CL 15/16 C Grubu 6. Maç | Galatasaray 1-1 Astana | MS | 8 Aralık | TRT 1 - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 15/16 C Grubu 6. Maç | Galatasaray 1-1 Astana | MS | 8 Aralık | TRT 1

Çıkan Yasin,giren Umut,top süren Burak...Gerçi top mu onları sürüyor belli değil...Bir yanda Sneijder,Podolski saç baş yoluyor,anlamaya çalışıyor bu futbol katliamını,nasıl bir çiftlikteyiz diye...Semih ve Sabri ileri vuruyor vakit geçsin de A.L.'ye kalalım Astana'nın soğuk nevalesinden korka korka...Muslera Semih'i kutluyor ne güzel şişirdin topu resmen şiştim burda gibisinden.Denizli Selçuk gol atınca yumruk şov yapıyor,Selçuk ilk defa gol atmış gibi.Oyunu 70-80 metrede oynamanın rahatlığı üzerimize sinmiş,çıkmıyor lanet olası alışkanlık...

Evet özetle böyle bir takımız(!) Astana'nın soğuğu İstanbul'da bile tir tir titretmiş Kırım iti gibi sahadaki aslanları(!)

Ya şu emekli olmuş eski futbolculardan nefret ediyorum hep taraftar suçlu hep yönetim doğru pislikler şu Ergün beyfendi gelmiş yok Sabri neden eleştirilir şimdi de yok neden istifa derler ya bir gidin ya yorum bile yapmayın

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çok alternatifli, çok güçlü bir kadromuz varmış gibi Bruma, Telles'i kiraladık; Melo'yu gönderdik. Şu 3'lü kadroda olsa, bir tanede forvet almış olsaydık şu durumdan çok daha iyi bir durumda olurduk.

Bu rezilligin sorumlusu derhal istifa etmeli. Korkak.reizl.herif

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu rezilligin sorumlusu en başta dursun.Başkanlıktan alınmalı.Ayrıca hamzadan da artık haciz mi olur kendi mi öder tüm zararlar alınmalı.Ayrıca hamza ve tursun biatçıları da bu takımdan uzak durmalı.Biz bu takım bu sene dökülecek dedikçe laf şu oldu "Ama siz transfer taraftarısınız 3 kupalı hocaya haksızlık ediyorsunuz" Alın 3 kupa astanayı yenmeye bile yetmedi.Elin adamı sonraki 3-4 senenin kadrosunu kurarken biz daha da geriye gittik.Eldekileri tutamadık takviye yapmadık.Sonuçları bu oldu.

Iddia ya giren varsa, ben hazirim. Kuraya bakmazsizin ilk turda elenecegiz, aksini iddia edenle iddiaya girerim.

Rezil herifler SIFIR heves biraktiniz benim gibi Galatasaray asigi bi insanda.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Ben en son Mancini döneminde zevk aliyordum sahadaki oynadigimiz futboldan, tabi cogunlukla Arena'daki maclardi. Düsün yani aradan 2 sene gecti neredeyse.

2 senedir her macimiz iskence gibi geliyor bana.

Denizli'nin tek iyi yani takimin eksikliklerini gormesi ve dile getirmesi.Bu yonuyle bile hamzadan bin kat iyidir

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahahahahah

606incii7805643.jpg

Bu arada Astana bizden 3 gömlek falan daha organize takım, yanlış tek iş yapmadılar. Hocası o sağdaki elemanı çıkarmasa 2'yi de yerdik.

Ben en son Mancini döneminde zevk aliyordum sahadaki oynadigimiz futboldan, tabi cogunlukla Arena'daki maclardi. Düsün yani aradan 2 sene gecti neredeyse.

2 senedir her macimiz iskence gibi geliyor bana.

Ya can kardes , bulusalim senle, atlayalim ucaga gidelim istanbula. Dövülecek tonlarca zat var istanbulda. Hamza, Tursun, Burak, Sabri,...

Finishi de Umutla yapariz, aksamina da raki balikla geziyi tamamlariz.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Burakin yaptigi fauller falan insalik disiydi inanilmaz igrenc bir mac cikardi ama yeterince tepki gormuyor valla gormuyor. Akli basinda olan insan o harketleri o faulleri yapmaz

~tap

Bruma,Telles,Melo,Amrabat kalmaliydi.Uzerine bu kadar gereksiz adam almayip bedavadan bi forvet,stoper ve sag bek alinmaliydi

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Takimdaki zenci futbolcular cogaltilmali. Kapkara bir forvet ve orta saha istiyorum.

Elin Astanasi Pazardan 3 tane zenci almis bizim Semihin Hakanin boynuna doladilar. Bir zenci 100 Buraki yok eder.

Vallahi maç yine kanser etti ama en azından Denizli IQ su olan bir adam. Hamza olsa çok iyiydik Süperdik zaten benim 3 kupam var falan derdi herhalde ...

Bir Galatasaraylı olarak bu akşam skordan ziyade oynanan oyundan utandım. Astana gibi 3 kuruşluk takıma kendi evimizde üstünlük kuramadık doğru düzgün. Hatta adamlar neredeyse harcıyordu bizi ama onların da fizik kapasiteleri değil ama becerileri yetmedi. Yoksa yine eli ayağı düzgün bir takım bize en az 4 tane sallar giderdi. Allahtan yedikten hemen 2 dakika sonra beraberlik golünü bulabildik yoksa bu takım bu maçtan beraberlik dahi çıkaramazdı. AL'ye kaldığımıza falan sevinmiyorum çünkü bu takımdan avrupa liginde de bir halt olmayacağını çok net görüyorum kahin olmaya gerek yok. Tek sevindiğim konu şu grupta dahi sonuncu olmadık bari bu biraz teselli verdi. Sonuncu olsak daha beter bir rezillik olurdu. AL'de seribaşı olup olmamakta çok önemli değil bence. Çünkü seribaşı olsakta olmasakta bu takımdan bir cacık olmaz.

Çok net bir gerçek var ki; O da mevcut kadro içerisinde Muslera, Sneijder, Podolski dışında bu takımda oynayabilecek kapasitede bir oyuncumuz daha yok. İşte asıl acıtan da bu. Lakin hanzooğlu hazretlerine göre bu takım CL seviyesi için yeterliydi :red: Allah onun da kamyoncu dursun'un da belasını versin diyecek bir şey yok. Şu takımı şu kadro ile CL arenasına soktu kepazeler ne denir ki artık bundan sonrası küfür...

Denizli'ye de kızamıyorum ne yapsın adam? Geçen hanzo takımı aldığında en azından kondisyon sorunumuz yoktu. Muslera, Sneijder gibi adamlar belirleyici oldu + rakipler kötüydü ve camia olarak bir 4. yıldız motivasyonumuz vardı. Bu faktörler sürükledi bu takımı ve şampiyon olduk. Yoksa hanzo hoca olsa bu sene belli ederdi. Şu an belli olan bir şey var ki kendisi hoca moca değil. İnsan olarakta gram değeri yok gözümde...

Üst Alt