahaaaaahahahahahahahahaaaaa :d

Üst Alt