CL 15/16 C Grubu 6. Maç | Galatasaray 1-1 Astana | MS | 8 Aralık | TRT 1 - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 15/16 C Grubu 6. Maç | Galatasaray 1-1 Astana | MS | 8 Aralık | TRT 1

Yuh, rezil herifler. Bu takimdan bok olmaz. Semih, Sabri, Burak ve Hanzo Hamza mahvettiniz yediniz bitirdinisiz bir senedir bizi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mustafa Denizli: "Bu akşam kim olursa olsun Galatasaray takımının futbolcuları bu kadar rahat pas hataları yapmamalı."

Mustafa Denizli: "Bazı bölgelerde sıkıntı yaşıyoruz. Düşündüğümüz kadronun oldukça gerisinde kaldık. Bu sıkıntıları yaşıyor ama aşacağız."

Kes lan mustafa. Kes. Hic seni cekecek durumda degiliz. Git cesme de alacati da falan takil, ne isin var senin td'likle.

Ha giderken tursun denen palyacoyu da götür.

Capsiz herifler.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Yasin ve Jose ye haksizlik yapiyor forum . Jose 20 yasinda. Yasin tehlike yaratan 2 adamdan biri poldi ile. Hatta poldi den de fazlaydi bu mac.

Ama Burak, Semih, Umut, Olcan, Tarik, Sabri , Bilal gibi coplerin bu takimda işi yok!!

Bizim taraftarın en çok yanıldığı yerde burası yasin kötü oynuyor hemen çıksın diyoruz ama yasin çıktı yerine kim girecek. Bazılarınız sinan oynasın diyecek ama ben ondan umutlu değilim açıkcası pas alış verişlerinde çok zayıf ve geriye koşuşlarda hiç yardıma gelmiyor 3 teknik adam değişti ama kimse sinanı ilk 11 de başlatmadı bence bu tesatüf değil o yüzden bugün sahada olanlar sahada olmayanlardan (denayer hariç) daha kötü değil

Bir de UEFA'da ilerleriz diyorsunuz ya en cok da ona sasiriyorum ben acikcasi.

Görmüyor musunuz bu "takimi" ? Ilk turda elerler bizi.

Iddia ya giren varsa, ben hazirim. Kuraya bakmazsizin ilk turda elenecegiz, aksini iddia edenle iddiaya girerim.

Rezil herifler SIFIR heves biraktiniz benim gibi Galatasaray asigi bi insanda.

mustafa denizliyi eleştirmek çok saçma,bence çıkabilecek en iyi kadro çıktı,takımda istek arzu yok,sağlam bir temizlik gerek

Hoca yedek kulübesinde hamle yapacak oyuncumuz çok az dedi. Devre arasında gereken hamleler yapılacaktır. Burak jose sabri gibi oyuncuların yerine 3 transfer yapılacağını düşünüyorum.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yuh, rezil herifler. Bu takimdan bok olmaz. Semih, Sabri, Burak ve Hanzo Hamza mahvettiniz yediniz bitirdinisiz bir senedir bizi.

Oh oh, biraz daha uzatsaydin be kanka, az da olsa yüregime su serptin. Agzina saglik.

Allah belanizi versin hamza, sabri, burak, vs.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Burak ve semihe degil 14 toplam 7 milyon dolar veren keriz takim varsa ve bunu degerlendiremezsek o basta duran daha elbise secmekten acizk baskan bozuntusu defolsun gitsin.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mustafa hoca önce yanına 2 tane iyi yardımcı almalı tek başına herşeyle uğraşamaz bu yaşta neden bukadar inat ediyor anlamadım.

Beyler size ilacı veriyorum.

İlaç nedir?

Sola Emre, Ortaya Selçuk ve Jose Sağa Sinan , Ofansif orta saha Sne.

Forvette Podolski.Al sana rakibi ısıran, koşan bir takım.

Herkes ayağa bekliyor.

Üst Alt