CL 15/16 C Grubu 2. Maç | Astana 2-2 Galatasaray | MS | 30 Eylül - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 15/16 C Grubu 2. Maç | Astana 2-2 Galatasaray | MS | 30 Eylül

55. Dakika'dan itibaren boğazım yırtıldı küfür beddua etmekten, kör gözü ortasahanın boş olduğunu görmedi Bilal'i selçuğu çıkarsaydı bu maç böyle olmazdı

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Melo'nun bitirdiği gibi Sneijder de bitirmiş kafada.

Helal olsun hepinize kolay değildi gerçekten bu takımı enkaz haline getirmek 3 ayda

astanayı kendi sahamızda bile nah yeneriz !!!! buraya yazıyorum polyannacılar gelin üstüme atlayın !! Osmanlının hamsi kafalıların mersinin ırzına geçtiği bir takımdan başarı beklemek aşırı derecede psikolojik hastalıktır !!!

sabah 4 atarız asarız keseriz diyen arkadaşlar neredesiniz !!! neden ünlem işareti sürekli yapıyorum sanıyorsunuz bu takım beni delirtti beni !!!!! haysiyetsiz kişiliksiz bir futbol oynuyoruz !!! bizim dandik kıytırık ligimizde aldığımız galibiyete bakıp ş.ligi için hayal kurmak mallıktır !! bu takımın bir bok olmayacağını 3 aydır söylüyoruz !!! semih gibi 3.lig stoperiyle amatör takım forvetleriyle , orta sahası bok gibi yol geçen hanı olan bir takımın UEFA da bile ....üne koyarlar !!! meloyu satanların ağzına yüzüne zıçayım !!! forvet almayan gerizekalı beyinsizler Galatasaray sayenizde amatör takım seviyesine indi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bir de bana salak salak istatistikleri soyleyip Semihi ovup Meloyu kotulemeye calisan istatistikci bi Hakan diye biri vardi!! :) Nasil futboldan anlamayan bi dolu adam var!! :(

Bu akşam kazakistanda rezil rüsva olduk. Hamzanın hataları çok fazla oldu artık. Bu adamın istifası için yapılacak girişimler nelerdir bişeyler yapmak lazım

Üst Alt